0 oy
1,026 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

K

image

ızlar sizce yeteneğim varmı resim eğitimi almalı mıyım çizdiğim resimleri internetten bakıp yaptım

image

image

image

image

28 Cevaplar

0 oy
(75 puan) tarafından
Canım karikatür e benziyor bu da bir yetenek Ben Ressam Bob un ıslak tuval üstüne yaptığı yaglı boya tabloları yaptım çok egtici sana öneririm cok zevklı 
tarafından
Denerim cnm çok teşekkür ederim yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum cnm biraz kendimi geliştirmek istiyorum kurslara falan gitmek istiyorum bu arada manzara ve karakalem de yapmaya çalışıyorum
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İnternette bu tarz eğitimler var kardeşim tablo aşamasına geçti bile 
tarafından
Nerden veriliyor cnm kardeşinden öğrenip bana da der misin  bende kendimi geliştirmek istiyorum
(13,202 puan) tarafından
tarafından
Teşekkür ederim cnm
(13,202 puan) tarafından
Rica ederim canım inşallah faydalı olur
tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(75 puan) tarafından
Ve bastırmadan ilk hafif taslak olarak çiz sonra çiz kirli bir çalişma olmasın Resim nankör olmayan bir sanattır sen bir adım at o sana bin adım gelir el çabuk yatar resime YouTube de Resam Kevın var hayranıyım
tarafından
Dediğini denicem canım YouTube dan da araştırayım bi
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Çok güzel yapmışsınız canim
tarafından
Teşekkür ederim cnm kurslara Gidip geliştirmek istiyorum
(5,721 puan) tarafından
Bence de canım istediğiniz gibi olur herşey
tarafından
İnşallah cnm
0 oy
tarafından
Birde mimar arkdas var o gorsun bnce harika 
tarafından
Yeni yeni deniyorim baksın bı oluyor mu bnde biraz daha kendimi geliştirmek istiyorum kurslara falan gitmehi düşünüyorum
0 oy
tarafından
Moda tasarim mezunuyum canim, elin yatkin sadece kalemi sıkıyorsun cizerkende bastırıyorsun. Cizimlerin guzel ama burdaki cogu kisiye katiliyorum karikatür resimlerin cok daha Iyi karakalemde cok iyi bir yere gelirsin. Başarılar 
tarafından
Haklısın cnm o konuda birçok kişi aynı şeyi yazmış dikkat etmeye calisacsm karakalem de deniyorum kurslara falan gitmeyi düşünüyorum
0 oy
tarafından
Bence yetenek var bende de varda zamanim yok
tarafından
Bnde de Zaman çok canm eşim ise gidiyo bn evde tek duruyorum çocukta yok 2 ay sonra doğacak o zmana kadar uğraş oluyor
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ressam değilde karikatür yapanlara ne deniyor ondan olursun 
tarafından
Okul öncesi ve anasınıfı sertifikam var bundan da sertifika almayı düşünüyorum seneuude anasınıfına başvurup ablalık yapmayı düşünüyorum cnm hemde seneye üni sınavına girip üniye gitmeyi düşünüyorum eşimde zaten tmm diyor karışmıyor
(3,794 puan) tarafından
Maşallah kiz sana valla. En iyisini yapıyorsun    .
tarafından
Evde zaten sıkılıyorum hem kendimi gelistiririm şimdi de  etamin kanaviçe ve örgü örmeyi  falan merak saldım  şimdi annemlerdeyim 3 günlüğüne geldim o gösteriyor bana
(3,794 puan) tarafından
Ay ne güzel ya. Ben çocuklardan fırsat bulup bi aktivite bi hobi edinemedim aslinda çok isterdim bisilerle ugrasmayi. Ama bos vaktim yok ya. Ozenirim böyle ınsanlara hep.  Ilerde kurs bile açabilirsin canım
tarafından
İnşallah açarım cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 376 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Beyzanurw (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 3,727 göst.
21 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 113 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Flowershome19 (43 puan) tarafından soruldu