0 oy
1,228 göst.
Aile kategorisinde (289 puan) tarafından
Arkadaslar esimle aramizda oyle ortada buyuk bor sorun yok ama superde degiliz

2yillik evliyiz ve 15 aylik bi oglum var. Evlendigim ay hamile kaldim.

Ben eşimin beni sevmesini severek sevdim ve evlendim. Hamileyken zaten anlasmazliklar basladi oturmayan b8 evlilik hanilellikle isten ayrılmam derken dogum.

Ve dogum sonraai nerdeyse hic destek goremedigim bir adam oldu esim.

Hamileliğn sonlarina dogru biten ve hala olmayan bir ci sel hayat ayri odalar 

O calis8yor çünku gece kalkarsa uyuyamazmis geri böyle bi baba oldu  iste adam.

Binlerce kez dedim odana gel artik diye. Guzel konmuştum lmolmadı adi kavga ettim olmadi sonra biraktim artik. 

Veeee bu aksam esimin ilk kez bi telefonunu karistirdim mac izlerken veeee sonuc 1 ay once bi hayat kadiniyla yazismasi fiyat bilgisi almis. 

Gorustuklerine dair hic bisey yazmiyor ama bu u yapanin bir adim sonraai belli iste. 

Hemen tefonla resimlerini mesajlarin cektim. 

Ve bosanmayi dusunuyordum ama kendi hayatimi duzene sokmayi planliyorum. Bi ise girmeyi ev alinacakti onu bekliyordum gibi planlardan sonra dusunuyordum.

Ve hic bisey aoylemedim. Cok sessiz kalip zamani geldiginda cikarcam herseyi..

Sizler ne yapardiniz??

Cok uzun oldu ama kusura bakmayin anca anlatabildim

18 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Emin ol Aldatilmana  1 adım kalmamis Aldatilmissin

Gözü dısardaymış demekki pisliğinn 

Feleğin tokadını yememiş belliki..

Hiç durma önce ona acı çektır ağzinaa sıçç sana ne hesap vercek hele şerefsizz

(289 puan) tarafından
Ben de oyle dusunuyorum
Do una kadar almak icin sessi,ce delil toplamayi dunuyorum bi sure
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Zamanı bırakma bacım bugün bir kadın yine eşinin canice dayağına maruz kaldı eşiniz sizi sevmiyor size değer vermiyorsa siz dışında her bkkku yiyorsa onun zamanı şimdi şuan şu dkka ölmeden gidin kurtulun Allah aşkına yeter bitsin artık bu kadınlarin çilesi yeter.........
(289 puan) tarafından
Dayak siddet gibi hic biseyimiz yok canim o yuzden susuyorum
tarafından
Zamana bırak oda yakındr
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Ben olsaydım babamin evine giderdim beyni bacak arasindan ibaret olan bi adamla ömür geçiremem 
(289 puan) tarafından
Giderim ama elimde saglam delillerim olsun istiyorum
(7,654 puan) tarafından
Napacaksin canim delilin olsa çocuğuna nafaka vermek zorunda zaten
(4,040 puan) tarafından
Giderse o suçlu olur
0 oy
tarafından
O halti yiyen yada yemeyi düşünen hiç farketmez herşeye müstahak.  Donuna kadar al kız hiç acıma 
(289 puan) tarafından
Biraz sessiz kalip delil toplamak istiyorum
0 oy
tarafından
Aslında mantıklı yaptığın ama nasıl dayanacaksin ki insan bir kaşık suda boğası gelir ******** kopek
(289 puan) tarafından
Zaten evde iki ev arkasi gibi olduk ciktik
0 oy
tarafından
Ben mal mülk beklemez koyardım kapının önüne 
(289 puan) tarafından
Benim hakkim ve cocugumun hakki diye bekliyorum
tarafından
Ihaneti kanıtlarımdan sonda onu fazlasıyla alırsın zaten üzerinden belli bir müddet süre geçtikten sonra hakim bunca zaman neredeydin der sen de ev nick bekledim hakkimdo dersen o zaman bir şey alamazsın ben olsam davayı acarım tazminat la zaten kendine bir ev alırsın kendine iyi bir avukat tut önemli olan o avukatin iyi olursa kaybetmezsin davayı
(69 puan) tarafından
Ben bekle derim canım sedece mal için değil belki geçicidir bu tavırları kadınlara en büyük kötülüğü yapan yine kadınlar oluyor kocaları auartma yuvası yıkılır mı hiç umurlarında mı para peşinde hepsi midem bulanıyor doyumsuz her erkeğin altına yatanlardan sadece hayat kadınları değil evli çocuklu pis mikroplar da var
(289 puan) tarafından
Ev parasini babaai verecek kendi ustune dogru duzgun hic bisey yok adamin yani su an bosansam elimde hic bisey olmayacak
Bi maasi var adamin ya
(289 puan) tarafından
Yok 3 saati bu yok 6 saati bu kadar bi de yok onu yap.** bunu yapmam bi de kadin rahat meslegi bu robe tobe yarabbim
0 oy
tarafından
Bi avukatla görüş canım bence delil toplicam demişsin belki elindeki yeterlidir. Bide kişisel haklar varya eşinde olsa oda seni suçlayabilir özeline bakmış gibisine. Bi avulata danış dediğim gibi yol göstersin ezbere iş yapma bnce.
(289 puan) tarafından
Tamam canım guzel fikir valla sinirden ne yapacagimi bi şaşırdım
Hic kimseye de soyleyemedim zaten su an bisey
tarafından
Söyleme kmseye canım lk etapta dediğim gibi yardım fikir al avukattan snra ona göre hareket et.
0 oy
tarafından
Peeh fiyat bilgisi yavşaak git de bebeğine mama al onla pislik adam git dava aç hatta esraya çık rezil ettt yemin ederim 
(289 puan) tarafından
Fiyatta asgari ucret ne yapirsa artik
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Telefonda öyle birşey aramsı bile çok kötü, keşke bu sabrı yatakları ayırırken de gösterseydin, sabır gösterilmesi gereken yerde sabırsızlık, olay olacak şeyde sabır göstermen tuhafıma gitti 
(289 puan) tarafından
Valla seni kirmayim deniycem bi daha
(399 puan) tarafından
Akıma çok haklı sende biraz sabır göster gerekirse bebeğin odasını değiştir senle eşin yatak ayırmak zorunda kalmazsiniz
(289 puan) tarafından
Ben zaten o kadar sogudum ki ayni yatakta yatmak istemiyorum zaten.  
Kafami toplayip son bir hamle yapcam bakalim.
Cocuk odasinda tek kisilik yatak vardi oraya yerlesti eaylari kiyafetleri hep orada zaten.
Bi kez daha konuscam ama sakin sakin bu dediklerinizi.
Once ben bi sakinlesiyim de
(2,078 puan) tarafından
Çok zor Allah yardımcın olsun inşallah öyle brişey yapmamıştır, konuşun kendinizi ifade edin
(289 puan) tarafından
Daha 1 bucik yasinda bile olmayan oglunun yüzüne boyle bi sey yapip insan nasil bakar ya
Edep yahu derler adama
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Mesajları telefonuna çektikten 6 ay içinde dava açmazsan artık elindekileri delil diye kabul etmiyor hakim, bir kişi aldatıldığını öğrendiği andan itibaren 6 ay süresi var mahkeme açmak için, yoksa hakim sen bunu 1 sene önce öğrenmişsin ama evliliğe devam etmişsin deyip geçersiz kılıyo delillerini 
(289 puan) tarafından
Soyledigin iyi oldu canim bi avukat bulup daniscam
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Kesinlikle bı avukata git danışma al kafana göre iş yapma neler neler var bilmediğimiz sonra pişman olma
(289 puan) tarafından
Pazartesi ilk isim bi avukat bulmak canim
0 oy
(73 puan) tarafından

Karısına gitmeyen insan türlü türlü insanların olduğu kadın derdinde midesiz pislik bu erkekler:angry:

(289 puan) tarafından
Bi de inan asgari ucretten bile fazla yani istesigi
0 oy
tarafından
Cok sogru yapmissin gerseyi varanti altina al oyle boşan
(289 puan) tarafından
Ailemle ilgili bi sıkıntım yok maddi olarak ama kendi hakkim cocugumun hakki olarak düşünüyorum daha minicik bi cocugu olan adam hayat kadınlarına para yedirmeyi dusunuyorsa ilerde kimlere yedirir benim cocugum hakki ev aldiktan sonra düşünüyorum o yuzden
Para pul bi anda insanin gozune gelmeyebilir ama ilerleyen yıllarda ihtiyacim olacak.
0 oy
(848 puan) tarafından
Akıllıca davran ve Suanlik sadece delil topla. Bırak ev alsın Senle nikahlıyken. Sonra zaten o aldıgı eve Sen ortak olarak ayrılacaksın . O delillerle tazminat alırsın + nafaka alırsın . Sonra zaten hayatını kurar onuda yaptıgına bin pişman edersin. 
(289 puan) tarafından
Aynen aynen oyle dusunuyorum ev alicaz diye salaklik yapip arabami bile sattim ben onca yillarca calistigim kazandigim  parayla aldigim arabami
O parayida anneme vermistim zaten iyki de oyle yapmisim
Cok sincice bekliycem oylece bi kenarda
(848 puan) tarafından
En iyisini yaparsn . Simdi boşasan senin emeklerin yok sayılacak ve bi hak iddia edemiyceksin. Bekle bacım gün gelip devran döner
(289 puan) tarafından
Daha 2 yil olmadj ya hem de bi hayat kadiniyla aldatil sonra hakkimi yedirtiyim
0 oy
tarafından
Zamna birk canm
(289 puan) tarafından
Sinsi sinsi bekleyecegim bi kosede agzimi bile acmiycam asla
tarafından
Sende benm gbisn sabirlisin belli
(289 puan) tarafından
Mantikli sabir gerekiyor hayatta aynen canim
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Canım sakın evden ayrılma. Bir avukatla görüş neler yapabileceğini sor. Bazı şeyler özel hayatın gizliliğibe girip suç oluyor çünkü. 
(289 puan) tarafından
Yok yok ayrilmam evden oyle bi dusuncem yok zaten kac yasindayim kimseye de yalvaracak yakaracak halim de yok
Bi kac kisi soyledi bi avukat ile gorus diye. Pazartesi arastircam bi avukat.
(3,213 puan) tarafından
Araştır canım ses kaydı mesaj kaydı falan suç olabiliyor onları iyice sor.
0 oy
(115 puan) tarafından
Eğer ailen sahip çıkmassa bence eşine şuan birşey söyleme eğer şiddeti falan yoksa  birikimini yap ondan gizli herseyini evini hallet sonra bi anda polisle eşyalarını boşalt işinide  bul sonrasında delillerle mahkemeye başvur 
(289 puan) tarafından
Aileme su an desem bunu zaten beni bir dk birakmaz orada maddi manevi sahip çıkarlar allah a sukur.
Ama bende tabiri caizse essek kadarim zaten kendi duzenimi kurup oyle bitirmeyi dusunuyorum.
Ise girip para koyup biseyleri yoluna koymadan ayrilmayi dusunmuyorum
 Siddet kavga dobmvus gibi seylerimiz yok zaten.
Iki ev arkadasi gibi takiliyoruz oyle bi evde zaten bayadır.
(115 puan) tarafından
Bak benimde öyle durumum var ha aldatilma yok ama farklı sorunlarımız var bu hafta ice başlayacağım oğlumu da  görümcede baktıracağım seneye zaten 1. Sınıf  bakacam adam olmassa ayrılacağım oglumuda kreşe veririrm evimden çıkmam eşi mi gönderirim uzaklaştırma kararıda koyarım ama önce  bi ise girip ayaklarımın üzerinde durum sende bunu bi düşün
(289 puan) tarafından
Zaten ogretmenim canim anca yeniden ise baslama donemi eylul ayi bizde donem basladiginda
Calisacagim okulda da cocugumu kresini veririm insaalah oyle bi planim var bakalim
Uzaklastirma kararini ben de düşündüm ama bi avukatla gorusmek lazim
(115 puan) tarafından
Ben görüştüm araştırdım canım gayet güvenli yani hakkınızda hayırlısı

İlgili bir soru bulunamadı

378,070 soru

11,315,948 cevap

34,757 kullanıcı

...