0 oy
287 göst.
Aile kategorisinde (223 puan) tarafından

Kızlar 2 haftadır dişlerim hepsi sızlıo.. Su bile ıcsem geberirim.. Sıcak da yesem sogukga.. Ölüyorum. Randevu aldım cars. Ta verdiler.. 

İltihap yok yani şişme. Hangisi oldvh bile belli degil hepsi agzım geberip Gidiom adete.. 

Ama 40 dk sonra gecıo.. Artık yemiyorum

Doktor bana ne yapar ceker mi

Nasıl tedavi olur bilen var mı

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Guido ilaç ismimi

(223 puan) tarafından
Evet yaa. Yaptım... Ama oyle geccel kadar hafif degil
tarafından
Bende ilaç sandım öyle yazınca
tarafından
Dişinol da var oda çok keskin
(223 puan) tarafından
Nasıl alırım receteız
tarafından
Alınıyo kızz eczane verir o biraz fayda eder bilirim diş sancısını ayyy Rabbim kimseye vermesin insanın bütün vücudu bir sızlarmı yaa sızlıyo ağrıdıkça gözlerin yere düşer gibi böyle beynine tokmakla vuruyorlar gibi oluyo ayyy
-Reklam-
0 oy
(8,351 puan) tarafından
Karadut pekmezı denesene bı de karanfıl tut agzında
(223 puan) tarafından
Nerden bulacak onu ki evd eyok
(8,351 puan) tarafından
Karadut pekmezı markette var karanfılde var bunları evınden eksık etme agız ıcı aftlara da iyi gelir
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şişme yoksa da iltihap olabiliyo benim öyleydi kanal tedavisi ve dolgu yapıldı öncesinde antibiyotik 
(25,224 puan) tarafından
Zor değil bişey anlamıyon uyusuk oluyo bşraz uzun sürüyo sadece benim kanal tedavisi ve dolgu 2 bucuk saat sürdü ağzın xok uzun süre açık kaldıgı için çenen ağrıyo sadece bide işlemden sonra 2 gğn6agrı olur aonra rahat edersin
(223 puan) tarafından
Igne yapıo mu agıza yoksa sipret mi. 2 bucuj saat ne yaptı hıx ara yok mu
(25,224 puan) tarafından
Önce sprey sıkıyo o uyuşturuyo sonra iğne. Yok kız ne arası bebeği emzirmeye bile aşağı inemedim çocuk acıkmış aplamış6babası gezdirip uyumuştu bitince heöen gidip emzirdim
(223 puan) tarafından
İgneyı duyuyur musun spreydne sonra
(25,224 puan) tarafından
Yok ben hiç duymadım
0 oy
tarafından
Tuzlu su sirkeli su kolonya kekik suyu agz gargarasi karanfil yada bebekler kullandgi diş jeli 
0 oy
tarafından
Elma sirkesi  .. çok iyiki  yarim.cay bardağı elma.sirkesine yarışı kadar su ekle bi çay kaşıngida tuz karıştır ağzına gargara yap anında keser agrini
(223 puan) tarafından
Ikısıde var deniyorum balla yapacam..
tarafından
Dene kuzu  ben hamileyken çok dış ağrısı çektim.elma.sirkesi ise yarıyordu bende
(223 puan) tarafından
Yapuom suan deneyecek.. Belki uyurum rahat
tarafından
Inşallah canım.biraz rahatlarsın.. çürükten dolayıysa faydası okur ama hassasiyet varsa hassas dişler için dış macunları var onları deneyebilirsin
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bende dış ağrısı cekiyorum valla aşırı hemde.. dün gece sabahladm.. Hamilelikte müdahale edilmiyor diye biliyorum cnm..
(223 puan) tarafından
Hamile dehılım cokk sukur
(1,019 puan) tarafından
Hmm o zaman git rahatlıkla yaptır cnm ben ağrı kesici dışında bisi içemiyorum onunda faydası olmuyor  çok geçmiş olsun..
0 oy
(980 puan) tarafından
Canım diş hassasiyetinin bir çok nedeni vardır mesela dolgulardan olabilir çürük veya kırık çatlak dişten de yani onu ancak diş hekimi anlar ve ona göre tedavisini yapar. Geçmiş olsun.
(223 puan) tarafından
İlk kez gıdecem 27 yasındayım dolgu VS yok cürük vardır
(980 puan) tarafından
O zaman büyük ihtimalle çürük varsa ondan da olabilir
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Hamile misn.hamile iken bana da olmuştu da.

Karanfil yağ kullandım ben sızlayan yerlere al istersen
(223 puan) tarafından
Dehılım canjmm.. Evde yok o ya
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Apranax turuncu hap. 20 lik dis ağrısını bile geçiriyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 25 göst.
0 oy
18 cevap 159 göst.
0 oy
5 cevap 69 göst.
3 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sirinalperen (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 155 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu

381,026 soru

11,407,109 cevap

34,943 kullanıcı

...