0 oy
210 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar şimdi size çok saçma gelebilir ama gerçekten merak ediyorum.  Benim sağ el bileğim  le 2.3 senedir çekiyorum agiriyor şişiyor elimi oynatamiyorum bazen fark hastanelere farklı ortapedi doktorlarına gittim özele bile gittim film çekildi birşey yok dendi bandaj yapıp yolladılar tomografi çekildi bir şey yok dendi. 1.2 Krem verdi banamisin demedi  emar cekildi. Yine birşey yok diyip yolladılar.  Kırık çıkık Çiya bile gittim bunda birşey yok dedi bugün hiç bir şey yapmadım ama şaun o kadar çok ağrıyor sızlıyor ki canım yanıyor.  Gitsem yine bir şey yok denecek. Eminim ama neden olabilir.  :'(.   

5 Cevaplar

0 oy
(7,411 puan) tarafından
Gecmjs olsun canim. Sinir sıkışması falan mi oluyor anlik acaba
tarafından
Öyle bir şey değil cnm çünkü sinir sıkışması ayağımda oluyor arada onun acısını biliyorum
(7,411 puan) tarafından
Anladim canim baskada tahminim yok pas diyorum:))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum biz gel ağrısı deriz şişliği falan oluyor çok ağrı yapar bileziği vardır hatta
tarafından
Nerden bulabilirim bilezigini cnm
tarafından
Büyüklerine sor askm yel bileziği bakır dan galiba
tarafından
Bizde bilen olmaz cnm buna eminim internetten araştırayım
tarafından
Milyoncu deriz biz oralarda var
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Magnezyum eksiliginden olabilir belki
tarafından
Değerlerim güzel cnm hergün magnezyum ilacım var onuda kullanıyorum.
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Benimde sağ elimde ağrı ve uyuşma oluyor yıllardır canim. Stresli dönemlerde veya üzüldüğüm zamanlar çok ağrıyor. Sinir sıkışması yok ama sinirle alakalı olduğu için ağrıyor benim. Oyle bisey mi acaba 
tarafından
Uyuşma yok cnm çok şükür sitres li de değilim anlamıyorum ya
(2,447 puan) tarafından
Çalışıyor musun peki masa başında
tarafından
Hayır cnm. Evdeyim sürekli. Ve işte yapmadım bugün. Elim cebimde gezdim zorlamada olmadı
(2,447 puan) tarafından
Anladım kuzum bazen bilek kısmı zorlandığı zaman da oluyor o geldi aklıma
0 oy
tarafından
Bende de aynisi var canım doktor sinirin kemiğe yapılmadığını söyledi
tarafından
Bana öyle birşey de demedi o kadar doktora gittim
tarafından
Film cektiler mi
tarafından
Film. Emar tomografi. Hepsi çekildi. Ama birşey yok yiyiliyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 65 göst.
8 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
18 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
19 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
1 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu

383,328 soru

11,472,356 cevap

35,075 kullanıcı

...