0 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından
Bayanlar ya babamın geçmişteki hatalarımı yüzünden bilmiyorum ama icimde Bi sevgi kalmadı sanki dısardan herhangi Bi insan gibi görüyorum. Evime geldiğin de mutlu olmuyorum her hareketi bana batıyo kendimi kötü hissediyorum neden böyle oluyo :(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bazen banada oluyor öyle şeyler 
(238 puan) tarafından
Benim sürekli devam ediyor aramak istemiyorum mesela
tarafından
Benim okadar değil ya sonuçta geçmişte kalmış ve çok kötü affedilmeyecek biseyse birşey diyemem tabi
-Reklam-
0 oy
(124 puan) tarafından
Üzülerek söylüyorum malesef ben de öyleyim 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Biten bitmiştir kafası benim de öyle valla istesem de daha da sempati oluşmuyor 
(238 puan) tarafından
Evet aynen öyle
0 oy
tarafından
Banada oluyor cnm babamdan sevgi görmedim bişey olsa acoam duygusu hissetmiyorum bennmş kötüyğm diyorum 
0 oy
(341 puan) tarafından
Eskiyi unut canım hatırlama 
0 oy
(413 puan) tarafından
Benim de öyle bir dönemim oldu. Geçti ama babamın değişimi etkili oldu. O eskisi gibi olsaydı görüşmezdim hala. Üvey derler ama eşi olmasa bu değişim de olmazdı zaten. Kadın toparlıyor resmen hepimizi. Yoksa baba evlat sıcaklığı kalmamış hiç 
0 oy
(86 puan) tarafından
Aynen ben(( babam uc yildir kapima gelib beni ziyaret etmiyor.Ben ora gidince benim orda olmami istemir ne de cocugumu .Annemle kavga edir sanki hirsini anneme yapir kendimi kotu hiss edirem.Bu evlilik hayatima tesir edir.Hep aciladi kotu davrandi babam sevgi gormedim (((

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 698 göst.
0 oy
3 cevap 74 göst.
14 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
2 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 286 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kaavi (2,091 puan) tarafından soruldu

380,259 soru

11,384,935 cevap

34,884 kullanıcı

...