0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar temizlik tuyolarınız nelerdir fikir olsun ☺

5 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından

Valla karambole yapiyom ben:D

-Reklam-
0 oy
(119,070 puan) tarafından
temizlik ince istir pratigi olmaz ☺ bodoslama giriscen
tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Cif + domestos gözünün gördüğü her yeri deli gibi silicen
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Lavabpları cif ve posetle ovmak, caydanlıgı sirkeyle kaynatmak kırecten elını surmeden misler gibi arınmak, mutfak ve banyo derzlerıne camasır suyu dok beklet ve fırcala al eline bı kova sile sile salın  halılarını bı guzel cırp her gun supurmek de neymus arada daglar kadar fark var bide evi sılmeden once toz alan mopla bı toz alırım sonra silerim, mutfak dolaplarına komple yag coz sıkar biraz bekletir sonra iki su sıcak su ile durular sonra kurularım, camları sampuan sıcak su ve mıkrofıberlw siler pımapnelerı cıflerım, kapıları sıcak su ve genel temizlik det. Var onunla guzel silerim, toz ıcın de pronto ya da silikonlu temızlwyucı kullanırım, ocagımın gozlerını esıme ayda bı söktürürüm ama bu sefer iki ay oldu lavabo acısıyla kaynar suyla balkonda bekletir tellerim yeni gibi olur,.. Baska gelmedi aklıma
(1,428 puan) tarafından
Ohh maşallah diyesim geldi
(1,826 puan) tarafından
Hepsini hergun yapamıyorum bazen cocugun durumuna baglı cunku bırbucuk yasındaki oglum da temizlik bagımlısı oldu sımdıden supurge mop gordu mu bana bırakmıyor kaynanamı cagırıyorm gelıyo o cocugu gezdiriyor ben de kostur kostur yapıyorum ozellıkle canım sıkkınsa terapi gıbı oluyo valla benm kadar mnyak olmayın bu arada ben baya obsesıfım ılac kullanıyorum her seyın fazlası zarar
(458 puan) tarafından
Bi kızım 15 diğeri 5 aylık bu işler bana göre değil şimdilik
(1,826 puan) tarafından
Yok anam yapılmaz Allah kolaylık versin benm ogljmda onbes aylık kök söktürüyo
(458 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla kardeş bas çamaşır suyunu arkadan durulamak için sirkeli su yao heryere oh mis tüyo hep bundan ibaret ahahah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 170 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde Asel12 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
0 oy
13 cevap 217 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 241 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu