0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (1,223 puan) tarafından
80 kiloyum diyetisyene gitmek istiyorum evde oğlum ben eşim var kaynanamlar var alt katta bazen birlik yiyoruz görümcem diyetisyenle kilo vermen zor kendine uygun listeye göre yemek pisircen eşine ayrı pişircen onlar ayrı ayrı yicek et balik sen sınırlı sayıda yicen uyamazsin zor dedi iki ayrı emek olcak diyor yiyerekde sağlıklı beslenip kilo verebilirim eşimde benim yedim listeden yiyebilir yada pişiririm nasıl olcak ki zor olmaz herhalde gidenler nasil yapıyonuz

7 Cevaplar

+1 oy
(413 puan) tarafından
Bir süre sonra alışılıyor. Kendi kendine riskli diyetler yapacağına diyetisyene gitmen en güzeli. Ben listeye uyamadığım için bıraktım biraz iştahlıyım da :) 
(1,223 puan) tarafından
Birakmak istemem ama bende iştahlıyim doymuyorum valla cocukta emziriyorum bakalım nasil olcak
(413 puan) tarafından
Her emzirme 800 kaloriymiş bunu duyduğumdan beri doğsa da hemen emzirsem diyorum :) bol bol yürürüz de atarım arabaya gezdiririm ben :) diyet benim için çok zor ama yaptıklarımı yulaf unuyla vs yaparsam uzun süre tok tutuyor böyle planlıyorum şimdilik :)
-Reklam-
+1 oy
(345 puan) tarafından
Bence arkadasın sana kostek degıl destek vermelı yok yanlıs dusunuyo tabıkıde dıyetısyene gıtmenı tavaıye ederım kendıne gore yapıcagın yemeklerı fazladan yapar atarsın buz dolabına yemek saatın geldıkte yersın kı ıkı kez yemek yapmana gerek yok iateyınce herseyın bır cozumu vardır ıatemeyıncede bahaneler dızi dizi
(2,252 puan) tarafından
Bacım arkadaşı değil görümce demiş zaten GORUMCEEE :)
(1,223 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok sağolun mantıklı öğlen pişirdimi akşam da yerim kahvaltı zataen klasik zeytin peynir Yumurta günduz herkes iste
+1 oy
(2,918 puan) tarafından
Eşim, üç tane de çocuğum var,diyet yapıyorum ben de, yemek uydurma konusunda hiç zorlanmıyorum
0 oy
tarafından
Ben diyetisyene gittim ama o zaman çocuk falan yoktu canım.  Çocukla nasıl olur bilmiyorum 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Gebelik şekeri çıkınca gittim sana göre liste hazırlıyor. Buğday ekmeği yiyorum. Listeye duydum. Hem kilom çok artmadı 2 kilo arttı sadece 29 haftamdayım. Bazen o iki kilonun altına da iniyorum her gün onun yazdığını yemek değil o mesela diyeti başlatıyor yenip yenmemesi gerekeni yazıyor ona göre sende menü yapıyorsun biz öyle yaptık ve gayet sağlıklı oluyor 

0 oy
(826 puan) tarafından
Sen onu dinleme bende 88.5 kiloydum diyetisyene gittiğim zaman şimdi 74/75 gidiyorum gittiğim içinde hiç pişman değilim 

Kendime ayrı yaptım oğluma ayrı eşime ayrı benim saatim ayrıydı ayrı yedim onlardan ama inan aynaya bakınca o kadar mutlu oluyorum ki 
(1,223 puan) tarafından
Bana moral verdiniz bende gidecem ama biraz bilgi alabilirmiyim eşim çalışıyor benimde oğlum var malum virüs var ne kadar sıklıkla çağırıyor
(826 puan) tarafından
Ben haftalık gittim ona göre ücret değişiyor tabi
Sana da tavsiyem haftalık git öyle gittiğim için aklıma takılanı soruyorum o haftaki önerisini alıyorum
(1,223 puan) tarafından
Haftalık gidince her hafta icinmi ücret alıyor sanırım aylık giderim yada üç haftaya iki haftaya bir sık gitme imkanim zor
(826 puan) tarafından
Benimki haftalıktı canım gideceğin diyetisyen ile ona göre konuşursun
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben uyuyordum valla ayrı pişiriyordum hem de birlik yerken. 
(1,223 puan) tarafından
Kaç TL ye gittiniz pahalımi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
4 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya9519 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
23 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu

381,237 soru

11,413,391 cevap

34,959 kullanıcı

...