0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Kizlar 2 yarim 1 ceyrek var demistim.esim telefonunu degistirmek istiodu dun bi telefon bulms altinlarimi istio pazartesi satcm dio napicam ya siz olsanz napardnz

19 Cevaplar

0 oy
(1,667 puan) tarafından
Vermem kendi alsin taksitle falan 
(43 puan) tarafından
Ev bir kaynanalar la izin vermiolar
(1,667 puan) tarafından
Geri verecekse ver borç yaniii
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Eşe bağlı bence..

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Vermezdim telefonu sağlamsa bozulmuş olsa veriyimde hadi değişmesin kullansın eski telefonunu
0 oy
tarafından
Ben vermem tel için felan ben başında dedim o altınlar evladımin isteme sakın diye 250 gr bir kaç çeyrek altın var bankaya yatırdık geçenlerde parası yatmadı acil birşeye lazım oldu ben verdim almam dedi ev alacaz yine almam dedi eşine bunu senin aşılaman lazım tel için felan altın vermem de sen kendine değil evladına birikim yapiyorsun 
0 oy
tarafından
Telefonu yok mu neden yeni alıyor 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben vermem telefon akacaksa oarası vardır rkbet alsın  ne diye altınların istiyoki vetmem ben
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Geri verirse ver ama eşini sen daha iyi verirsin ben eşime 1 verip 2 alanlardanım ahah
0 oy
(119,346 puan) tarafından
Tlf icin altin vermem ben bozuksa kullanilmaz haldeyse alinir ihtiyac sonucta ama zevk icin model atlama icin vermem
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Ben veririm kocamdan değerli değil ya dünya malı:d
0 oy
tarafından
Telefon için altın mı bozulurmuş ya verme kuzum çok gerekli bir ihtiyaç değil telefon 
0 oy
tarafından
Ev araba olsa hadi neyse de telefon için altın mi bozulur ne alacakmış merak ettim
(43 puan) tarafından
Iphone 7 plus
0 oy
tarafından

Telefon icin altn satmak nedir yaa

0 oy
tarafından
Aynj benim koca tlfn için bnimde altın kupem i sattı okdr pişmanım ki kulağımda bir kupem bile yok 
0 oy
(580 puan) tarafından
Bende hep kenara para koyarım zor günler için lazım olur diye. Eşten eşe değişir tabi ama ben gözüm kapalı veririm çünkü biliyorum ki o para yine kenara konur ama yapılan iyilikler seneler geçsede unutulmaz.
(43 puan) tarafından
Allah var benimkide koyar
0 oy
(489 puan) tarafından
Altın dusukken altın mi satılır 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Eşini sen bilirisn, aldıgını yerine bırakan biriyse verebilirsin canım alsın kendine,
0 oy
tarafından
Ben dugun borcunu kapatalim diye alyans hatic herseyi sattım. Ben olsam verirdim yani 
0 oy
(887 puan) tarafından
Eşe bağlı birazda canım eğer eşinde fedakar kıymet bilen biriyse ver he yok kendini düşünen biriyse verme 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Telefon  için  altın  bozulur mu yaa 

İlgili bir soru bulunamadı

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...