0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Ya kizlar bebeğim hep sağ taraftan emiyor sol taraftan emmiyor şuan 7 aylık ilk aylar yine emiyordu ama 1 2 aydır emmek istemiyor o tarafıma aldigimda bile aglamaya başlıyor artık sol tarafım sağ tarafım gibi sis hissetmiuorum.İlerleyen zamanlarda sol tarafimda süt üretimi durur mu acaba veya bu sağ tarafında da olurmu Emdiği tarafı etkiler mi acaba  

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Emmezse süt duruyo benim oğlum da başta sol u emmiyodu süt bitmek üzereydi zorla alistirttim sagdigimda bile bi kaç damla cikiyodu
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bizde oleyiz 6 gün sonra 7 ay olucaz. 20 gündür emmesi azaldı sağ cnm pompayla öle bekletme ben gece emiyor sabah felan gündüz pek emmiyor sağıp veriom 2 3 saate bir
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Oğlum 5 aylıkken sağ göğsü bir anda bıraktı gece azda olsa emzirdim hala süt geliyor ama küçüldü ve doyurmuyor 2 çekip bırakıyor 11 aylık 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Kız iki günlük benimki o da sağ göğsümü almıyo zaten sütüm tam gelmedi elimle yada pompayla sağıyorum ne yapacam bilmiyorum 
(1,946 puan) tarafından
İnşallah sütun çok  çok gelir benimde ilk zamanlar azdı ama emzire emzire gelmeye başladı canim
(2,244 puan) tarafından
İnşallah canım yaa
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Zorla emzr benimki de öyleydi çünkü ileride kesilir ve emzirme bittiğinde kuzenimin nasılsın memesi farklı olmuştu 
0 oy
tarafından
Bir süre sonra emmedihi göğüste süt azalıyor bitmez emse gelir ama bitti gibi bişey oluyor benim kızda sağı emmedi onda süt yok solda var 
0 oy
tarafından
emmezse durur kucagina degilde yatarak dene bir de. soyle bir eksisi de var emdigi taraf sarkar digeri yukarida kalir bilgin olsun ben yatarken yanima koyuyordum bir tarafta rahat ettigim icin gece boyu orda kaliyordu fark oldu canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
16 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
0 oy
32 cevap 479 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu

379,850 soru

11,370,474 cevap

34,854 kullanıcı

...