0 oy
271 göst.
Aile kategorisinde (189 puan) tarafından
Kızlar kardeşim aradı eşiyle ilgili sorunları var size danışmak istiyorum eşinin herkesle arası bozuk kimseyle geçinemiyor kendi tarafından yada bizim taraftan herkes le arasında sorun var biri bişey yaptımı haklı yada haksız herkese düşman oluyor  kardeşim de bu durumdan çok rahatsız ister istemez mutsuz oluyor bu seferde ona diyor sürekli somurtuyorsun falan diye bı kişiyle ilgili kötü bişey söyle bı daha o kişiyle görüşmüyor konuşmuyor  kardeşim de bu huyundan rahatsız oluyor böyle yapınca eşimden soğuyorum diyor  sizde napması lazım nasıl davranmalı ben bişey diyemedim şaştım kaldım vallahi 

İnşaallah anlatabilmişimdir 

6 Cevaplar

+1 oy
(5,913 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kardesin sizinle olan birseyi ona anlatmicak kndi tarafina kusuor mu musuor mu umrunda olmasin sizin tarafla gorusturmesin birsey oldugunda ona anlatmasin
(7,791 puan) tarafından
En mantiklisi
(189 puan) tarafından
Öyle yapıyor zaten ama hani yüz yüze geldiği biri onun hoşuna gitmeyen bişey yaptımı hemen kincilleşiyor bu normal bişey değil kimse dört dörtlük değil ki bunu anlatamıyor işte
(7,791 puan) tarafından
Bir psikolog şart o zmn
(189 puan) tarafından
Bı şekilde ikna edip gitmeleri lazım
-Reklam-
+1 oy
(14,045 puan) tarafından
Eşinin huyunu torpulemesi lazım kardeşinin yapacağı bir şey yok ki 
(189 puan) tarafından
Nasıl ama işte saçma sapan şeyler için bile hemen kincilleşiyor
(14,045 puan) tarafından
Eşinin birsey duymaması lazım ya ne bileyim ne kadar kinciymiş kardeşin haklı yani ömür mü geçer
(189 puan) tarafından
Sürekli şu şöyle bu böyle diyip duruyor kardeşim de somurtuyor artık böyle şeyler duymak istemiyorum diyor yani herkes hata yapar kendide dört dörtlük bir insan değil sonuçta en ufak bişey de kin tutuyor artık daraldım diyor
0 oy
tarafından

Huylu huyundan bostan suyundan vaz geçmez 

(189 puan) tarafından
Öyle malesef ama böyle bı insanlada yaşamak zor
0 oy
(1,301 puan) tarafından
kız doğru olanı yapıyor pislik insanla bende görüşmem bildiğim halde görüşse suç görüşmese suç
(189 puan) tarafından
Canım kız kardeşimin eşinden bahsediyorum
0 oy
tarafından
Yaşını başını almış kocaman insan nasıl değiştireceksin ki çok zor valla allah yardımcısı olsun eşinin psikolojik sorunları olabilir konuşsun onunla kabul ederse bi psikologla konussunlar insan neden kimseyi sevmez ki yoksa elinde olmayan bi durum galiba kimse yalnız kalmak istemez
(189 puan) tarafından
Sürekli şu şöyle bu böyle diyip duruyor kardeşim de ister istemez morali bozuluyor yani bu seferde buna söyleniyormuş anlamadım gitti
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kocasını hastaneye getirsin tedavi ettirsin ciddi sorunları var demekki 
(189 puan) tarafından
Valla bende öyle dedim evde sürekli şu şöyle bu böyle diyip duruyor kardeşim de ister istemez morali bozuluyor yani bu seferde buna söyleniyormuş

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 113 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gadjs (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 811 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Livmirmin1993 (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 202 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 370 göst.