0 oy
1,458 göst.
Diğer kategorisinde (489 puan) tarafından
Günaydın kizlar. Akşam arkadaşlarının yanındaydı neyse araba alacaklarmis Malatya ya gidicez araba alicaz dedi bende senin ne işin var falan derken küçük çaplı tartışma yaşadık eşim böyle konularda tartışmayı hiç sevmez hemen onay vermemi onun gibi dusunmemi ister bende tam tersine kıskanç ve eşim sürekli yanımda olsun diye düşünenler deyim işte evlilikten girdik zorluğu falan derken olay uzadı. Zaten onlar sen gelme dedi bildiler senin huyunu neden ben gidemiyorum falan dedi bende sorumlulukların var sen evlisin onlar bekar dedim bu beni kötü ezik gösteriyor falan falan olayın çok detayına girmek istemiyorim iyi dedim nereye gidersen git neyse biz uyuduk akşam msj atmış kardeşine ben gelemicem diye tabi haberim yoktu sabah gördüm ben normalde gece 4 ye yola cikacaklardi. Ki ben yinede gider diye düşündüm eşim asla birine bağlı yaşayacak karekterde biri değil bende tam tersine bagimliyim esimsiz asla yaşayamam ama o rahat olalım ister beni sıkmaz kendine sıkılmak istemez sabah kalktık bu kendi hazirlandi ben çıkcam dedi hayırdır kahvaltı yapmicaz mi dedim yok ben gidiyom dedi normalde öper öyle gider hiç öpmdi ben kapıya kadar geçirdim onu ama o opmeden gitti. Bana trip yapıyor onu öyle görünce de keşke gitseydo zaten kalmayavk akşama gekeckti dedim. Salmamakla iyi mi ettim kötü mü siz nasıl davranıyorsunuz eşiniz sizden ayrı başka şehre gidiyor mu izin vermeyince trip yaoiyor mu mu  kıskanç misinz ben abartmış miyim ? Adama uzuldum 2arkadas bide kardeşi gidecwkri onların yanında karısı izin vermedi konumuna düştü çünkü o gelirim demis off. Kocamın yüzü gulmezse aşırı huursuz oluyorum :( 

33 Cevaplar

0 oy
(489 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap
Kizlar ben mi kendimi aciklayamadim siz mi beni anlamak istemiyorsunuz bilmiyorum. 

Benim eşimi siktigim yokevet kiskancbi karakterim ama bu eşimde baskı kurduğum anlamında değil.

Eşimin arkadaslri var dışarı çıkar görüşür istediği zman gelir gece istediği zman döner .

Sorun eşime guvenmemek değil eşime guveniyorum yani bazilari yazmış işte ne kadar sikarsan kaçar aldatır vs ben eşim beni aldatır diye gitmesin demedim yalnız kalmak istemediğim için gitme dedim.

Yani benim burda bahsettiğim eşime guvenmemek değil, kari kıza gider düşüncesi değil, eşime biblo mu dursun diyen var yok ipini sıkı tut ama biraz şal diyen var yok adam senle hep vakit geçirmez diyen var yok işi için gider ben izin veririm diyen var zaten bı zorunluluk olsa iş olsa karışmam yok arkadaşlarının ohtyaco olsa onlar gelmese iyi mi diyen var bu mecburiyet ihtayac mesleesi değil ihtiyaç olsa zorunlu olsa zaten git derim bunlar değil sorun 

Ben gurbetteyim ve hamileyim burda eşimden başka kimsem yok eşim burdan çarşıya çıkmıyor şehir dışına gidecek 3-4 saat gidecek 3-4 saat dönecek orda gezmesi arabaya bakması ne zman döneceği belli değil başıma bir şey gelse kapısını çalacak kimsem yok. Zaten hormanlaribda etkisiyle gitmesin istedim yalnız kalmak istemedim. 

Şimdi bu yazım üzerinden yorumlarınızı kendinizi benim yerime koyarak kırmadan yaparsanız sevinirim.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bizmkide araba almay vs gider arkadslariyla guvendikden sinra abartmaya gerk yok evlndi diye surkli yanimda olck degilki
0 oy
(222 puan) tarafından
Ben hem gonderirim hem de burnundan getiririm canım  göndermezsen sen suçlu gibi oluyorsun o yüzden hem gonderirim hem de Trip atarım :D
(489 puan) tarafından
Normalde bizde de öyle olur hani kızar falan sonra ben gitme dedim diye gitmeyecek adam değil yine gider ben surat asarım sonra affettirir kendini ben yine öyle olacak sandim.gece geç geldi bu gitme işini organize ediyorlarmış öyle olunca ben direk iyi nere gidersen git dedim sonra hemen uyumuşum kesin uyumamış düşünmüştür o hiç sevmez bir şeyler için tartışmayı kesin kendi kendine kızıp bu sefer sözümü tutmaya karar verdi ama ben öyle üzgün görünce dayanamıyorum ben olsam o dayanır da ben aşırı mi seviyorum nedir hiç burdaki uzun süre küsen havalu kızlardan değilim eşim şimdi bu kusmeyle baya trip yapacak belli :/
0 oy
tarafından

Buraya gelse sicaktan kacarlardi kız gelseydi adam:D

tarafından
Canim bende malatyaliyim ailem malatyada ben istanbula gelin gittim eski malatyaliyim battalgazi yani annenler neresinden malatyanin
(385 puan) tarafından
Esim yazihanli annem banazili canim. Horota var bilir misin yesilyurt tarafinda
tarafından
Duydum.gitmedim:)
(385 puan) tarafından
Annemd orda oturuyorcsnim. battalgazi de guzel yer cok gittim baraja falan. Memnun oldum tanistigima :*
tarafından
Bende canim:))
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Valla bende izin vermem herkeste huyumu bilir eşimde der hanım izin vermiyor doğrusu da bu ben gidiyor muyum arkadaşlarımla il dışına hayır  oda gidemez bence iyi yaptın sonra tepemize çıkıyorlar 
(489 puan) tarafından
Kız zaten ben aşırı kıskanç biriyim eskiden arkadaşlarıyla bulusacaksa izin vermezdim verisemde akşam ezanı gel derdim o sonra 10 oldu şimdi 1 den 2 den aşağı eve gelmez arkaslarini bilirim bize de gelirler ama giderk diz artıyor şimdi bide başka şehir çıkınca ne bileyim ya bana il disina izin vermez ama ne zman dışarı çıkcam desm yok demz görüşmek istersem arkadaslarima izin verir ama ben gurbette olunca çok çevrem yok memlekette olsan git ailem var arkadaşlarım var derim yine öyle dedim dün bak diye memlekete gidene kadar hiçbir yere gitmem ama memlekete gidince de istediğimi yaparim tayini isterim dedi dün içim korktu valla :/
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Esine güveniyorsan bunu bu kadar sorun etmemelisin bence 

Abartmissin biraz

(489 puan) tarafından
Of ben zaten kendimi torpulemeye çalışıyorum eskiden adamı yanımda bı dj ayırmak istemiyor sürekli ağlıyor gitme xiyordum yeni yeni arkadaşlarıyla görüşmesine fırsat veriyorum eşime güvenirim bı yanlışını görmedim şükür ama bu benden kaynaklı aşırı kıskancım o öyle değildir.simdi diğerlerinin yanında ezik duruma düştü asla kötü olsun istemem bide o uzulunce ben daha çok üzülüyorum
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Canım keşke gitseydi ömürlük gitmiyor  sonucta heryher virüs var sağlığından endise ettiğim için gitmeni istemiyorum deseydin ona güvenmediğini düşünmüştür büyük ihtimalle .. ben eşimi arkadaşlari ile kaç defa yolladım  bekar arkadaslari da vardı eğer ki bekar arkadaslarina uyup bir şey yapsa ben arkadaşların da değil benimkinde ararım suçu aklın yokmuydu diye
(489 puan) tarafından
Ay yok esimde arkadaşları da öyle insanlar değil tamamen eşim yanımda kalsın psikoljisiyle göndermedim şimdi çok pişmanım trip yapıp git deseydim keşke zaten ise gitti :/
(3,739 puan) tarafından
Esindir yanında istersin amenna ama bir erkeği ne kadar çok kisitlarsan o kadar uzaklasir senden tamam çokta rahat birakmicaksin herşeyin bir ölçüsü var canım deseydin hazır Malatya'ya gidiyosun gelirken bana bunları bunları getir diye :) neyse olan olmuş artık canım akşam geldiğinde güler yuzle karşıla sevdiği yemekleri yap
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Yani izin verseydin sonra tartışmanı da yapardın tribini de. Biri aşırı bağımlı olmak bu tür sorunları beraberinde getiriyor eşin sıkılır sen kendini çok belli etme derim.
(489 puan) tarafından
Evet sıkılıyor zorlanıyor bunu hissediyorum . Ben böyle dolu dolu seviyorum yani bunu her hareketimle konusmamla yansitirim eşim tam tersi mesafelidir dozunda yaşar hatta bazen hiç belli bile etmez o öyle yaptıkça ben daha çok üstüne gidiyorim. Gurbetteyim eşimden başka kimsem yok burda o da daha çok bağımlı hale getiriyo beni :/ ama öyle olmasa bile memleketteyken eşim işten dolayı buraya dönecekti dedi sen kal ailenle bizimkilerde zaman gecir sonra bızimkiler seni getirsin diye ben olmaz diye ağladım hatta beni istemediğini düşündüm şimdi bu olayı hatırlayınca bile kendime kızıyorum yani ailemi falan görmüyor gözüm eşim bambaska benim için
(4,889 puan) tarafından
Benim eşimde öyle mesafelidir hiç vıcık vıcık hareketleri yok ağırdır ama gözlerinden anlarım sevgisini. Bende gurbetteyim çok şeye kırılıp ağladığım oldu onsuz yapamiyodum. Ama yok erkeği boşverceksin biraz ki normale dönsün hayat Öbur türlü hep tartışma vs vs
(489 puan) tarafından
Ay emin ol eskiye nazaran çok değiştim 1-2 de eve gelebiliyor bana çok ters o gelmeden uyuyamıyorum ama napayım onun için olsun deyip kabul ediyorum eğer yalnız olmasam calisiyor olsan bu kadar zor olmaz benim icin
(4,889 puan) tarafından
Çocugun olsun da bi süre sonra onunla uğraşmaktan biraz salicaksn adamı ama tabi hepten de salma:)
(489 puan) tarafından
Ay inşallah bebegim hele bı gelsin babasından daha çok sevicem onu eşimde takılsın işte sfjgdh :P
0 oy
(2,633 puan) tarafından

eğer yanındakiler güvenilir insanlarsa, neden göndermedin ki?

Sen çok evcimen bi yapıdasın anladığıma göre, eşinde dışarıya dönük bir insan galiba. diyorsun ki eşim asla birine bağlı yaşayacak birisi değil. öyle olsaydı asla kimseyle evlenmez sen veya başka birisi. gününü gün eder öyle yaşardı. demek ki seni seviyor ve seninle evlendi demek ki kıskançlık yapıcak birşey yok. herkes kocasının yanında olmasını ister ama bazen de uzak kalmak özlemek gerekir. eşinde şu şekilde hata yapmış, birsey yapılacağı zaman bir yere gitmek bi şey yapmak vs gibi ilk birbirinize danışıp izin almanız lazım sonra da o ortak karara göre hareket etmeniz lazım. yani eşin seni arayıp ' hayatım araba alamaya gideceklermiş bende gitsem mi ne dersin?' demesi lazımdı. 

ben çok nadir kıskançlık yapan bir insanım. eşimde tam tersi çok kıskanç bir insan. ama eşim arkadaşlarıyla denize gider, bazen oturmaya gider bi sıkıntı yaratmam. bende aynı şekilde giderim arkadaşıma. bu arada yapılan şeyler diğer türlü hep beraber gezeriz. erkek kuzenleriyle bile bazen beni de götürür ben sıkılırım :)    yani arada bir sende eşinde nefes alıp özlemeniz lazım

(489 puan) tarafından
Eşim eve gelip gitcem demesi haber vermek demek asla bir şey için izin almaz. Yani bir şey yavakcaksak bile ben diye konuşur biz demez ben niye karımı millete bahsedeyim der. Eşim ve ben tamamen zıt karakterleriz görücü usulü evlendik 3 yıl alışma süreci tanıdık bebek yapmaduk bu yüzden şimdi hamileyim hala ayagimizin tokezdigi yerler oluyor. Eşim her şeyi içinde yaşar ben tam tersine soyleyeyim beraber karar verelim isterim. Bağımlı değil derken evet beni seviyor onu kastedmedim hani sorayım demez kendi duauncesi vardır ve o hep haklıdır böyle görür. Ben gurbetteyim dediğim gibi burda arkadaşım yok kimseyi tanımıyorum eşim benden önce de burdadyi öyle olunca çevresi var bekarlar yani beraber gorussek rahat olmuyorum bende ama yine de bize falan geliyo çocuklar tanıyorum guvenilmeyecek insanlar olsa zaten esim arkadasda olmaz eve de getirmez ama işte bende aşırı kıskançlık var kendimi torpulemeye çalışıyorum belki memlekette olsam bu kadar büyütmem bide ben çalışmıyorum çalışsam böyle olmazdı diye düşünüyorum bilmiyorum ya ama şimdi keşke izin verseydim diyorim üzgünüm çok
(2,633 puan) tarafından
anladım. bende gurbetteyim. görümcem ve 1 tane arkadasımdan baska kimsem yok. çalışmıyorum. ama hamileliğimden önce kurs kurs gezdim geldiğim yeri öğrenmek için. eşinle konuş ve anlaş birbirinize danışmadan birşeyler yapmamaya ikna et. eğer bu ona gelmiyorsa birgün ona danışmadan konuşmadan ben gidiyorum de git yanı onun yaptığı tavrı ya ki kendi hatasını anlasın.
(489 puan) tarafından
İşte bende o da yok kimsem yok yaşadığım.bolge rahat değil öyle kursa falan da gidemedim . Eğer öyle bir şey yapacak olsam fittirir bı kere ben ceza vermek için eve geç geldim akşam izin almadan çıktım oda evde değildi yolda aradım ben çıktım diye he falan dedi tiripli sonra eve 11 de mi 10 buçuk muydu geldim tabi bu eve 7-8 gibi gelmiş ben eve girince fittirmisti bida akşam çıkamazsın diye :/ ama kendi gayet gece yarısı gelebiliyor ama gündüz istediğim gibi girip çıkmama izin verir
(2,633 puan) tarafından
yaaa ay kuzum orta yolu bulmak zor sizde allah kolaylıkversin
(489 puan) tarafından
Amin rabbim herkesin yuvasına huzur versin
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Kendin etmiş kendin bulmuşsun
(489 puan) tarafından
Davranışimdan emin olmadığım.icin sordum size aslında kendimde böyle sonuçlandı istemedim çünkü eşim ben ne kadar gitme desem de gider daha önce de gitti ben yine gider diye düşündüm ama şimdi gitmeyince onu üzgün görmek.benim.icin yeterince üzücü bunu paylastim
(3,458 puan) tarafından
Canım madem öyle niye gitme diyip huzurunuzu kaçırıyorsun. Bu kadar sıkman bir gün ters teper bence biraz düşüncelerini olumluya çevir. Her zaman olmasa da eşinin çok istediği şeylerde tamam de o da şaşırıp sevinecektir.
(489 puan) tarafından
Bana çok ters evli bı adamın şehir dışına cimasi gece 3-4 te eve gelmesi gurbette kimsesi olmayan karısını yalnız bırakmadı ben çevremde öyle görmedim babamda öyle değildi arkadaşlarıma soruyorum onlarda öyle değil o yüzden Orlaniyorum ki zaten ben eşim için onun farklı beklentileri için değişmeye çalışıyorum
(3,458 puan) tarafından
Benim eşim evden işe işten eve gelir biyere bensiz gitmez ama geçen arkadaş araba alacak onla Giresun'a gideyim i dedi git dedim
(489 puan) tarafından
Benim eşim öyle değil işte arkadaşlarına çok düşkün hergun git desem hergun arkadaşlarıyla görüşür bana da zaman ayırıyor ama böyle ne kadar rahat biraksam o kadar daha fazlasını istiyor yani ben Malatya'ya he desem geçen diyodu bizim arkadaşlar tatile gidecek diye sonra tatile gidecek yani bunun bı duru yok hep daha fazlası var
0 oy
(58 puan) tarafından
Ben hiçbir zaman sıkmaktan yana degilim canım arkadaşlarıyla buluşur halı sahaya pikniğe gider bende kendi arkadaşlarımla birşeyler yaparım tabiftabi birbirimize haber vererek akşamları da herkes kafasını boşaltır o oyun oynar bir saat ben.kitabimi okurum sonra.beraber ya film.izler yada.sohbet ederiz evlensek de kişisel alan bırakma taraftarıyım tabi bu güven ve arada kurulan ilişki ile ilgili her evliliğin dinamiği farklıdır.
(489 puan) tarafından
İşte benim arkadaşlarım yok gurbetteyim.burda sadece eşim.var o olmayonca tamamen yalnız kalıyorum o yüzden eşime aşırı bağlıyım. Keşke öyle çevrem olsa rahatlayabilsem ama malesef
0 oy
(385 puan) tarafından

Canim benim esim Malatyali istedigi zaman gidebilir tabi ki malatyaya :Dd neyse saka bir yana şöyle bir durum var. Nereye gidecek olursa olsun yaninda abisi veya kardesi varsa muhakkak izin veririim cunku vermezsem bu onu bi nevi ailesinden sakinmak oluyor. Ama arkadaslari varsa sadece keyfim ve o an ki durum belirler gidip gidemeyecegini. 

Keske izin verseydin sende sonucta yaninda kardeside var ve gezmeye degil işleri var diye gidiyolardi. Dedigin gibi biraz küçük düşmüş olabilir kardeşine karşı senin izin vermedigini anlamislarsa
(489 puan) tarafından
Ahaha yalnız başına memleketw gitmez çünkü ay i memleketliyiz beni de götürür :d onlar zaten beni biliyo ywni bence olması gereken de bu onlar bekar rahat davransın kar beni alakadar etmez ama eşim evli yani bana sorması benle konuşması gerekir onlar direk sen gitme kal falan demişler eşim zaten yok gelirim demis böyle duyunca üzüldüm ki ben gitme desende gider normalde bugün bı sözümü tutasi olmuş
(385 puan) tarafından
Aaa supermis kardesinin sen gelme demesi digru olmus canim,  esinde birkac gune unutur merak etme hic :)
(489 puan) tarafından
Unutmuyor başka bı tartışma da buna dair kızgınlığıni belli ediuo ama ilk zman unutmuş gibi yapiyo :/
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın boşver bir kere tamam dedin mi arkası gelir bende sen gibiyim asla yollamıyorum geçen iş arkadaşlarıyla pikniğe gitti hepsi erkekti o ayrı konu ama burnundan getirdim gittiğine gitmişine pişman oldu
(489 puan) tarafından
Oda öyle diyo ben bı yere gitsem gittiğine.pisman ediyorsun bı kere de ben gibi düşün izin ver rahat rahat gideyim yaptığından zevk.alayim diye bilmiyorum kafam karıştı onu üzgün görünce keşke gitseydo diyorim
tarafından
Gitseydi de keşke yollamasaydım dicektin şimdilik böyle düşünüyorsun
(489 puan) tarafından
İnşallah dediğin gibidir şimdi eve gelince yine bana yakın davranmazsa çok üzülürüm
tarafından
Sor bakalım ona seni öyle yollarmıymış kadın erkek ayrımı yok benim için ben neysem o da o
(489 puan) tarafından
Dedim zaten izin vermez sen yanında ailenden biri olursa gidebilirsin tek gidemezsin dedi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bence abartmışsın ne var gitseydi yani güveniyorsan sorun etmemeliydin. Ben her zaman arkadaşlarıma gider gelirim benimki evde takılır. Ben onu yollamaya çalışırım sende git biraz gezin dolaşın sıkılıyorsun evde binen gidiyorum sen gitmiyorsun derim. Benimde eşimin arkadaşları çoğu bekar ve ailecekte görüştüğümüz düzgün insanlar. Dogru düzgün insanlar oldugu sürece hiçte sorun etmem. Tamam özlerim huzursuz olurum yol hali sonuçta kaza falan bşy olur diye Allah korusun aklım onda olur ama gereksiz kıskançlık hiç yapamam valla huzurumu bozamam 
(489 puan) tarafından
İşte kiskanclik eşittir ben aşırı kıskancım kendimi torpulemeye çalışıyorum ama illa ki bı yerde patlak veriyo onun üzülmesini hiç istemiyorum keşke izin verseydim.diyorim ama geçti :(  zaten bende huzur bozmak için yapmıyorum elimde değil hep yanımda olsun hep benimle mutlu olsun istiyorm
0 oy
tarafından
Sehir disina bi kere gitti oda işi gereği öyle bekar arkadaşlarla felan bende izin vermezdim 
(489 puan) tarafından
İş mis değil arkadaşı ile araba bakmaya gidecek 2 arkadaş ve bı kardeşi :/ yani ne işi var düşününce ama adam çokta gitmek istemisti
0 oy
tarafından
Bence çok yanlış. Eşinin seni bu şekilde kısıtlaması hoşuna gider mi. Eşine güvenlikten sonra problem yok bence
