0 oy
1,271 göst.
Diğer kategorisinde (319 puan) tarafından
Öncelikle allah razı olsun dua eden ve etmiyenden Bizde büyük bir hasar bıraktı genede binlerce şükür doktorun dediği gibi bir mucize olmuş ölmediği çünkü çok ağırdı kizim usten aça aça altan dördüncü kata gelince oturuyor direk sırtıyla boynuna oralarda sıkıntı yok bileğine çekmecenin kulpu batıyor kemikleri parçalıyor burnu kırık ve şiş beyninde hazar yok diyor gene pazartesi uzman doktoru bekleyin hastaneye yatisimizi yaptılar tranva olabilir dediler çünkü tek bir kelime etmiyor boş boş bakıyor ve uyuyor dualarınızı kızımdan eksik etmeyin bileği için ameliyat burnu için bekleyin dediler 

34 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yavrum benim ya Allahım tez zamanda şifasını versin. İnşallah kalıcı bişey olmaz hemen çıkar kuzucum
-Reklam-
+1 oy
(3,276 puan) tarafından
Kıyamam minik kuzuma ya çok gecmis olsun canım rabbim mübarek günlerin yüzü suyu hurmetine şifasını versin 
+1 oy
(3,547 puan) tarafından
Rabbim şafi adıyla şifacısı olsun minik kuzum benim Allahım size bağışlasın canım 
0 oy
tarafından

Rabbim şifa versin inşallah :'(

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Hayırlı haberlerini ver bize canım iyi olur inşallah kuzum
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah:((
0 oy
tarafından
Allah tez zamanda şifasını versin inşallah, onu size bağışlasın, korusun canım
0 oy
tarafından
Vayh kuzuuummm ben şimdi gördüm yarabbim gani gani şifa versin inşallah kıyamam ben ona :( 
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Rabbim.sifa versin insallah cok kötü oldum allahin izniyle atlatir hemen insallah 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaAllah 
0 oy
(119,340 puan) tarafından
rabbim sifa versin kiyamam yaa
0 oy
(454 puan) tarafından
Allah'ım açık şifalar versin hep korkarım böyle şeylerden eşime şimdiden diyorum herşeyi duvara monte edeceksin diye :(
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım  minigim korkmuştur:(
0 oy
(46 puan) tarafından
Rabbim şifa versin insaAllah güzel haberlerini yazarsınız buradan
0 oy
(316 puan) tarafından
Ya cok uzuldum cnm ya kıyamam ben ona rabbım ıns eskı saglıhına bıran once dondursun rabbım dermanı olmayan dert wermesın biran once ıglesır sızde bu gunlerı saglıkla atlatrsınız kuzum ❤️ cok cok gecmıs olsun bırdaha yasatmasın allahım boyle bir olay 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Allah'ım sen gösterme çok geçmiş olsun

0 oy
(13,871 puan) tarafından
Hep birlikte dua edelim , inşallah kötü bişey çıkmaz. Çok üzüldüm gerçekten. Belki korkup şok geçirdiği için konuşmuyordur. 
0 oy
tarafından
Oyyy çok geçmiş olsun cnm bnm.
0 oy
tarafından
Allahım tez zamanda şifa versin inşallah yavrum benim ya nasıl düşürmüş onu üstüne gücü nasıl yetmiş kıyamam kuzum benim 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ahhh rabbim şifa versin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 430 göst.
26 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asaff (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 449 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 544 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 246 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,121 cevap

34,863 kullanıcı