0 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
37 haftalıkken doğum yaptım bebeğin karın çevresi geriden geliyordu. 10 gün oldu doğum yapalı. Kızım 2500 ve 48 cm doğdu çok zayıf mı şimdi sizce ve boyu kıssa mı doğmuş önemliolan sağlıklı olması tabi ama insan üzülüyo işte

21 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bir şey olmaz canım kasaba et borcu mu var bi metre 10 kilo doğacak değildi ya toparlar daha takılma sen o laflara 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
küçük doganlar kilolu doğanları geciyor emin ol canm takma sen onları bebegin saglikli ve kilo kaybetmiyorsa  bak yoluna 
(410 puan) tarafından
Aynen ya benim 2400 dogdu herkes bune dedi simdi masallahi var 17 aylik kuzenim 4 bucuk dogdu bebegi simdi kemik olmuş bebek yani milleti takarsak ooo
tarafından
aynen oyle canm kimseyi takmamak gerekiyor her konuda
0 oy
tarafından
Zmaanla kilo alıyor canm 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Doğduğu kilomu bu
(462 puan) tarafından
Evet öyle doğdu
(5,721 puan) tarafından
Çok normal gayet iyi
0 oy
tarafından
36 haftalık doğdu oğlum 2800 dü kilosu ama erkek bebek kızdan iri olur seninki de haftasına göre iyi ilk aylar çok kilo alıyor zaten toparlar millete bakma sen 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Amaan boşver bende 36 haftalık 2890 doğum yaptım demediklerini bırakmadılar yok kendim yemişim bebeğe bakmamışım hiç kilo almamış bla bla bla takma kafana büyüdükçe çok güzel kilo alıyorlar strese hiç gerek yok ☺️
(1,667 puan) tarafından
Yuh ya anne karnindaki cocuga bile bakmamisin diyen zihniyet mi kaldiii yazik valla bu millet nereye gidiyo nerde bu devlet sdfhjdk :):)
(3,527 puan) tarafından
Hahha kız neler neler bu en hafifi hahah☺️☺️ ilk başta çok stres yapıyordum kendime sonra saldım gitti ☺️☺️
(1,667 puan) tarafından
Duymamak en iyisi bos insanlar ve bos laflarrr :)
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ben 2 kilo doğurdum ikizlerimi birinin boyu 45 birinin 47ydi. Şuan gayet ortalamadalar. Bundan sonrası önemli takma sen şimdi onu bol bol emzir 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ailede minyon varsa ondandır soya çekim olur yoksa toparlar canım 
0 oy
(945 puan) tarafından
Dert etme canım benim bebeğim 39.hafta da 3210 doğdu 48 cm dı, şuan kilosu da boyu da normal ayına göre . Zaten önemli olan kilo alması, laf edenlere de, de ki, herkes dönüp kendi çıkardığına baksın. Nefret ediyorum öyle insanlar dan. Benim kayınvalidem de hep torunlarını kıyaslıyor sinirlerim bozuluyor sa.laklar
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Az büyüsun kilo alsin bu çocuğa çok yedirmissin ne kadar şişman derler. İnsan oğluna yaranilir mi??
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Aynı doğmuş oğlumla boyuda falanda aynı şimdi kaç aylik
(462 puan) tarafından
10 günlük
(1,584 puan) tarafından
Daha küçükmus ya takma o kadar bak 2 3 aylık olsun gör zayifkar daha çabuk toparlıyor benim oğlum yasitlarina geldi bile minyon tipli bana ve babasına çekmiş napalim karnimdada öleydi
(462 puan) tarafından
Kızımın boyu uzun olmayacak snaırn
(1,584 puan) tarafından
Hayır niye öle diyorsun olur genetik meselesi aileniz uzunsa oda olur
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Milleti ağzı torba degilki buzesin❤️❤️Anneliğin tadını çıkar evladına 
0 oy
(186 puan) tarafından
Tabikide  salıklı olması önemli benim ilk kızım 2700 ,49  hemde 42 hafdada boş ver ağzı olan konuşuyo
0 oy
(579 puan) tarafından
Ben 39 haftamda 2600 doğum yaptım 50 cm boyuydu canım şimdi yine zayıf ama boylu sağlıklı olsunda varsın minyon olsun zayıf olsun 
0 oy
tarafından
Oğlum 3.150 51 cm doğdu boyu var diye herkes çok zayıf hasta mı hatta özür lü gibi diyen bile vardı bağıra bağıra ağlamıştım.. 6 aylıkken şişko dediler şimdi 19 aylık bu çocuk obez doktora götür diyorlar oğlum şu an rejim yapmak zorunda zayıf zayıf dediler psikolojmin içine ettiler benim tıka basa yedirdim hep çocuğu sonuç oğlum sevdiği şeylere gözleri dolu dolu bakıyor benim yavrum zayıf olsun sağlıklı olsun asla ama asla lütfen kimseyi takma
(4,716 puan) tarafından
Biriçiğim sen bu trendyol kaydet yapıyon mu
tarafından
Yok aşkım hiç yapmadım
(4,716 puan) tarafından
Tamam bir tanem WhatsApp grubu kurmuştu trent yolu için sen de istiyorsan sen de eklemek ekliyecektim ondan birtanem
tarafından
Ya askimm benim çok teşekkür ederim ❤️ düşünmen yeter ❤️
(4,716 puan) tarafından
Rica ederim birtanem ❤️
0 oy
(410 puan) tarafından
Canim 36 haftalik dogum yaptim 2400 dogdu hwrkea benim bebgimde oyle deei ama 40 cikri mqsallah toparlandi suan 17 aylik tombik diye swviyorlar duymayacn kimseyi
0 oy
(98 puan) tarafından
Herkes illa bir şeyler söyleyecek lohusalıkta bana da çok şey söylendi ne derse desinler kulak tika gül gc
0 oy
tarafından
Ayy daha yeni doğmuş bebeğe yaptıkları yoruma bak. Sanki çocuk 1 yaşında 2  yaşında. Yavrun sağlıklıysa kulak asma.
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bosver canim.benim bebegimde 38+5 te 2850 doğdu. Saun iki aylik hayet guzel kilo alimi masallah. Toparlandı bayağı. Zayifls çabuk toparlarmis.. Ben 4750gr doğmuşum annem dalga gecti . kndini kilonun yarısı kadar doğurdun bu ne diye :). Bebegim anca benim doğduğum kiloya ulaştı :D takma sen toparlar. dr normal diyorsa bisey yoktur dusunme
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Ağzı olan konuşuyor benimkiler son hafta 2850 biri diğeri 3020 gr doğdu boyları da 47 cm Di hic takılma önemli olan sağlıkları 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 139 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 333 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 283 göst.
21 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 519 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,082 soru

11,408,735 cevap

34,945 kullanıcı

...