0 oy
193 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (333 puan) tarafından
yeniden açıldı
sevgili anneler hamilelik döneminde ve sonrasında ne kadar hoşlanmaktansa malesef saçlarımız dökülüyor, kimi zaman cansız oluyor elektrikleniyor ve kuruyor. Ben bu duruma çok üzülmüştüm ve kendimce bir araştırma yaptım. yves rocher adlı ve fransaya bağlı bu markanın saç dökülmesini engelleyen ve saç oluşumunu destekleyen şampuan ve serumunu aldım düzenli kullandım, ayrıca birde saç kremi aldım. Ve sonuç gerçekten harika saçımın dökülmesi durdu ve saçımda açılan yerler sıklaştı, ilerleyen zamanlarda saçları parlatan saç sirkesini de aldım denedim onda da sonuç harika, ben bu ürünlerden memnun kaldım, saçı ile başı dertte olanlar bu ürünü deneyebilir. NOT: ürünler %98 bitkisel

3 Cevaplar

+1 oy
(1,908 puan) tarafından
Önce buradaki annelere şahsen ben öyleyim saçınızı taramak istermisiniz demelisin bakım sona kalsın:))))))
(249 puan) tarafından
Ahahaha ya alemsin valla ayni bende sabahlari zaten bi yüzümü yikiyorum çocuklarla zor yaa :))
(1,908 puan) tarafından
Ben bazen ıslatıp tariyorum yıkanmış havası vermek için :)))))))))))
(333 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin :))) kız daha cok saçların yağlanır
(1,908 puan) tarafından
Ben yağlı seviom (kız şaka deli)
(333 puan) tarafından
:))))
-Reklam-
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Kacpara.        
(333 puan) tarafından
şimdiki fiyatlarını bilmiyorum canım internet sitesinden bakabilirsin
0 oy
(707 puan) tarafından
Bende kullandım bir dönem iyi gelmişti makyaj ürünleri de güzel
(333 puan) tarafından
ben doğallıktan yanayım makyajdan çok krem delisiyim. bu markanın gece kremi var onu kullanıyorum, birde gül suyu kullanıyorum
(707 puan) tarafından
Bu markanın rimeli güzeldi. Ben her kremi kullanamıyorım eczaneden alıyorum la roche posay yada weleda var bunlar i geliyor
(333 puan) tarafından
nedendir bilmiyorum ama ben çok seviyorum kremleri. hatta annem bana derki kızım sende akıl yok, niye anne diyorum. diyor ki banyodan çıkıyorsun baştan aşağı kremleniyorsun yine kirleniyorsun :)))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
19 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Pakize333 (929 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gulsah.44M (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 197 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 427 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı