0 oy
465 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
Kayınvalidemlerle altlı üstlü oturuyorduk durduk yere beni evden kovdular annemgile geldim eşimle boşanacak tık geldi ikna etti beni altınlarla ev aldık tadillatta az bişey kaldı bitmesine yine de 2 hafta falan sürer eşim çok alıngan ben burda kalırken herşeye küsüyor dun aradı çocuğu uyutup arayım dedim msj attım yine aradı çocuğu uyandirdin diye kızdım biraz ondan sonra ne telefonumu açtı ne bişey yaptı şimdi de ablamgiller özelden konuşuyoruz diye benim grubta ses kaydı göndermisler çok ağrıma gidiyor ne yapayım ben eşyalı apartta kalayım diyorum burda olmuyo kocamın evinde olmuyor çok yıprandım

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kimsw kimseyi durduk yere kovmaz vardir bisey bir tartisma kavga vs olmustur illaki 
(81 puan) tarafından
Yüzsüz onlar canım her halta atlarlar
tarafından
Kocan arkanda yanknda duruyosa laynanalardan uzaak bir yere rasin
(81 puan) tarafından
Ev aldık zaten tedilatta ama şuan oda konuşmuyor benle küstü
tarafından
Anladm canm ALLAH sabir versin
(81 puan) tarafından
Saol canım
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ablanlar niye eleştiriyor seni ki
(81 puan) tarafından
Çocuk halıya bir şey dökmüş elinden almamışım neymiş kocası çocuk uyuyan odada sigara içmesine izin vermedim diye alınmış saçma saçma şeyler evine gitsende bı rahatlasak bilmem ne birsuru şey konusmuslar
(13,202 puan) tarafından
Annenin evinde ona neymiş ki? Balkonda içsin kendi evlerinde çocuk yanımda mı içiyorlarmış. Terbiyesizlik yapmışlar bir de ses kaydı alıp hiç hoş değil
(81 puan) tarafından
Engelledim ama çok kötüyüm kendi çocuğu küçük bı hareketlense görür o zaman hem doktuyse kendi toplayıp silmiyor ki ne biçim abla hiç bilmiyorum nefret ediyorum
(13,202 puan) tarafından
Yani insanlar empati kurmuyor valla
0 oy
(83 puan) tarafından
Eşin göndermedikten sonra kayınvaliden nasıl gönderebilir canım birde annenin evinde ablana ne laf düşer ki
(81 puan) tarafından
Eşimin ses çıkarmaması yüzünden geldim oturdu sadece tikini çıkarmadı canım bende bı anlasam kıskançlık herhalde
0 oy
(27,336 puan) tarafından

3. Bir şahıslar arada olursa o evlilikte huzur olmaz .

Heleki bu  şahisalari kale alıyorsanız.

Koca insanlarsiniz oturun güzelce konusup anlaşin 

Evlilik çocuk oyuncağı değil küsüp gidesin barışıp gelesin.

(81 puan) tarafından
Çok haklısın canım eşim hala telefonları acmiyor ne yapacağım şaştım kaldim
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Valla ne yalan söyleyeyim eşinden çok ablana kızdım. Çocuk bu döker de dağıtır da yeri gelir kırar.  Silinir toplanır yerine yenisi alınır. Hallolur önemli olan çocuklara bişey olmasın. 
(81 puan) tarafından
Bende çok üzgünüm canım kendi çocuğu küçük büyüyünce anlar ama kalp kırmaya değmez
(3,034 puan) tarafından
Aynen canım büyüsün o da anlar. Keser döner sap döner gün gelir hesap döner. Sen hiç takma kafana. Dökmeden kırmadan büyüyen çocuk mu olur.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 159 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2121erva (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 248 göst.
0 oy
15 cevap 717 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...