0 oy
760 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Amcamın oğlu bugün vefat etti inanması çok.guc bana hala şakaymış gibi geliyor... morgun önünde beklerken kıyafetlerini verdiler bi kaç akraba çöpe atın annesi görmesin dedi aldım.elerinden kızdım ne hakkınız var oğlunun sn kokusu belki içine çekecek dedim aldım eve getirdim ... Çok zor.bi durum rabbim.amcama yengeme güç versin kuvvet versin inşallah ... ciğeri patlamış kalbi durmuş.. Iki hafta sonra askere gidecekti ... sizden ricam adına bi fatiha okuyun allah rızası için ismi kerem ..

24 Cevaplar

0 oy
(48,820 puan) tarafından
Allah sabir versin mekani cennet olsun insallah
tarafından
Amin ikbalim insallah
-Reklam-
0 oy
(894 puan) tarafından
İçim parçalandı Allahım ailesine sabır versin Ona da rahmet eylesin okudum fatiha bize de imanlı son nasip etsin
tarafından
Kimin nasil.olecegi bello değil kim bilir biz nasil ne halde öleceğiz rabbim.hayitli ölüm nasip etsini inşallah.. Annesi lailaheilllah diyordu nasil güzel bi sabirdir  ki isyan etmem diyordu
0 oy
tarafından

Rabbim mekanini cennet etsin anacigina sabir versin her aci geciyor ama evlat acisi gecmiyor okurum canim:'(

tarafından
Ağzına sağlık kuzum ... biz evlatlarımız soğuk alsa ne yapacağımızı bilemiyoruz... pantolununu üstünde kesmişler görünce için parçalandı.... Rabbim rabbim rabbim hiç bir anneyi evladıyla sinamasin
0 oy
tarafından
Okudum canim
tarafından
Ağzına sağlık kuzum allah razı olsn

İlgili sorular

+2 oy
16 cevap 357 göst.
0 oy
4 cevap 158 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy