+1 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (1,719 puan) tarafından

Cumartesi günü mervoşummmm aradı yarın dışarı çıkalım mı diye bende tmm dedim saat ayarladık her zaman ki gibi 12 gibi çıkalım dedi tmm dedim saat 12 oldu çıkalım mı hazır mısın diye aradım daha 1 saate anca hazır olurum dedi bekliyorum aramıyor meğer demir telefonumu yere vurmuş kapanmış:D ablam eşimi aradı Hatice'nin telefonu niye kapalı diye oda bana verdi diyor merveyle nerede buluşacaksınız bende geliyorum diye meğer yanyanalarmış:Ddedim bir saati geçti hala aramadı bilmiyorum ki dedim arkadan bokkkk bir saati geçti daha beş dk sonra bir saat olacak demesin mi ve ben bunu duydum :D ama caktirmadim tabi ki :P neyse açtım telefonumu mervoşumu aradım çabuk koşa koşa parka gel dedi ben  iki çocukla alelacele gidiyorum herşeyi biliyosun hatce niye koşuyorsun oda başka bir şey tabi ki puhahaha :D ben bir gittim park süslenmiş pasta alınmış kız ben sana ölürüm ölürüm ❤️  bir sürü hediye almış hepsi birbirinden güzel ama atmıyorum yine linç lodinggg yemeyim :)))))

image

image

image

image

image

imagebuda dönüş❤️

image

7 Cevaplar

0 oy
(13,725 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kurbaneeeeyyy kurbaneeeey<3

Sana ne yapılsa az,sana ne yapılsa hakettigin değil biliyo musun?

İyiki varsın iyiki doğmuşsun iyiki hayatıma dokunmussun Rabbim gulen yüzünü hiç soldurmasin kuzum benim ♥️ 

Sen benim icimsin ♥️♥️♥️♥️

(1,719 puan) tarafından
Oy ben sana ölürüm ölürüm ❤️ Allah ikimizin de yüzünü ömür boyu güldürsün inş bacım ❤️ sen benim hayatımda hep var ol ❤️ kurban olurum sana özümmmm❤️
(13,725 puan) tarafından
Allah musibet cikarmadikca biz kendimize gülecek bişi buluoz zaten ahahhaha ♥️♥️♥️cipse telefon firlatirim falan,kedi medi kovalarim ahahaha :D

Çocuklara yemiosan ne bakiosn derim :D

Seni seviyorum bacım ♥️ hep yanımda ol ♥️
(1,719 puan) tarafından
Allah hep bizi güldürsün boşver biz böyle mutluyuz :)))))
Bende seni çok seviyorum gülüm sen hep var ol hayatım da kurban olurum sana ❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(119,719 puan) tarafından
uzun yazmissin ilk yorum simdi okuycam
(1,719 puan) tarafından
Tmm sevdoşummm❤️❤️❤️❤️
(119,719 puan) tarafından
iyiki dogdun hacım❤️❤️
(1,719 puan) tarafından
Çok tşk ederim canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Maşallah Allah muhabbetinizi artırsın nazar değmesin doğum günün de kutlu olsun canım , ☺️ 

Sana denk geldiğim iyi oldu. Allah izin verirse benim 2 aydan az bir zaman var doğumuma oğlum.olacak inşallah ve Demir ismini beğeniyorum ama çevremde hiç yok nasıl olurlar kişiliği huyu suyu nasıldır hiç bilmiyorum senin oğlan nasıl ♥️
(1,719 puan) tarafından
Evet canım ☺️❤️
(1,327 puan) tarafından
Bizimki kolik olmaz inşallah ☺️
(1,719 puan) tarafından
Ay inş şuan kızım da kolik ve kan kusuyorum resmen :)))
(1,327 puan) tarafından
Geçecek elbet biliyorsun ☹️
(1,719 puan) tarafından
Evet biliyorum da 3 ayda tükendim :(((
0 oy
(170 puan) tarafından
Ayy doğum sürprizi diye okudum diyorum ki nerde bebek hastanede degl burası iki dkka sonra cano etti arkadaşliginiz hep daim olsun inşallah abla keşke benimde arkadaşım olsaydı iyiki doğmuşsun abla❤️
(1,719 puan) tarafından
Amin inşallah canım çok tşk ederim ❤️ Allah razı olsun ❤️
Bana da bazen öyle oluyor :))))
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Yaa siz ne tatlısınız öyle maşallah canım benim daim olsun kardeşliğiniz doğum günün de kutlu olsun nice mutlu huzurlu sağlıklı yıllara sevdiklerinle beraber inşallah balım ❤
(1,719 puan) tarafından
Amin inşallah canım tşk ederim ❤️ Allah razı olsun hülyoşum keşke sende yakın olsaydın ❤️☺️
(1,579 puan) tarafından
Ahhhh keşke balım keşke gönüller bir olsun ama bir gün İstanbula gelirsem seni görmeden dönmem ☺❤
(1,719 puan) tarafından
Ay inş canım ❤️
0 oy
(15,815 puan) tarafından

Dün gördüm ben :D doğum günün kutlu olsun ❤️

Hediyeleri merak ettim ☺️

(1,719 puan) tarafından
Çok tşk ederim canım Allah razı olsun ❤️ hep mervoştan hep :)))))
0 oy
(13,725 puan) tarafından
Post yukarı ♥️
(1,719 puan) tarafından
Post sahibi yesin seni ❤️

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 394 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (298 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
0 oy