0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (2,408 puan) tarafından

Kızlar 17 gün oldu doğum yapalı. Baştan beri enziriyorum çok şükür.

Göğüslerim çok agriyo. Oğlum ağzına aldığı zaman sırtım beynim uyuşuyor sanki. Nefesim kesiliyor.

Yarilmis :'( kan veya kabuk falan yok.

Ama ağzına alınca çok çok acıyor.Bazen Göğüs pedi bazen de bez koyuyorum. Yinede acıyor.

Başlari semsert olmus.:'(

Krem aldım da her emzirmeden sonra sileceksin dedi eczaci. Ona da guvenemedim. İçinde kalır ilaç diye.

Başka ne yapmalıyım?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Südyen giyme çok daha kötü olur rahat bırak onları nefes alamazsa memen daha çok acı yapar üstelik mastit olursun südyen den dolayı taş gibi olur emzirmek, istersin dayanamassın ağrısına bişey sürmene gerek yok zaten dediğim gibi yap rahat ediceksin

(2,408 puan) tarafından
Sütyen giymesem de dedemin ıslak siyah çorabı gibi sünük sünük duruYo :D hiç hoş değil
tarafından
Valla südyen giyersen ozaman dediğim gibi acı çekersin 3 çocuk emzirdim benden iyi kimse bilemez o acının tarifini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Süt un cok kaynıyor ondan.  Benim de oyle  oluyo  .
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Zeytinyagiyla masaj Yap ben öyle rahatlamistim bide verdiği ilacı kullan iyi geliyor yavaş yavaş geçecek biraz sabretmen lazım 
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Canım ben ilk doğumdan sonra çektim o acıyı resmen gözümden yaş gelşyordu Allah sabır versin. Bana hiç krem fayda etmedi. Belki duymuşsundur göğüs kapakları var. Silikon oluyo ucuz bişey emzirme kapağı fln diyede geçiyor sanrm. Ben kıyafet değiince acıyor diye onları taktım emzirme sonrasında hep. 2 güne geçti bir dene istersen
0 oy
(10,431 puan) tarafından
Zeytinyağı sür ve göğsün açık yat. Yani pijamanın önünü aç ya da onları çıkar. 2 güne yumuşar canım ben zeytinyağı sürüp göğüs kapağı kapatıyordum öyle topladı. 
0 oy
tarafından
Yatarken o kremi sür.  Benim kremim garmastan pomat di . Öylece yat  hava alsın iyice gece de kalkınca yıka bisey olmaz . Pamuk ıskat pamukla sil . Sabah da sutyen giyme geniş bisey bul iyice hava alsın benim öyle geçti.  Ne çektim 
0 oy
tarafından
Tahinin üstüne biriken yağı sür canım iki seferde iyi eder hemen inşallah o çok etkili
(2,408 puan) tarafından
Cidden mi kız :( nimet surmek gunah olmaz mi
tarafından
Niye günah olsun canım benim en iyi gelen o benim gogsumun bir ucu yarı tutuyordu koptu kopacaktı emziremiyordum önce allahin sonra onun sayesinde iyi oldu herkese tavsiye ediyorum hem silmenede gerek yok her emzirme sonrası sür biraz göğsün açık kalsın sonra üstüne ağzı mendillerinden kapa bir surede sıkı sütyen falan giyme

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 51 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 46 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
14 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu

381,082 soru

11,408,735 cevap

34,945 kullanıcı

...