0 oy
253 göst.
Aile kategorisinde (1,072 puan) tarafından
Bu süreci sizler nasıl atlattiniz neler yaptınız. Bugün başladım sabahtan bu yana oğluma baktıkça ağlıyorum bunu biz nasıl atlaticz. Sanki bir parçam kopmuş gibi. Öyle zormuş ki ..

6 Cevaplar

+1 oy
(48,967 puan) tarafından
kizim bir kerede kesti ben bir hafta agladim 
(1,072 puan) tarafından
Ne güzel. Benim oğlum geceleri emmeye çok tutkun emmeyince uyumuyor hep meme ağzında uyuyor. O sabır taşından bende alsam sürsem istemez mi acaba oğlum da
(48,967 puan) tarafından
benimkide gece memede uyuyodu memekolikti al canim dene
(1,072 puan) tarafından
Tamam canım denicem çok zor olacak biliyorum ama sağlığı için :(
(48,967 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim benimki hala arada memeye bakayim deyip gülüyor yara oldu diyorum bakayim diyo☺️
(1,072 puan) tarafından
Kıyamam ona yaa yavrum benim ☺️
-Reklam-
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Ayy evet yaa bende çok zorlandım oğlum uzaktan bana bakıyordu onun aç olduğunu biliyorum ama vermiyordum süt le  soyluyodu ama tatlı niyetine memede emmek istiyor du neyseki sütten kestim
(1,072 puan) tarafından
Kiyamam ya :( şimdi uyandı çok ağladı gözü hiç bir şey görmüyor emzirdim bende dayanamadim :( ben nasıl biraktirabilirim hiç bilmiyorum
(10,414 puan) tarafından
Bebeğin hep tok olsun öyle öyle kesiceksin mecbur bebeğin be kadarlık
(1,072 puan) tarafından
Karnını da her daim doyuruyorum aç kalmasin diye. 2 yaşına 3 ay kalmisti. 20 aylık. Aslında ben yazın kesmeyi düşünüyordum ön dişlerde kahverengilesme çürüme başladı doktor artık bırakmam lazım dedi. Bende sağlığı için bırakmak zorundayım ama memeye çok düşkün nasıl olacak bilmiyorum
0 oy
tarafından
evet bu anne icin cok zor bir surec ondan cok sen eksiliyorsun gibi.. ben once sabahlari kestim sayiyi gitgide dusurdum sonra gece kestim onu dusure dusure tabi oncesinde bilgi verdim sut artik biticek vs diye en son bu son sut dedim bitti..
(1,072 puan) tarafından
Ne güzel bende başarabilirim inşallah. Sabahtan bu yana hiç vermemiştim şimdi uyandı çok fazla ağlayınca bir gogsumden emzirdim. Şimdi gece gene uyanacak emmek isteyecek napicam bilmiyorum o an gözü hiç bir şey görmüyor
tarafından
benimkide cok duskundu psikologlar sutude tuvalet egitimide birden yapin diyorlar ama biz bile diyete baslarken virseyi sak diye hayatimizdan cikaramazken cocuktan beklemenin mantiksi oldugunu dusundum alistira alistira acele etmeden 2.3 hafta icinde surec cozulur ben oyle yaptim suan gunduzle devam edip gunduz istediginde aciklama yaparak duruma alistirabilirsin gece de bir iki kere falan derken agliyorlar ama uyuyorlar.
(1,072 puan) tarafından
Ugrasicam canım çok sağol . Şuan annem burada gündüzleri oyalayacaklar ama gece bakalım nasıl yaparım hayırlısı olsun
0 oy
(563 puan) tarafından
öncelikle konuş canım annem artık süt bitmiş emmeyeceğiz diye ve bir daha emzirme asla salça biber gibi şeyler sürüp korkutma bebeğinin sana olan tüm güvenini kaybedersin ve çocuğun hırçınlaşır çünkü çok sevdiği şeyi elinden alıyorsun bunu isyana çevirir sonra ne zaman emmek isterse anlat süt bitmiş emmeyeceğiz artık hadi gel kurabiye yiyelim meyve yiyelim diyerek ilgisini başka yöne çek ama oynamak dokunmak isterse memene engelleme dokunsun sadece emmesin emmek istediğinde baktın olmuyor dikkatini dağıt oyun oynayın başka şeyler yapın eğer çok zorlanırsan önce gündüz sonra gece vermeyi kesersin ama en iyisi bir kere vermeyi kestiysen hiç vermemek 
(1,072 puan) tarafından
Ne güzel anlattın bende o şekilde düşünüyorum. Sabahtan bu yana hiç vermedim bir şekilde oyaladik. Hep aklım da acaba gece uyanırsa meme isterse napicam diyordum tam düşünürken bir uyandı nasıl ağlıyor hiç bir türlü susturamadim. Memeyi verdim emdi ve geri uyudu. O kadar zormuş ki
0 oy
tarafından
Ayy duygusal olarak çok zor gerçekten ama 1 hafta içinde alışıyorsun merak etme. Bende sütten kesince çok üzülmüştüm mükemmel bi bağ çünkü :( Allah yardım etsin canım sen kararlı ol ki oğlun da kolay bırakabilsin. Bu süreçte daha da fazla ilgili ol ki oda kolay atlatsın
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Bizde keseli 6 gün olduk sirke sürdüm kokusu kötü geldi geceleri şsteyincede oğlum süt kokuyo diyordum uyku arkadaşını veriyorum uyuyor tabi öncesi 1 saat ağlıyoruz sakşnleşmesi zor oluyordu şimdi biraz daha az ağlıyor gece kalkınca su ister 
(5,314 puan) tarafından
Galiba 2 ciye hamilesin diye kesiyoraun ben 25 aylık olduk diye kestim
(1,072 puan) tarafından
Yok 2. Ye hamile değilim. Normal de oğlumun 2 yaşına 3 ay varm 2 yaşından sonra yazın kesmeyi düşünüyordum aslında. Ama on dişlerinde çürüme başlamış doktora götürdüm emzirmeyi artık kesme. Lazım dedi o yüzden mecburum. Yoksa biraz daha emecekti ama çok fazla alışkın nasıl olacak bilmiyorum. Herkesin önerisini de dikkate alıyorum
(5,314 puan) tarafından
Sabır kuzum inşallah atlatırız  biz oyun oynamakla geçiriyız günü
(1,072 puan) tarafından
İnşallah canım benim sağolasın ♥️
(5,314 puan) tarafından
Sende sağol cnm

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 1,978 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ikbal (48,967 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 148 göst.
0 oy
2 cevap 55 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ege'nin annesi❤️ (2,578 puan) tarafından soruldu

384,956 soru

11,513,710 cevap

35,174 kullanıcı

...