0 oy
867 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar telefonum kırılmıştı. Ekran gitmişti bir türlü dışarı çıkıp yaptırmadım. Annemde sabahın köründe gitmiş hattının üzerine bunu almış :)

Çok mutlu oldum hazır hala buradayken mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim ❤️ 

Daha önce hiç Huawei kullanmadım İos dan buna geçiş nasıl olacak bilmiyorum ama annemin güzel kalbinden öpüyorum ❤️❤️

Ve Rabbim size daha güzellerini versin inşallah ❤️❤️❤️

image

27 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Güle güle kullan canım

tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyiki anneler var allah annelerimizi başımızdan eksik etmesn bi saçımızın teline kıyamazlar rabbim onların ayağına taş değdirmesn 

Güle güle kullan cnm 
tarafından
Amin canım benim amin Rabbim onları eksik etmesin ❤️ hakları ne maddi ve manevi ödenmez.

Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Güle gül kullan canm ALLAH annelerimizi başımızdan eksik etmesin 
tarafından
Çok sağol kuzum amin ❤️
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Ne anneler var beeee içim kabardı yeminle. 
(1,151 puan) tarafından
Biz ailecek bizim kopuk bi yanımız var ya kimse kimseye seni seviyorm diyemiyor. Geçenlerde dedm anneme seni çok seviyorum diye ne dese beğenirsin. Aaa gerçekten mi aysel bunu bilmiyordm mutlu oldm.
tarafından
İşte o kopukluk yüzünden böyle oluyor zaten canım. Sevdiğimizi söylemeye bile bazen çekiniyoruz ama çekinmemek gerekiyor. Keşke herşey bizlerin elinde olsa ama kendi ailemiz bile olsa bazı şeyleri değiştiremiyoruz. Umarım herşey gönlünce olur. Postu açtığıma üzüldüm böyle nispet yapar gibi hissettim kendimi çok özür dilerim ama ben sadece mutluluğumu paylaştım. :(
(1,151 puan) tarafından
Yok ne alakası var saçmalama. Ya bir de ben eskiden yabi küçükken annemle benm aramn çok çok çok iyi olduğunu sanırdm. Evlendim bi kızım oldu ben artık idrak etmeye başladm. Aslında annem eltim gibiymiş
tarafından
Umarım düzelir kuzum çok zor çok. Ama sen evladınla öyle olma inşallah
(1,151 puan) tarafından
Hayır kesinlikle ben kzııma hiç kızmam. Annem hortumla demirle döverdi beni. Arkadaşmla ıslattm diye kendimi. Ama annemin de kendi psikolojik sorunları vardı onu da anlıyorum. Mesela önce kendi kardeşlerini büyüttü sonra evlendi görümce kayın falan büyüttü bize de pili bitti heralde diyorum
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Çok güzel hayırlı olsun güle güle kullan 
tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Güle güle kullan canim benim☺️❤️
tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum ❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy