0 oy
1,553 göst.
Diğer kategorisinde (536 puan) tarafından
Kızlar daha öncede anlatmıştım babamın evindeyim kaynanam yüzünden geldim boşanmak istemeyen eşimi doldurmuş eşim saf gibi annesi ne derse babası ne derse inanır şimdi boşanmayı kafasına koymuş 10 günde bir yazar hattım kapalı diye arama yok para getirir bana ayda bir her neyse hamileyim birde 3 aylık aklı başına gelir mi çocukta olunca akillanir mı yoksa benim bundan kurtulmam daha mı hayırlı?

24 Cevaplar

0 oy
(1,438 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi annesi ne derse o ama annesin şimdi gordu.simdi konuşmuyorlar.ama ben baya bir çəkdim .sən çalış onların yaptıklarını eşine gosder
(536 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım ne diyebilirim ki
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canim eğer anneciyse 10 tane de çocuk doğursan değişmez birlik mı yasiyodunuz eğer şiddet aldatma yoksa sadece annesinin lafina bakıp hareket ediyosa ve senle barışmaya azcik niyeti varsa bunu hissedebiliyosan düzgünce oturun konusun aklını başına alsın eğer ailesiyle beraber oturuyosaniz yani önceden öyleydi sanırım sende şart koy barışmak  istiyosa annesinden baya uzakta ev tutsun seni dinlemeden annesinin lafiyla hareket etmesin bunları şart olarak söyle baktin olmuyo bırak gitsin kendini yorma...inşallah hakkınızda hayırlısı olur 
(536 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım aynen öyle çok Haklısın..
0 oy
tarafından
Esin boşanmayı istemiyordu ve sen kaynanan yüzünden baba evine mi gittin . Yapma Allah aşkına kocan istemiyordysa kaynanan kimki 
(536 puan) tarafından
Kaynanam beni barındırmıyordu çağır annen gelsin seni alsın annende kal diyordu isteyerek gelmedim canım ben eşimi de alistiriyor boşan boşan diye
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Senin eşin annesini babasını dinliyorsa hala ondan koca olmaz beyni gelişmemiş demektir
(536 puan) tarafından
Haklısın canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 289 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 560 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,114 göst.
0 oy