0 oy
380 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (466 puan) tarafından

image

image

hangisi iyi dayanikli?6 aydan oturmayimi basliyacak bunda?

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum durumunu bilmiyorum maddi olarak ama ben ikincide aldım hatta daha ucuzunu aldım ilk aylar zaten oturarak yemeyi bilmiyo bebekler o yüzden yemiyorlar ben yastığa yatırıp yedirdim 7 aylık olana kadar sonra mama sandalyesinde yedirmeye başladım. 
(466 puan) tarafından
cok mantikli
tarafından
Şimdiye kadar sadece emdi veya mama yedi hem de yatarak şimdi hem değişik şeyler yiyecek hem de oturacak o yüzden hemen oturarak bişey yemek ona çok farklı gelir.
(466 puan) tarafından
bakiyorumda en ucuzu en iyisi))
-Reklam-
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Baştaki tabiki o paraya bibzahmet en iyisi olsun 
(466 puan) tarafından
126₺ olan iyimi?o paraya?
(6,669 puan) tarafından
Birincisi dedim cnm 500 kusuratli olanj
0 oy
tarafından

549 mu :D ben 100 yada 120 ye almıştım gayet güzeldi belli bir süre oturacak ondan sonra atılacak ne gerek 500 vermeye bence benim fikrim yani 

(466 puan) tarafından
cok dogru soyluyosun
0 oy
(413 puan) tarafından
6 ayda hemen oturamayabilir. Ben oğluma 11 yıl önce ikinci el zayıf bişey almıştım o bile çok çok işime yaramıştı. Şimdi yine hamileyim kızıma da uygun fiyatlı bir şey alacağım. Ben olsam 2.yi alırdım daha kullanışlı gibi görünüyor 
(466 puan) tarafından
evet masali olmasi hosuma gidiyo
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Çok phali almana gerek yok sağlam olsun yeter 100 liralık aldık biz gayet güzel 7.ayda rahat oturur 
(466 puan) tarafından
o zaman 129tl
0 oy
(10,199 puan) tarafından
Bende papy plus gourmet var memnunum canım büyük ve rahat ben sabit tutuyorum ebatı ve ağırlığı zorlamıyor o yüzden 
(466 puan) tarafından
şimdi bakarim googleda
(34 puan) tarafından
Kumaşı terletiyor mu ? Pamuklu mu deri mi ? Bilgi verir misiniz?
(10,199 puan) tarafından
Deri bendeki terleme sorunu urfada olmama rağmen olmadı. Zaten en çok 40 dk oturuyor yemek süresince
(34 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
Canım sence gerek varmi mama sandalyesine ben almadim etrafimdada kimse almadi oğlum şuan bir buçuk yaşında kendi oturuyor yiyor dağıtıyor  ahaha.  Avantasi ne canım mama sandalyesinin
(466 puan) tarafından
oda  dogru bilemedim ya))
(413 puan) tarafından
Bi iş yaparken önüne hamur oyuncak vs koyuyorsun o rahatlığı oluyor Bi de kendi kendine yemeği öğreniyor orada :) benimki en çok bizimle aynı masada yiyeceği için sevinirdi hevesle çıkardı kendini bizimle denk görüyordu o zaman sanırım :)
(466 puan) tarafından
oda hos bi sofrada)
0 oy
(119,071 puan) tarafından
ikea antilop super baci
(466 puan) tarafından
bakarim şimdi
0 oy
(4,854 puan) tarafından
101 den 50 TL almıştım n3 gerek var o kadar para vermeye gayette memnunum 
(466 puan) tarafından
yok daha ucuzu)) fiyati dusdukce dusuyo)))
(413 puan) tarafından
Geçen hafta bimde 59 Du :)
(4,854 puan) tarafından
Doğrudur canm fuzuli masraf o kadar para verilir mi :) valla benim içim acır
0 oy
tarafından
2. si hosuma gitti ben ilk modellerin hantallgini bir turlu sevemedim ben engilish home.kullandim 3 sene ikeada guzel saglam. 6 ayda oturuyor evet ztn oturamiyorsa oturtmayin diyorlar
0 oy
(128 puan) tarafından
Ben ikinci olani kullaniyorum kendisi yemeye baslayinca masa sandalye olarak kullandik ustunde resim ve aktivite filanda yapiyodu 
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Bence marketlere gelen 60 tllik olan var onlardan almani tavsiye ederm okadar pahaliya gerek yok sadece yemek verrken duryolar
0 oy
tarafından
oturarak yedirme meselesi hem bebeğe hem annenin alıştırmasına bağlı ben önce yatırarak yedirdim daha sonra destekli yastıkla şimdi mama sandalyesine koyuyorum pahalı birşey almadım sadece ek gıda verdiğimde bazen de ben yanında olduğum da içine de koyarım şuanda alıştı oturarakta yiyor pahalı olmasına gerek yok 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bnm ki Ikea cnm çok çok memnunum değmez bu paraya
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Üsttekini almaya yazık bence sanki sandalye yediriyor bebeğe o nasıl fiyat :ermm: alttaki gayet güzel

0 oy
(6,681 puan) tarafından
Trendyoldan sifariş verirsen?niye bakinin ozunnen almirsan?
0 oy
(848 puan) tarafından
Mama sandalyesi cok gerekli ya. Benimko hediye geldi suan piyasa fiyato 600 lira felan ama baya kullanisli tekerlekli katlanıp ufacik oluyor 5 kademe yukseklik ayari var Ondeki tabak kismi tamamen cikiyor onunda 3 ayari fln var baya iyi bisey ama Maddiyat varsa al derim rahat oluyor. Googleye tekerlekli ayarlanabilir mama sandalyesi yaz modeller cikiyor bicok markada var

Özellikle civile bakabilirsin Oda yeni cikardi ona benzer
0 oy
(492 puan) tarafından
Ben ikincisinden aldım.iyiki de pahalı birşey almamışım kızım hiç oturmadı alsam boşa para verecekmişim  alttakindende sağlamlık olarak memnunum tek sorun oturma.yerl biraz küçük yada benim kızım ozaman çok kiloluydu ondan da bana öyle gelmiş olabilir
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ikisini de tavsiye etmem canım. İlk olanin temizliği zor oluyor, hareket ettirmek cok zor oluyor. Ikinci olanda da boyu uzadıkça o alttaki masaya basıp kendini asagi atmaya çalışıyor. Benim tavsiyem piyasadakinen uygun olanından al temizlemesi kolay hafif oluyorlar.
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Gereksiz mama sandalyesi 80 lira bizimki fazla kullanmadık yani 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 334 göst.
0 oy
2 cevap 121 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Masel (1,133 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
26 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tomrisss22 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 378 göst.

377,941 soru

11,312,702 cevap

34,746 kullanıcı

...