0 oy
552 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından
Şuan ayri odalardayız yatagina bile gitmek istemiyorum çok soğudum bunaldim psikolojim hiç iyi değil hiç değeri kalmadi gözümde acaba regl olacam ondan mi boyleyim

4 Cevaplar

0 oy
(345 puan) tarafından
Aranızda bır sorunmu oldu canım
(195 puan) tarafından
Allah seni ne yapmasin :)gidicem zaten cocuklarin yatagi dar uyuyamicam dün geç gittim uyumasini bekledim gittim cok üşüyordum baktim diyor soguksun ondan :))
(345 puan) tarafından
Hahaha suslen püslen gozune sok guzellıgını gozu senden baska bırsey gormezse bak nasıl kuzu gıbı olur :-)
(195 puan) tarafından
Kiz evde yürüyorum beni izlediğini fark ediyorum işten gelmiş oyle bakıyor gozumun içine özlemiş:))))) ben ona gitsem hep kuzuda sonuç ayni ya ben ilgilenmesini istiyom işte her kadinin isticegi seyler
(345 puan) tarafından
O zaman kacar kovalanır hesabı yapcan gormemezlıkten gel pas verme bak tıpıs tıpıs nasıl gelıcek huyuna
(195 puan) tarafından
Gelir zaten mesaj atiyor gel diyor bazen :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kavgalı misniz
(195 puan) tarafından
Biraz derdin ne diyor anlatiyorum kiziyor sacmalama diyor bende kızdım çare olmicaksan niye anlat diyorsun diyr
tarafından
Derdin ne canım
(195 puan) tarafından
Ilgisiz sevgisiz
tarafından
Ha onu soyleyince saçmalama mi dedi analmaiyorum bu erkekler neden bu kadar öküz ne güzel anlatmışsın birde
(195 puan) tarafından
Kiz bize öküzler başkalarına kraliyet soyundan oluyorlar
0 oy
tarafından
Regl olmaya yakın bende bazen ufak şeyleri büyütürüm sinirli olurum ama bu durumumu bildiğim için kendimi hep frenlerim sende belki Regl zamanın olduğu için böylesindir çok büyük bir şey yoksa git yanına ayrı yatarak neyi çözeceksin ki eşin o senin arada böyle hissedebilirsin hoşuna gitmeyen tavırlarından dolayı konuşarak halletmeye bak başka türlü erkekler biraz zor anlıyor 
(195 puan) tarafından
Aynen canim belim cok ağrıyor yakin hasta olmam bugün herkesle kavga ettim 70 yaşında adamı tersledim akşam geldi seni kırdım mi diyor yok amca ben bugün iyi değildim sıkınti yok falan yani herkese patladim :))))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 200 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 537 göst.
17 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Hacer Bayram (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 189 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde ZeynepDeniz94 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 99 göst.