0 oy
534 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
Kizlar ben esim ve annesi oturuyoduk sonra guzel yakisikli konusu falan acildi bende kaynanama eşim hakkında  yakisikli falan dedim bana dio sen buraya ilk geldigin zamanlar insanlar bana ogluna gore kız guzel degil dedi esimde gülüp buna şükür dedi kala kaldim sinirlerim fena bozuk

17 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından
Sende kayınbabama göre değilsin deseydin dengesiz kaynanana
(52 puan) tarafından
Eşimde annesine bakip gülünce neye ugradigimi sasrdim yüzüm dustu oturdum oyle
(800 puan) tarafından
Burnundan getireydin bidaha yapmasaydı
-Reklam-
0 oy
(1,661 puan) tarafından

O senin gözlerinin çirkinliği deseydin:D

(52 puan) tarafından
Eşimden karim guzel diye bsey beklerken güldü sadece
(1,661 puan) tarafından
Kırılmakda haklısın kuzum ...Allah akıl fikir versin ne diyeyim ... Bazı annelere sadece kendi oğulladı çocuk bizde bir ananın kızıyız ama anlamıyorlar ... Benimde kaynanaç bir kaç gün önce oğullarım hastalanmasın dedi ... Kaynımda gelinler mi hastalansım dedi ... Oda gelinler hastalansa zaten ben bakıyorum dedi ... Yani lafım ona ki kaynana kaynanadır
(52 puan) tarafından
Ayni bzimkini anlattin benim oglum iş yapamaz sana zamaninda bana yapti artik sefasini yasasin dio senin kaynanayla ayni ego tavann
(1,661 puan) tarafından
Yani işte böyle böyle insanlara güvenimiz kayb oluyor,samimi davranıyor ama bir anda öyke bir laf ediyorki tüm samimiyyetde gidiyor sadece kırgınlık kalıyor
(52 puan) tarafından
Allah bildigi gibi yapsin boylelerini
0 oy
tarafından

Kusura bakmada esin ukalalik yapmis.

(52 puan) tarafından
Normalde çok guzelsin cocugumuz bana degil sana benzesin diyen adam anasina karsi bsey diyemedi
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Kaynanan hadi lafini bilmeden konusmus esinde maşallah  onaylamis
(52 puan) tarafından
Anasinin kuzusu derdi bsey biktim valla çocukca davranmalarindan annesini hep onaylamasindan onu dinlemesin ve annesinin duygularini benden daha fazla onemsemesinden
(1,808 puan) tarafından
Ne denirki Allah büyük
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Ksynanana değilde eşine **** oldum 
(52 puan) tarafından
Dayanilacak biri degil bazen ....
0 oy
tarafından
Sizin kahrinizi benden baska kim cekerdi acaba diyemedinmi cnm
(52 puan) tarafından
Valla canim esimin tavrından sonra neye ugradigimi sasrdim gozlerim doldu bsey olmamis gibi ciktim odadan
tarafından
Bazen bi kelimeyle batiriyolar herseyi
0 oy
(73 puan) tarafından

Suç senin sen onun yanında yakışıklı dersen olucağı bu ztn kaynanam sürekli över yok şu diyordu şu ağlıyordu şu yalvarıyordu bende diyorm çok iyi gzldise alsaydı banane ama benimkinde millet yakışıyorlar demişler işte kaynanalar hep maksat kendi çocuklarını büyütüc3kler ya yinede laf yapıyorlar Vala hiç umrumda dğl dediği peşimde koşan oğluydu evlenelim diyen gene oğlu :P ben olmasam kim huysuz oğlunu çekerdi :D 

0 oy
(723 puan) tarafından
Allah aşkına hiç sevmiyom böle ince ince laf sokanları evlenilmis artık öle olsa bile ne gerek var yani.bosver kuzum sende lafını geçir guelrek inceden yapistir hiç altta kalma
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ozaman  almayaydın deseydin  dengesizler yaaa
0 oy
tarafından
Niye sessiz kaldınki o anda deseydin ya valla banada aynısıni senin oğlundan için dediler de bende napalim nasibin önüne geçilmiyor işte dedim deseydin ya onlar da kalakalsaydi öyle
0 oy
(17,633 puan) tarafından
Sen çok güzelsin sanki hıııı deseydin salla yav boş boş konuşur kaynanaların görevi bu 
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Valla eşim bazen şakasına der hele cirklinigine vs diye kaynanamın yanında bende silah dayamadim al diye derim eşim peşimden koştu kaynanamda der o zevkinden diyor annem der bakimliyim sende deseydin silah dayamadim diye hayret bişey
(52 puan) tarafından
Aynen oyle isteyen oyduu
0 oy
(8 puan) tarafından
valla canım var böyleleri arada banada yapmaya kalktı oğlumu kimler istiyordu falan filan dedim oğlunun meraklısı değildim geldi istedi kaderdi oldu ona kalırsa bnide kimler istedi ama nasip oglunmus dedim sustu birdaha asla grmez sakasindanda olsa
(52 puan) tarafından
He hee her zaman diyor zaten oglum yakisikli falan filan sanki bsey diyen oluo ogluna
0 oy
(3,027 puan) tarafından
Sende gülüp dalga geçeydin. İnanmamış gibi tii ye alsaydın. 
(52 puan) tarafından
O kadar kotu oldum ki valla ne diyeceğimi bilemedim
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kayınvaliden dengesizde kocan ondanda demgesizmis
(52 puan) tarafından
Anasinin oglu ne olacak
(1,908 puan) tarafından
Sende anasının kızı olcaksin ozaman
0 oy
(886 puan) tarafından
Kaynanandaki patavatsizlik beni sinir etti ayrica sende eşine bakip evet buna şükür deseydin benim bile sinirm bozulduu
(52 puan) tarafından
Soyledim kotu niyetle soyledigini anlamadim şaka  yapio diye guldum yoksa cevabini verirdim dio ama ne kadar inandirici tabiii
(886 puan) tarafından
Orasi tartışılır işte.

İlgili bir soru bulunamadı

377,823 soru

11,308,604 cevap

34,741 kullanıcı

...