0 oy
348 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,990 puan) tarafından
Sorum yukarda canlar 

5 Cevaplar

0 oy
(10,025 puan) tarafından
Ben 3 ogun az az veriyorum. Sabah kahvalti oglen meyve yogurt aksamda ne yemek varsa. Bazen sabah aksam veriyrm
(1,990 puan) tarafından
Aslında benimde içime sinmiyor sizin verdiğiniz gb verebilirim
(10,025 puan) tarafından
Yani ben kasik mamasi yulaf irmik bebe bisküvisi falan çokda fatdali bulmuyorum acikcasi. Yani benim tercihim vermek istemedim.
(10,496 puan) tarafından
Canım melekkk olan cnm :) nasıl veriyorsun mesela pekmez ceviz falan
(10,025 puan) tarafından
Canim canim :) sabah kendime yumurta hasliyorum icinden minicik koyuyorum minnak peynir koyuyorum cevizi blenderdan cektim kavanoza koydum ondan birazcik koyuyorum ustune azcik pekmez gezdiriyorum. Ihlamurlada islatip yediriyorum
(10,496 puan) tarafından
Çokkk sağol cnm bnm
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Şuan bir defadaız bir yoğurt beğendiremedik sıpa ya. 7. Ayda kahvaltıya da başlayacağım. 
(1,990 puan) tarafından
Yoğurdu benim kızımda sevmiyor verdiğim an tukuruyor
(13,202 puan) tarafından
Biz de öyle ara verdik bu hafta tekrar başlayacağım
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Bende 3ögun cok mu olur diye tereddteydim burda herkes 3 dio ben sabah kahvaltı vreriodm smdi karısım yapcam cici bebeyle snrasnda  öglen corba aksam pirinc unu veya yogurt tsdımların cogu bttı bi enginar kırmızı kapya vercm  oyuzden bu sekilde 3 ögune gectm 5ayı gectı basladm
(1,990 puan) tarafından
Bende iki veriyordum üç versem çokmu olur diye düşünüyordum
(2,365 puan) tarafından
Sanko cok gbı emmezse seni yada istiyorsa az az vereblrsn  bebegine göre sekillen bnce
(1,990 puan) tarafından
Emiyor ama geçen ay çok az kilo almış bu ayda kilo vermiş bende başladım o yüzden üç öğün  düşündüm
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bebeğimm 7 aylık anne sütü aliyor sadece 1 öğün veriyorim devami anne sütü doktorum kilosu çok iyi dedi tadımlık olarak sadece 1 öğün bazen kahvaltı bazen akşamları çorba yapipi yediriyorum mideleri çok küçük zaten suan
(1,990 puan) tarafından
Kizim bu ay kilo verdi bende tadımlık veriyorum bi iki yemek kaşığı gb
(3,681 puan) tarafından
Ya iştahı çok yok zaten sadece emmek istiyor dişleri çıkıyor o yüzden zorlanıyorum zaten tatlı meyve püresi meyve suları içmiyor sevmiyor hiç  sadece sebze çorbası içiyor onu seviyor
(1,990 puan) tarafından
Benimki iştahlı normalde ama yeni tattığı için garipsiyor
0 oy
(1,808 puan) tarafından
3 ara öğün tadimlik verilmeli canim 6 ve 7. Aylar tadim ayi
(1,990 puan) tarafından
Tadımlık veriyorum canım ama kizim geçen ay çok az kilo almış bu ayda 300 grm verince biraz takviye yapmak istedim
(1,808 puan) tarafından
Fazlada yüklenme canim kabiz olur benimkide az alio
(1,990 puan) tarafından
Yok yok zorlamıyorum zaten yediğine bir yemek kaşığı anca

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 107 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 159 göst.
0 oy
5 cevap 144 göst.