0 oy
244 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (466 puan) tarafından
hangi masle ne ise yaraya bilir tek nurun ustu var nende

4 Cevaplar

+1 oy
(2,679 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

valla o siyah nokta temizleyen burun bantları hiçbir işe yaramıyor onu söyleyeyim soyulabilen siyah maske lerden falan da denedim ben onlar da bir işe yaramadı üstelik hepsine düzenli kullandım en son çareyi bu vakumlu siyah nokta çeken cihazlar var elbet görmüşsündür trendyol'dan bir tane aldım her duştan çıktıktan sonra onunla yapıyorum burnum da neredeyse hiç kalmadı sayılır

tarafından
Sagol canim
(2,393 puan) tarafından
Bende bunun fotoğrafıni atmak için girmiştim post'a :D
(4,237 puan) tarafından
Ablamda almis kullaniyor burnunun uzerinden cikan siyah noktalari gorunce şok oldum işe yarayan bisey gercekten bende almak istiyorum bundan
(466 puan) tarafından
Allah senden razi olsun hemen aldim)))
(2,679 puan) tarafından
Güle güle kullan canım aynı yere çok uzun süre tutmayın morluk yapıyor yazıyordu yorumlarda bende olmadı öyle bişey ama dikkat et zaten duştan sonra yapınca hemen pıtır pıtır çıkıyor bütün siyah noktalar
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
bende 568tane kozmetik bakım ıvır zıvır ürünü var ama siyah noktalar başımın belası. en etkili yöntemde yymurta beyazını bi kat sürüp havlu peçete koyup birer kat daha aynısını yapmak. kuruyunca yukarıdan aşağı yavaşça kaldırınca hepsi geliyo. burnumda bu çok etkili oluyo bende
(466 puan) tarafından
yumurtaya alerjim var) vuranda şap diye kizariyorum
0 oy
(410 puan) tarafından
Ben homm diye bi marka kullaniyorum 21 haftalik gebeyim yuzum berbat haldeydi cildiyeci ilac verdi 90 lira ise yaramadi hommdan bircok urun kullaniyorum cok guzel hem sivilce hem siyah nokta icin kayisili peeling dokusu cok guzel siyah nokta icin uye olup %30 indirimli aliyosun dusunursen yardimci olabilirim
(466 puan) tarafından
çok saolasin )
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yumurta akı maskesini bi araştir cnm peçeteyle kat kat sürülüyo
(466 puan) tarafından
alerjim var yumurtaya)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 18 göst.
27 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
10 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Kader26 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 337 göst.
11 Temmuz 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 159 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...