0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kuzenim köyde yaşıyor eşim şehir dışına gidiyor çalışmaya gel yanımda kal dedim kalmam dedi. Şimdi de okula geliyor benim yaşadığım yere her sabah saat 8 de geliyor 1 re kadar oturuyor bende. Bende el mecbur o gelince kalkıyorum 2 tane küçücük çocuğum var madem bana gelecektin niye yanımda kalmadın dimi? Anlam veremiyorum onun yüzünden sabah 8 de kalkıyoruz hepimiz rahatsız oluyoruz 

6 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Acikca soyle gel kal boyle daha zor oluyor de
tarafından
Bende anlamadım 2 bebeğim küçük kızım o gelince kalktı kız resmen rahatsız oldu
(6,978 puan) tarafından
Halden anlamaz canim basina glemedikce, sen acik acik konusacaksin. Cocuklarin düzeni bozuluyor, aksamlari gel yat, banada zor oluyor onlari geri duzene sokmak de.
-Reklam-
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Kaç yaşında 
tarafından
16 oldu
(14,015 puan) tarafından
Söyle böyle zor oluyor çocuklar kalkıyor falan de niye kalmıyor ne alaka
tarafından
Sorunlu bir çocuk hazır yemeye alışmış hep hazır istiyor. Birde giderken diyo cumaya kadar gelcem sabah 8 de kalk
(14,015 puan) tarafından
Aaa terbiyesiz nasıl yetişmiş o öyle
(7,174 puan) tarafından
Ahahhaha hiç güleceğim yoktu valla ben olsam almam evime saygısı olmayan birini
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Yaşı da küçük değil ne işi var birde okula gidiyor diyorsun oralar korona yuvasi zaten rahatsiz olmayi kenara birak ya hasta olsa gelip size de bulastirsa ben çocuğumu okula.göndermiyorum hastalik kapar diye iyi cesaret evine geliyor bide sokma evine biz ilk dönem iki.gün gitti çocuğum korona olduk ailece daha gonderir miyim okula
tarafından
Yaaa bende koymam bir daha çocuklarıma bulaşsa ben naparim
(1,343 puan) tarafından
Öyle tabiki bu hastalık ortamında cocuk bide okula gidip.size geliyor bulaşır hepinize valla allah korusun bunu sebep olarak söyleyebilirsin yani o yüzden istemediğini
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Insan kendi evinden baska yerde rahat edemiyor yani ne diyim çocuk cahil biraz anlayışlı sabırlı olmanizi tavsiye ederim 
tarafından
İyi de ben 5 aylık oğlum 16 aylık kızımla sabahın 8 de kalkıp onunla oturmak zorunda mıyım? Ayrıca ben zaten burda kal dedim öğlen kalkıp gidecekti okula. Bu yaptığı resmen rahatsız etmek
0 oy
tarafından
Bence okula gittiği için hiç gelmemeli size 2 tane de küçük çocuk var okulda korona olma ihtimali yüksek yani 
tarafından
Bende onu dicem yarın
0 oy
(470 puan) tarafından
Kızmı erkkmi kaç yasinda
tarafından
Erkek 16 yaşında

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 180 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
+1 oy