(489 puan) tarafından
Aynen bunlaru biliyorum uygulamakta zorlanıyorum ben çalışmıyorum atanamadim gurbetteyim çevrem yok ister istemez yalnızlık psikolojisine giriyorum :(
tarafından
Ogretmensn demi sende hatirladim. O zaman kiskanmaktan ziyade sen kendin yanlız kalmamak için izin vermiyorsun. Ama şöyle düşün eşinle dünden beri limonisin. Moralin bozuk.gelirken sana kayısı felan getirir akşam yerdiniz. Ama şimdi önce barışmak için zaman harciyqcaksiniz :)
(489 puan) tarafından
Evet öğretmenim. Zaten kıskançligin nedeni yalnızlık kimsem yok yapayalnizim. Zaten ben kesin gider diye düşündüm yatarken bana ne getireceksin Malatya dan dedim hiçbir şey dedi bende kızdığı için diyor sandım olmaz dedim ne getireyim dedi kayısı getir dedim uyumuşum ben gidecek sandım valla gelince trip yapacaktım o da gönlümü alacaktı işler istediğim.hibi gitmedi :/
tarafından
İliskine yazık edersin arkadaşım. İkinize zehir edersin. Sürekli giden biri değilse ara sıra kafa dagitabilir bence
(489 puan) tarafından
Kafasını dagitiyo zaten diyorum ya arkadaşları ile gorusuyo dışarı cikiyo ama şehir dışına çıkmak çok üç ben cevramde görmedim
0 oy
(357 puan) tarafından
Onlar sizin eşiniz hapis ettiğiniz bireyler değiller ... bunu niye kimse anlamıyor hayatı kendinize zindan ediyorsunuz anlamadım yapacak olan içinde art niyet olan dibinde bile yapar bir yere gitmesine lüzum yok ... ayrıca evlilik birbirini kısıtlamak dünyasını birbirine dar etmek demek değil , birlikte yaşamak  uyurken de uyanınca da yanında onu hissede bilmek üzüldüğünde omzunda ağlamak .. böyle yaparak kendi huzurunuz dan olup köyünün aklına da karpuz kabuğu sokuyorsunuz bunalıp dışarı daha da itiyorsunuz
(489 puan) tarafından
Eşime güvensizlik ya da bir şey yapacağı için gitmesine izin vermemezlik yapmadım yanımda olmasını istediğim için gitmesib istedim. Sizbaska düşünüyorsunuz her sıkılan erkek bı kadına giderse haklı mı yani bunu hemcinsim mi soyluyir yani bunu siz söylüyorsaniz erkek lr rahat davransın o zman. Yapacak adam siz eşinizi ne kadar rahat biraksaniz da yine yapar . Uslubunuz da düşünce tarzınız da kesinlikle yanlış . Ben zaten yeterince üzgünüm bide gereksiz yere yük bindirmenin anlamı yok
(357 puan) tarafından
Ne alaka nereye çektin konuyu yanında sus biblosumu bu dursun sürekli her bireyin kendi  hayatı ortamı var diyorum  senden önce de bir hayatı vardı senden sonra da olucak
(489 puan) tarafından
Bunalıp dışarı istiyorsunuz yazıp kendi hayatı ortamına nasıl gecton acaba . Neyse boşversene herkesin düşüncesi kendine benim düşüncem de değilsin yorum için tşkler cvp vermene gerek yok
(357 puan) tarafından
Dışarı itmek illa kadına gitmek mi kendinden uzaklastirir daha da başı buyruk hale getirirsin ben onu mecazi anlamda kullanmadım ayrıayrıca kadına giden erkek de şerefsizdir bahaneye gerek yok bunun için
0 oy
(10,023 puan) tarafından
Izin veriyormusunuz demissin. Kimse kimsenin sahibi annesi babasi degil bence izin vermek terimi bana sacma geliyor. Mesela bi yere giderken birbirimizden izin almayiz haberi olsun diye soyleriz haber veririz biz sadece. Yani eşim arkadaslariyla surekli surekli disari ciksa sikilirim belki bizimlede vakit gecirsin diye ama arada boyle etkinliklere müsade edilmesi gerekiyor bence. Sonucta hicbirimiz bu yaşamları birbirimizi deli gibi sıkmak darlamak icin secmedik. Adam evden soğur bence
(489 puan) tarafından
