0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 1 yaşında çok aşırı memeye bağlı buyuzden çok iştahsız bnde sütten kesmeyi düşünüyorum gece çok fazla emiyor sabaha kdr resmen sizce kessem bir sorun olurmu ve nasıl yapmam gerekicek bna Bilgi verirseniz çok sevinirim

6 Cevaplar

0 oy
(3,276 puan) tarafından
Benimki de öyle canım yemez memede uyur sütüm çok maşallahı var ama kesersem var olduğu halde vicdan azabı çekerim onun için kesemiyorum 
tarafından
Bnimki yok okdr emmek için emiyor bni napicam bilmiyorum gece uykusu haram beşikte bile uyumuyor sürekli yanımda
(3,276 puan) tarafından
Bizde öyleyiz canım gündüz 15 20dkda bir emmek ister uyanıkken emziriyorum çok özlersin ama yine de sen bilirsin
-Reklam-
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Olsun canim emsin nolacak ki sirf bu yuzden kesme i tavsiye etmem. Zamani gelince zaten keseceksin ve hep ek gida alacak. Sut hakkini elinden alma derim. Benim kizimda memeye cok düşkün iştahsız ama kesmedim
tarafından
Öyle ama birde hamilelik şüphem de var bapicm bilmiyrm
(7,412 puan) tarafından
Bende hamileyim canim. Doktor emzirmende hic skinyi yok dedi. 2 yasini doldursun kesecem insaAllah.
tarafından
Kaç ayliksin canım zor oluyormu
(7,412 puan) tarafından
Kizim yeni 21.ayina girdi. 9 haftalik gebeyim.  Bulantim cok oldugu icin tek sıkıntı yasiyorum onun disinda bi skinti yok canim. Inan gece uykusunu unuttum bende. Kac kere uyaniyor meme diye ama onun hakki. Emecegi surda 2 yasina kadar bile bile hakkini alamam ki. Mecbur kalip bıraktıran ici yanan anneler var canim. Sama tavsiyem sende kesme  hamile olsan bile. Zaten doktoruna dersin bi skinti olmazsa devam et emzirmeye der
tarafından
İnşallah şuan sadece supen var adet gecikmesi yaşıyorum bakalım
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Bence sütten kesme canım  anlıyorum seni inan benim miniğimde  20 aylık  olmasına  rağmen oyle  .

2 yas dan sonra kesmelisin  ne güzel  sütün de var alsın  minnak anne sütünü 
tarafından
Öyle tabiki ama hamilelik şüphem var psikolojik olarak bnde iyi değilim
0 oy
(5,353 puan) tarafından
Hiç sevdiği yemek yok mu farklı şeyler denediniz mi mesela benim kızım her çorbayı içmez ama yayla çorbasını sever yada baharatlı soslu şeyleri sever. Patatesi kızarsam yemez ama fırında salçalı baharatlı pişirsem yer damak tadını istio illa
tarafından
Doğduğundan beri böyle canım ilk doğduğunda sütümü bile zarzor verdim içti
(5,353 puan) tarafından
Degerlerine baktırdın mı
tarafından
Hayır canım baktirmadim sağlık ocağına götürsem bakarlar mi
(5,353 puan) tarafından
Bakıolarmış ama ben başka yerde baktırdım. Kansızlık da iştahsızlık yapıyormuş sütten kesmeden önce Bi degerlerine baktır canım
tarafından
Tm canım çok sağol
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bence kesme bu bir süreç 2 yaş dolan arkadaşlarıma bile doktorlar korona zamanında kesme dediler. 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Seni anlıyorum ama kesme canım, uyanır uyanmaz emzirme, yiyeceği şeylerle karnını doyur, uykuya gececeği zaman emzir sadece, gece de yatmadan önce yine karnını doyur sabaha karşı bir defa emmek için uyanır, oğlum 16 aylık oda memeden bir yudum emiyordu başka ne yapsam birşey yemiyor du, bende bu şekilde yaptım şimdi çok şükür iştahı açıldı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mother.00 (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 37 göst.
17 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 130 göst.

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı

...