0 oy
104 göst.
Aile kategorisinde (1,615 puan) tarafından

Beni tanıyanlar bilir aranızda eskilerden varsa süpriz yumurta ben şimdi sorumu soruyorum..

Merhaba anneler...

Oğlum daha yeni 9 aylık oldu fakat ek gıda olarak çok fazla birşey yemiyor emiyor genelde ama onu da çok emmiyor uyurken emiyor yumurta,peynir, yada başka bir yemek veremiyorum yemiyo tarhana çorbasına bayılıyo sadece onu içiyo bi eline ekmek alıp yemesini seviyo 2 tane dişi var ekmeği ısırıp koparıp yiyo.

Size sorum şu hem emzik tutturmak istiyorum hemde ek gıda olarak detaylı bilgi almak istiyorum emziği de tutmuyor bir türlü. 

Bu arada 

Kilosu: 8110

Boyu:74.5cm

Kafa çevresi:44.5cm  Detaylı mama tarifleri istiyorum irmikli muhallebi yapmıştım hiç sevmedi detaylı tarif siz neler yapıyorsunuz nasıl yapıyorsunuz?

2 Cevaplar

0 oy
(333 puan) tarafından
Canım ben gece uykusuna yatmadan muhallebiyi pisiriyorum sonra muzu ezip karıştırıp yediriyorum. Et suyuna, tavuk suyuna somun ekmek içi doğrayıp veriyorum. Çorbalar yapıp veriyorum,  omlet yapıp veriyorum, yoğurtlu sebzeli makarna veriyorum, ıspanak çorbası veriyorum, sebzeli erişteler var onları veriyorum. Ama emzik tutmaz zorlama tutsa bile emzigi patlatir. Ek gıda fazla yemiyorsa üst dişlerine bak geliyor olabilir
(1,615 puan) tarafından
Ölçüleri ne bunun tam olarak
(333 puan) tarafından
Muz Yerli olduğu için küçük zaten  bir tane kullanıyorum,  pekmezde bir yemek kaşığı kullanıyorum. Diğerleri göz karari
(1,615 puan) tarafından
1 su bardağı suya ne kadar nişasta veya pirinç unu koymalıyım bide pirinç unu şişiriyo kilo aldırmıyo diyolar
(333 puan) tarafından
1 tatlı kaşığı koy eğer sıvı kalırsa biraz nişastayı veya pirinç ununu sulandir dok icine
(1,615 puan) tarafından
Tamam sağol denicem
-Reklam-
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Ben herşeyi veriyorum hiç esirgemedim maşallah ne bulsa yeer :)
(1,615 puan) tarafından
Maşallah ya ama benim oğlum yemiyo tarhana içiyosadecr
(3,055 puan) tarafından
Peki tuzlu salçalı veyatta kendi yemeklerinizden veriyomusun yoksa hep bebek tariflerimi
(1,615 puan) tarafından
Veriyorum veriyorum da ağzına alıp tükürüyo istemiyo
(3,055 puan) tarafından
Yaa dişi çıktı mi
(1,615 puan) tarafından
Evet 2 tane

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 998 göst.
0 oy
16 cevap 143 göst.
0 oy