0 oy
209 göst.
Aile kategorisinde (470 puan) tarafından

Eşimin bekarken kullandığı ocağı kullanıyordum .ama Ocağın gaz kaçırdığını farkettim sabah. Fırınımda mini fırındandı. Evlendigimizden beri şöyle özenli mutfakları görünce çok ozeniyorum makul fiyatlarda ankastre set öneriniz varmı? Şu bim, şok gibi marketlere gelenler nasıl acaba kullanan varsa yardımcı olabilir misiniz?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Beyaz al marka olarak bi bilgim yok
-Reklam-
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Biminkini kullanıyorum ocağı ne çok iyi ne çok kötğ
(470 puan) tarafından
Cam ocaklarda gözleme ,bazlama , közleme işlemi yapılmaz diyorlar siz yapiyo msnuz çatlar diyorlar hep
(1,428 puan) tarafından
Sadece güveç yapılmaz evet yapıyoru
0 oy
tarafından
Franke cok iyi ablamda var 
0 oy
(12,502 puan) tarafından

Tek tavsiyem siyah cam alma

Beyaz cam en güzeli 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Marka bilememde rengini beyaz al derim siyah tam pismanlik
(470 puan) tarafından
Mutfak dolapları da beyaz her esyamda beyaz artık beyazdan sıkıldım siyah temizlik için mi pişmanlık yoksa çalışması mi sıkıntı olur
(44,603 puan) tarafından
Temizlik icin silsende aynı
0 oy
(3,107 puan) tarafından

image

bu benim biraz pahalı ama çok iyi. Temizliği falan 
(470 puan) tarafından
Ayyy Allahım çok gzel güle güle kullan .tüm eşyaların beyaz siyah olsun diye düşünmüştüm ama beyazda gzelmis
(3,107 puan) tarafından
Vallahi siyah alma kanser olursun temizlemekten. Beyaz çok güzel. Tüm beyaz eşyalarım böyle beyaz
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Ben 1 ay önce değiştim canım bosch Siemens arçelik baktım ebatları çok küçük geldi, begenemedim arçelik te altus marka vardı 65 cm baya geniştir, marka olsun diye kullanışsız olsun istemedim baya memnunum canım davlumbaz ve ocak aldım 
(470 puan) tarafından
Canm ayıp olmazsa fiyat verebilir msn.kiradayim evin kendinde davlumbaz var alsam koyacak yerim de yok zaten ev kucuck.
(2,078 puan) tarafından
Evin kendi davlumbaz varsa sadece ankastre ocak al canım, tek olarak fiyat bilmiyorum arçelik bulaşık makinası ocak davlumbaz 6400  den 5900 e indirdik
0 oy
tarafından
Bosch inox canım benim bakımı biraz zor oluyor beyaz al istersen fiyat olarak bilgim yok 3 sene oldu ben alalı 
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Imkanin varsa arçelik al ama ocağını kesinlikle beyaz al siyah kriz gecirtiyor bana

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 52 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde moms tiger (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ezocelik (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 130 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ikra hafsa (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.