0 oy
286 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (774 puan) tarafından
Ah kızlar içim acıyor bebeğim daha 4 aylık sütüm çekildi şu süreçte pandemiden dolayı eşim işsiz kaldı kayınvalidemler çok üstüme geldi çok üzüldüm ağladım sütüm bitti emziriyorum ama bomboş o kadar özledim ki bebeğim ağlayınca bende susmasını onu uzun uzun emzirirken parmağımı tutmasını onunla göz göze gelmeyi sütü olan anneler bebeğinizi bol bol emzirin mama yaparken ağlaması mamayı içerken biberonu meme sanıp ağzında beklemesi çok zor çok üzülüyorum mamayı çok zor kabul etti biberonu çok zor tuttu hep beni istedi şimdi içiyor ama benim içim acıyor kaynanamları bu yüzden affedemiyorum 

4 Cevaplar

+2 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok geçmiş olsun cnm ama nolur daha fazla üzülme humana çayı iç.Humana çayı belki şifa olur inşallah sütün geri gelir birde bebeğini ek gıdaya başlat.Midesi gelişti yoğurt.Ve pütürsüz gıda yiyebilir mesela yumurtayı ez biraz su pekmez bebe bisküvisi ekle çok azıcık muz ekle ez mama kıvamına gelsin yedir.Meyveleri rondodan geçirip suyuyla yedir.Sütün gelmezse doğal keçi sütü ver cnm keçi sütü anne sütüne en yakın süttür.
(774 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim ama maalesef hem keçi hem inek sütüne alerjisi var alerji maması kullanıyorum ama yavaş yavaş dediğin gibi pütürsüz meyve sebze püreleri vermeyi düşünüyorum ilk yoğurtla başlamayı çok isterdim ama şuan imkansız
(3,895 puan) tarafından
Alerjisi olması çok kötü olmuş yoğurt neden imkansız ev yoğurdu yapmak çok kolay bence inşallah bi çare bulursun.Allah yardımcın olsun.
-Reklam-
+1 oy
(508 puan) tarafından
Insanlar nasıl kötüler ya deli oluyorum ya küçücük bebegin hakkına girmek nedir ya
(774 puan) tarafından
Ah canım yapmadıkları kalmadı hep üstüme geldiler hep ağlattılar sürekli eleştiri daha bebeğim 20 günlğktü kaynanam eşime mesaj yazmışım diye sen görgüsüzsün dedi görmemişsin dedi benim annemle babam ayrı ondan böylesin dedi çok zoruma gitti kendileri gelirler bize her gelişlerinde kavga çıkarıp giderler
(508 puan) tarafından
Nefret geldi yine bana yeminle bende neler yaşadım lohusayken bir bilsen ağzın açık kalır hala da her b.oka karışır deliririm
(774 puan) tarafından
Öyleler lohusalık ne ki ben hiç bilmedim ne görgü bilirler ne ayıp ne anlayış hiç yatamadım ben 3 ayda zor iyileştim ama Allah çok büyük
(508 puan) tarafından
En iyisi Allah a teslim etmek zaten zalimlik edenler zalimlik bulur merak etma
(774 puan) tarafından
Öyle canım
+1 oy
(1,446 puan) tarafından

Benimde öyle oldu hep üzüntü sıkıntıdan aynı durumlardan bende çok üzülüyorum :'(

(774 puan) tarafından
Şuan ağlıyorum çok zormuş insanın sütünün kesilmesi
(1,446 puan) tarafından
Üzülme canım kimse istemez böyle bi durum yasamak . Benimki baya oldu ben hala biri emziriyor musun diyince üzülüyorum.  Sıkıntı sitrese koydular beni de üzdüler özellikle kaynanam
(774 puan) tarafından
Benimde öyle canım kendisi 3 çocuğunuda hiç emzirememiş sütü yokmuş benimkide kesilsin diye herşeyi yaptı
(1,446 puan) tarafından
En kötüsü de bu işte kötü zihniyet
(774 puan) tarafından
Maalesef canım
+1 oy
(7,402 puan) tarafından
Ah canim ya kiyamam:( uzulme sende lütfen. Buna sebep olanlara Rabbim koymaz zaten.
(774 puan) tarafından
Haklısın canım ama annelik işte insan ister istemez üzülüyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 197 göst.
0 oy
1 cevap 44 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linasu (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
0 oy
4 cevap 112 göst.

374,663 soru

11,206,602 cevap

34,509 kullanıcı

...