İzin vermek dedim ama konuşmada da bahsettiğim gibi haber vermek oluyo bizimki çünkü eşim gidiyom.mi demez hiçbir zaman . Arkadaşları ile dışarı çıkmak değil ki bı şehir dışı 3-4 saatlik yok 21+4 hamileyim gurbetteyim eger başıma bir şey gelse kimse yok kapısını çalacak bı adam yokesim giderken bunlaru da düşünmeli
(10,023 puan) tarafından
Benim eşim yurtdisinda calisiyo canım 5 aydir gormuyorum 7 aylik hamileyim evimde yanlizim. Allah korur meraketme bunları dusunme. Iyi seyler dusunki iyi seyler olsun. 3 4 saatlik yol dedigin bisey degil yani bence şehirdisida olsa. Istanbulda trqfikte bi yere gitmek o kadar suruyo zaten. Yani benim fikrim bu. Kasmamak lazim
(489 puan) tarafından
İşte herkesin hayat standartları farklı evlilikteb beklentileri falan rabbim hepimizin gönlüne göre versin evimize mutluluk versin . Bazen insan fevri davranabiliyor normalde çok yapıcı bı insanım ama yalnız kalmak beni bitiriyo yanlis hareket edebiliyorum
(10,023 puan) tarafından
Ki benimki beni sıkar onu yapma bunu yapma sen benimki serbest bırakir demissin keşke benimki oyle olsa. Simdi simdi biraz açmaya basladi kendini şükürki. Keşke karismasa
0 oy
(201 puan) tarafından
Gitseydi ne olacak onlarinda erkek erkege takilmaya ihtiyaci var. Ha ise gitmis ha oraya gitmis en azindan kendi icin kafa dagitacagi bir gun gecirmis olacakti. Illa etrafa bakacak diye dusunmeyin biz nasil kadin kadina mubanbete ihtiyac duyuyorsak oda yoldaki o.mubabbeti erkeklerle.gulup eglenmeyi istemistir belki. Is isten gecmis ama yerine koyuyorum da kendimi arkadaslarim kardesim gitse esim izin vermezse cok uzulurdum.
(489 puan) tarafından
Ya ben eşime zaten güveniyorum beni kimse anlamıyor bence kadın kız avına gittiklerini düşünmüyorum ben sadece yalnız kalmak istemedim .
Evet şuanda bende üzülüyorum ama.nirmalde yine giderdi bugün ne düşündü bilmiyorum
(201 puan) tarafından
Bazen triplerimizden o kadar bikiyorlar mi gidecekleri yere heves birakmiyoruz o yuzden gitmiyorlar veya yapmiyorlar biraz kendini onsuzluga alistir benimde oyle hastaliklo gibi esim.hep yanimda olsun istiyorum annemlere kalmaya gidince geceleri agliyorum o yalniz kaldi yanimda degil diye ama alistirmam lazim diyerek onun bir yerlere gitmesine zaman gecirmesine musade ediyorum
(489 puan) tarafından
Gurbette olmasam çevrem olsa yapacak isim olsa ailem yanımda olsa bu kadar zorluk çekmem burda kimsem yok o yuzden eşimden çok ayrı kalmayo sevmiyorim
0 oy
(125 puan) tarafından
Gereğinden fazla abartmış sin , yarın birgün onunda da işi arkadaşlarına düşer , arkadaşları da ben gelemem dese hoş olur mu , gereksiz kıskançlıklar evliliği  sallandirir 
(489 puan) tarafından
Onlar zaten sen gelme demişler muhtaclik.bi durum.degil zevkine gidecek gezecek.geleceklerdi.
Evliliği sallandirmak cok büyük laflar yazdığınız kelimeler size dendiğinde sizi üzecek bir şeyse başkasına yazmamalusinuz!
(125 puan) tarafından
Bunları biri bana söylese üzülmem, neden üzüleyim , bu söylediğim ağır sözler değil ki , üstelik tüm uzmanlar bunu dile getiriyor , gereksiz kıskançlıklar ....

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 797 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 448 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 446 göst.
19 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 615 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,451 soru

11,358,607 cevap

34,833 kullanıcı

...