0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (10,197 puan) tarafından
Burnum akıyor hapşırıyorum nezle gibiyim başka bi şeyim yok ne olur deyin ki soğuk almışsındır :'( ay psikolojim bozuldu ya

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Griptir o bende bir hafta falan burun akıntısı hapşırma falan oldu geçti ama başka biseyim yoktu 
(10,197 puan) tarafından
Ateş yok öksürük yok kuzum dün biraz üşüdüm ondan sonra başladı. İnşallah öyledir valla her halttan korkar oldum
tarafından
Ondandır ya bide havalar ayarsız gidiyor
(10,197 puan) tarafından
Aynen bi gün açık kombi bi gün kapalı. Bebem de var aklım çıkıyo
-Reklam-
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Simdi benim abim de ole hap yazsınlar diye hastaneye yolladık test yapmışlar 3 ay önce pozitif olmustu zaten tekrar olur mu diye dusunuyorum bende
(4,285 puan) tarafından
4 ay olmuş test olali gene olur mu ya
(10,197 puan) tarafından
Antıkor seviyesi düşükse olurmuş balım ama inşallah değildir
(4,285 puan) tarafından
Hadi ya ay aksam sonuc çıkacak balım hayırlısı
(10,197 puan) tarafından
Ay in değildir griptir canım dua et ona da bana da ben de edeyim bol bol
(4,285 puan) tarafından
Dualarim sizinle canim♥️
0 oy
(9,128 puan) tarafından
Eklem ağrısı ateş oksuruk fln yoksa korkma cnm geçmiş olsun
(10,197 puan) tarafından
Yok kuzum şükür ağrım sızım ateş de yok öksürük de bi burnum foş foş akıyo. Sağol balım
(9,128 puan) tarafından
Foş foş :)) şmdi tam grip mevsimi ya gripsindir kesin
(10,197 puan) tarafından
Napim kız bıktım sabah beri silmekten :))) inşallah kuşum bebem var dua et bana
(9,128 puan) tarafından
Allah kprusun cnm Rabbim kimseye hastalık vermesin hastalara da şifa versin inşallah❤
(10,197 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Korkutmak istemem ama benim de öyle başladı. Hatta kızım da gripti. Tam geçerken tekrarladı test yaptırdık pozitifmiş.
(10,197 puan) tarafından
Ay etme ya. Neyse bekleyeyim bir iki gün bi test yaptırırım olmadı
(2,493 puan) tarafından
Grip gibi başlayınca herkes dedi burnun akmaz bilmem ne ama maalesef pozitif çıktı canım. İnşallah değilsindir Rabbim yardımcın olsun
(10,197 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Afedersin popomuz ağrısa korona olduk sanıyoruz.  Milletin psikolojisi bozuldu :( ben korona geçirdim burun akıntısı olmadı tıkanıklık oldu daralma ve öksürük oldu . Grip olmuşsundur 
(10,197 puan) tarafından
Ağzın bal yiye canım. Valla öyle her şey acaba dedirtiyor normalde olsa ciddiye dahi almam bunu ben şimdi kendimi dinliyorum
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Havalar son günlerde bir sıcak bi soğuk ondandır canım, koronada burun akıntısı hapsurma yok, cuma günü doktorumuz demişti :) 
(2,078 puan) tarafından
Geçmiş olsun bu arada, bol bol ıhlamur nane limon corba tüket iki güne atlatırsın kuzucum
(10,197 puan) tarafından
Ağzın bal yiye canım benim. Yukarda arkadaşın böyle başlamış. Acaba dedirtti bana da. Dua eder misin bana :)
(10,197 puan) tarafından
Tüketmeye çalışıyorum dün beri canım öyle yapıcam çok sağol
(2,078 puan) tarafından
Cidden korona da yok bu dediklerin eşim perşembe öyleydi cuma doktora gitti koronayım diyordu, doktoru demiş korona da bu şikayetler yok :) Rabbim beterinden korusun şifa versin kendine  dikkat et bir kaç güne atlatırsın
(10,197 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun :)
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Şuan boğazım çok agriyo ama eminim ki korona degilm eşim in de boğazı agriyodu test yaptrdi bişey çıkmadı oda nezle gibiydi ağrısı da vardı  ve ben dsari çıkmıyorum hep evdeym bulaşmaz yani 
(10,197 puan) tarafından
Ben de çıkmam kuzum bi bakıcı ile görüştüm
0 oy
tarafından
Griptir o canim cevremde cogu kisi suan grip tam grip mevsimi 
tarafından
Artik grip olunca seviniyoruz
(10,197 puan) tarafından
Aynen canım Allaha şükür diyo insan grip olunca
tarafından
İnsallah buda gececek Allah hayirli sifalar versin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 322 göst.
4 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
16 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poyrazeynep (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
0 oy
2 cevap 103 göst.
27 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu

377,856 soru

11,309,864 cevap

34,744 kullanıcı

...