0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (5,491 puan) tarafından
Hepimiz az çok bi erkekten şiddet gördük, ama neredeyse girdiğimiz her ortamda kadının şiddetine maruz kaldık. Ne zaman evleniyorsun, çocuk ne zaman, 2. Ne zaman, giydiğin, yediğin, çocuğuna bakımın, konuştuğun hatta sustuğun bile battı, eleştirildi. Dışlandın, ağlatıldın, sözleriyle değil gözleriyle dövdüler. İşte bu daha acı olanı. Fiziksel şiddet yarası belki iyileşiyor ama bu tarz şiddet yarası hiç geçmiyo. Bu yazıyı okuyan kişi hadi söz verelim bu günün hatrına çevremizdeki kadınları bilerek kırmaylım, onlara psikolojik şiddet uygulamayalım. Varsa pişmanlık arayıp, mesaj atıp onları sevdiğimizi söyleyim. İyi anneler olup iyi örnek olalım. Dünya kadınlar günümüz kutlu olsun. Elif&hanım

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kadının kadına yaptığını kimse yapmıyor ne yazık ki :ermm:

Günümüz kutlu olsun ❤⚘

(5,491 puan) tarafından
Kesinlikle, dün çok ağırına maruz kaldım, dayak yesem ondan iyiydi sanırım. İçimde kalanları ufak tefek yazmak istedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elifff burda bile o kadar çok ki o dediğin türden insan 
(5,491 puan) tarafından
Maalesef öyle, derdini paylaşıyosun hemen linç yiyosun
0 oy
(16 puan) tarafından
Kesinlikle katiliyorum
(5,491 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Kadının düşmanı yine kadındır. 
(5,491 puan) tarafından
Maalesef öyle, evlenince ya da iş hayatına atılınca insan daha iyi anlıyo bunu
0 oy
(15,877 puan) tarafından
Burda verilecek cok örnek kişilik var onlar okusun da az değişsin vesselam 
(5,491 puan) tarafından
İnşallah okurlar
tarafından
Sana ++++fato
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Aslında bunları erkekler de yapıyor birbirlerinin kazançlarını sorgulayıp arabalarini evlerini asagiliyorlar ama erkekler sunu demiyor mesela aaa karısına bir çiçek almamış mi aaa karısına değer vermemiş mi. Kadınlar da bu da var malesef aaa kocasina karşılik mi verdi o da kadınmiymis kadın olsaymis da adamı sinirlendirmseyemis vs. 
(5,491 puan) tarafından
Maalesef öyle, bi eşinin her yaptığını paylaşan var, o da resmen nispet bak bak benim kocam beni çok seviyor, bana bunları aldı sizinki ne yaptı diyorlar

İlgili sorular

+3 oy
17 cevap 408 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sido (403 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 313 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Berf (6,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 302 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Yamacinannesi (174 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 358 göst.