0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (399 puan) tarafından
Allah rızası için cep verin kac dk sürüyor ne olaci veriyorlar çocuklara sıkıntı çıkıyor mu cok korkuyieum

2 Cevaplar

0 oy
(2,245 puan) tarafından
Benim kızım iki kere çektirdi bir anestezili bir normal siz ne için cektirceksiniz
(399 puan) tarafından
Canim cok.sagol cevap yazmossim yürümesine sorun var biraz dengesiz yuruyor ondan istedi doktor sizin neden çekildi birde canim zor mu oluyor anestezi mo veriliyor kac dk sürüyor
(2,245 puan) tarafından
Benim kızım epilepsi olduğu için iki kere çekildi normal sonuç vermeyince anestezi yapıldı bir sorun olmuyor 20 dakika sürmüştü çıktığında odada yavaş yavaş kendine geldi öncesinde altı saat sonrasında da iki saat beslenme yasak Rabbim şifa versin inşaAllah birşeysi yoktur
(2,245 puan) tarafından
Anestezili olunca size söylerler zaten
(399 puan) tarafından
Canim bize ağızdan ilac vereceklermiş yani bir nevi anestezi sayılır o da sizin normal oldi derken hic unutmadan bebegi nasıl çektiler bende açıkçası ilac yada anestezi  bisey alson istemiyorum hic
(2,245 puan) tarafından
Evet uyutmadilar babası girdi beraber kafasını tuttu olmadı bir kerede ben girdim iki normal oldu sonra anestezi yapıldı damardan uyutuldu bende olmasını istemedim ama gerekiyor Rabbim yardımcınız olsun inşaAllah
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
Bnm oğlumda çektirdi kafa üstü betona düşmüştü. Allah'a çok şükür ki bişey çıkmadı
(399 puan) tarafından
Cznim cok şükür nisey çıkmamasına sevindim peki nasil çekiliyor bebeğe anestezi mi veriliyor birde kac dk sürüyor
(703 puan) tarafından
Ah canm ağ sorma hiç bişey vermediler kocam ben çocuk hepimiz ağladık oğlum daha 7aylikti kafasini sabit tütün dediler babası tuttu ama çok ağladık istemedi oğlum çırpındı çok korktu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 154 göst.
20 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
26 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde .SU. (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
29 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilyda (14 puan) tarafından soruldu

380,747 soru

11,399,700 cevap

34,928 kullanıcı

...