0 oy
215 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bu durumu yaşayan oldu mu 17 haftalıgim doktor kalbinde beyaz nokta görüyorum dedi üçlü teste yonlendirdi 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Parlaklık  mı yani
tarafından
Beyaz nokta dedi
tarafından
Parlakliktir oglumdada vardi tek basina bir bulgu degil.ama mutlaka dogumdan sonra cocuk kardiyolojiye götür  biz götürdük  parlaklik kaybolmustu onunla  alakali olmayan baska küçük  bir sorun vardı
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Zamanla kayboluyo genelde. Rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin üzülme
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(14,049 puan) tarafından
Bebeğin erkek mi canım genelde onlarda oluyor oğlumda 2 taneydi perinatolojiye yönlendirdi gittim baktı doğuma kadar muhtemelen kaybolur dedi öyle de oldu korkma tek belirti o ise önemsiz inşallah doğuma kadar geçer canım 
tarafından
Bilmiyorum canım cinsiyetini 12 de erkeğe 16 da kıza benziyor dedi aynı doktor hala öğrenemedim inşallah geçer Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Parlaklıksa çoğu bebekte oluyor ama sonradan geçiyor diye biliyorum canım sıkma canını çok geçmiş olsun
tarafından
Evet öyle dedi doğum anında müdahale getekirse diye
tarafından
Ala ala ilk defa duydum canım istersen doğumdan önce bir kerede kendi özel doktoruna danış için rahatlasın canım yada farklı bir kaç hastaneye daha git doğumun yakın değilse şehir hastaneleri çok güzel ilgileniyor özel gibi
tarafından
Bunları söyleyen doktor kadın doğum hastanesinde riskli gebelik doktoru kendi doktorum da bir bebeğin kolunu kırmış dogumda hastaneden ayrıldı şuan yeni tecrübeli birini araştırıyorum bu arada devlete gideyim dedim boşta kalmamak için böyle oldu
tarafından
Hangi sehirdesin canım ben Ankaradayim kardeşim hamile şuan şehir hastanesini çok beğendi kaç devlete gittik oda riskli gebelik orası özel gibi abla diyor
tarafından
İstanbul dayım canım
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ben 19 haftalıkken detaylıya girdim, kalbinde delik gözüktü. Ama emin değilim dedi doktor ve 19. Haftanın erken bir hafta olduğunu söyledi böyle delikler oluyormuş sonra kapanıyormuş. 21 22 gibi tekrar gelin dedi ve tekrar gittik şükür bir şey çıkmadı. Bende down riski ile gitmiştim detaylıya perinatoloğa. Sonrasında da eğer delik olsa bile çoğu doğuma kadar kapanıyor dedi kaşanmazsa da 6 ay 1 yaşa kadar kapanıyor dedi. Aklınızda bulunsun.
tarafından
Canım acaba delik ve beyaz nokta aynı şey mi bilgin var mi
(1,077 puan) tarafından
O konuda bilgim yok canım
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kuzum bizde de öyle olmuştu sonra kendiliğinden kaybolmuştu 
tarafından
Canım senin bebeğin erkek mi
(1,175 puan) tarafından
Evet canm bide bizimde 16 17 haftalık iken kalpte beyaz nokta var demişti tekrar 2 3 hafta sonra gittiğimizde çok şükür kaybolmuştu o beyazlık
0 oy
(48,923 puan) tarafından
gecmis olsun canim
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Bebeğime de öyle demişti zamanla geçti kuzum korkulacak bişey değil için rahat olsun
tarafından
Profildeki minige mi dediler ayy masallahhh ona

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 124 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Vuslat_vuslat (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Zmraa (6 puan) tarafından soruldu