0 oy
469 göst.
Aile kategorisinde (351 puan) tarafından
Kızlar eşimde bende araba kullanmasını bilmiyoruz ben ehliyet almak istiyorum şuan 15 haftalığım kursta ders verdiklerini söylediler ama hiç araba deneyimim yok ve gerçekten çok istiyorum bebeğimi sıkıntı oldu mu hastaneye götürmek istiyorum eğer ehliyet alırsam arabada alabiliriz yani öyle çok lüks deil ama ayağımızı yerden kessin yeter 

14 Cevaplar

+2 oy
(9,123 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Tabi ki alabilirsin.. benim de tecrubem yoktu tek sefwrde aldm ehliyeti
(351 puan) tarafından
Ayy hadi inşallah canım yaa bi eşimle sorunları çözelim hemen ehliyet alcam İnş
(351 puan) tarafından
Kaç ayda alabildin
(9,123 puan) tarafından
Inşallaj cnm hayırlsı olsun
(9,123 puan) tarafından
Valla nerden baksan 10yıl olacak alalı :) 3ay gbi bi sure olabilir ya en fazla
(351 puan) tarafından
Maşallah maşallah yaa valla çok istiyorum İnş banada nasip olur
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Çok rahat öğrenebilirsin canım kursta gösterdikleri senin ehliyet alman için yeterli bir eğitim oluyor benim aileminde hiç arabası olmadı tecrübesizdim aldım ehliyeti şimdi bizim arabamız var rahatça kullanabiliyorum korkma yapabilirsin :)
(351 puan) tarafından
Valla mı yaaa allah razı olsun senden çok istiyorum yaa inş bende alırım
tarafından
Alırısn inşallah hiiiççç telaş yapma stres yapma yapamam diye asla düşünme canım :) güveniyorum sana kap ehliyeti gel :)
(351 puan) tarafından
Ayyy çok tatlısın İnş buraya ehliyet aldım postu da açmak nasip olur
tarafından
İnşallah canım :)
+1 oy
(1,584 puan) tarafından
Tecrübesiz ehliyet vermiyorlar sınava girmen lazim
(351 puan) tarafından
Sınava zaten girecem kurs sahibi ile konuştum eğitim veriyoruz dedi
(1,584 puan) tarafından
Kursa gitmesen de olur sadece sınavlara girmen yeterli
(351 puan) tarafından
İyi bakalım yaa çok istiyorum
+1 oy
(3,213 puan) tarafından
Alırsın tabi ben öyle aldım. 
(351 puan) tarafından
İnş canım yaa inş
+1 oy
(183 puan) tarafından
Tabikide alirsin benimde hic tecrubem yoktu 1 hafta dersin ardindan tek seferde aldim hocam bana demistiki emin ol arabayi bilip ehliyet almaya gelenler cok zorluyor ve sinavdan gecemiyor hic bilmeyen olunca hem bize kolaylik hmde tek seferde aliyorlar cok korktum basta hoca bunu diyince ama cok dogru soyluyormus emin oldum sonrasinda
(351 puan) tarafından
Ayyy İnş banada nasip olur saol canım benim
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Kurstaki direksiyon eğitimi yetiyor canm ehliyeti alman için gerisi de zaten pratik yaparak yavaş yavaş geliyor. Ailemin hep vardı arabamız ama ben hiç kullanmamıştım ehliyet alana kadar yani sıfır tecrübe ile aldm ben de. 
(1,885 puan) tarafından
Yazılı sınavı geçtikten sonra direksiyon dersleri başlıyor. Onda da şöyle bir şansın var istersen bı seferlik erteletme hakkın var direksiyon sınavını:) benim hem şehir dışına çıkmam gerekiyordu hem de korkuyordum açıkçası hazr hissetmemistm ilk sınavı ertelettm. Böylece sınav hakkimdan da yenmemis oldu. Kurs da sana istediğin kadar ders vermek zorunda kayıt olurken konuş bunu kesinlikle. Bu sayede ben baya pratik yapmış oldum ilk seferde de aldm ehliyeti
(351 puan) tarafından
Maşallah aynen ben kurs ile konuştum sana ders veririz dedi bakalım inşallah olcak
(1,885 puan) tarafından
Hocanın yakasına yapış:) canm baştan belirt ben sıfırım hiç bilmiyorum diye ona göre ilgilensinler seninle. Bir de hiç panik yapma. Bence sıfır olmak daha avantajlı. Direksiyon sınavında senin tüm kurallara uyman bekleniyor çünkü sinyal vs. Yoksa araba kullanmakta bı zorluk yok. Daha önce araç kullanıp da ilk seferde alamayanlar daha fazla kendi bildiklerini uyguladıkları için
(351 puan) tarafından
Yapışcam:D Çok gaza geldim hahaha İnş alırım aminnn amiinnn
(1,885 puan) tarafından
Al kız valla alışınca çok eğlenceli :)
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Doğumdan  bir ay önce ehliyet sınavına girdim sıfır tecrübe ile ... Çocuğun yokken biran önce yazılmalisin   
(351 puan) tarafından
Maşallah yaa 8 aylık çok iyi...
Aynen annemde öyle diyor doğmadan gir al
:( İnş alabilirim kaç ay sürdü alman için
(7,165 puan) tarafından
3-4 ay sürüyor canım. Hiç korkma bebekle bir alakası yok ehliyetin hatta hamile olduğunu görünce anı fren falan yaptırmzlar
(351 puan) tarafından
Ayy ne güzel kız İnş 2 3 ay olsunda bişey olmaz
(7,165 puan) tarafından
Hadi inşallah sağ salim alırsın
0 oy
tarafından
Kendine guven alırsın. Her direksyon dersinden sonra ecde hayali olarak çalış.
(351 puan) tarafından
Saol canım kendime güveniyorum İnş çok istiyorum alacam allahın izni ile yaaa
0 oy
(118,976 puan) tarafından
ben 18 yasimda aldim hic bilmiyodum kursta ogrendim
(351 puan) tarafından
Maşallah yaa ne kadar güzel banada nasip olur inşallah
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Yazılı sınavları gctikten sonra dirksiyon sınavının ilkine girmeyin bence bir sonrakine kadar daha fazla vaktiniz olur. Hocalardan da rica edin biraz fazla calistirsinlar sizi. 
(351 puan) tarafından
Öyle yapcam canım elimden geldiğince zamana ihtiyacım var
0 oy
(4,284 puan) tarafından
Bende yazıldım yazılı sinavi gectim haftaya eğitime giricem allahin izniyle bende alabilirim insallah
(351 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inş alırız canım
0 oy
(413 puan) tarafından
Arkadaşım panikli biri olduğu halde aynı senin gibi aldı eşi biliyordu arabaları da vardı ama ne öğretti ne kullanmasına izin verdi kurstaki araba ile sınava gireceksin sadece onu kullan dedi. Özel ders aldı birkaç hafta ve sınavı geçti zaten özel derste kullanmayı değil sınavı geçmenin ipuçlarını öğretiyorlar :) 
(351 puan) tarafından
İnş canım Allah bana da nasip eder inşallah tşk ederim canım
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Benimde hiç direksiyon tutmuşluğum yoktu ama ilk sınavda aldım ehliyeti kendine güven canım 
(351 puan) tarafından
Maşallah yaa banada nasip olur inşallah
0 oy
tarafından
Önceden olsa olmaz derdim ama şimdi dersler gayet güzel veriliyor hiç bilmeyen bile araba sürer hale geliyor ve zaten süremeyen direksiyon sınavını geçemiyor.
(351 puan) tarafından
İnş bende alırım saol canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 139 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kumslkaderr (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 186 göst.
0 oy
10 cevap 454 göst.
0 oy
6 cevap 99 göst.