0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar altın yüzüklerimi  satsam şuan zarar eder miyim altın çıkmış mi inmiş mi hiç anlamıyorum tektaş ve evlilik yüzüğü az mı eder acaba 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sertifikalı tektaşımı aldığım paranın çeyreğine sattım canım kullanmadığım için kenarda durmasın dedim ama resmen para çöp olmuş yani. 

Yeni aldıysan zarar edersin, birde evlilik yüzüğünü yenilemek için mi satıyorsun canım 

tarafından
Bende hem takmıyorum yani hemde şuan başka bı ihtayacim için düşündüm çok zarari varsa tabi satilmazda yazık yeni aldım canım 2020 temmuzda
tarafından
Yok şundan sordum eğer yenilemek için satacaksan ve yeni aldıysan hem ucuza gider hem cebinden boşa para çıkar haziran a doğru altın yine çıkar bekle kuzum
-Reklam-
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Şuan satma eğer acil değilse altın düşük biraz daha bekle belki yükselir 
tarafından
Çok acil değil orta derece diyim bı aciliyet :) o zaman bekleyim biraz daha nasıl ogrenecem ki altının çıktığını ya :(
(1,396 puan) tarafından
Canım hep Google de takip et  bende öyle yapıyorum
0 oy
tarafından
Şuan altın yüksek değil canım alyansin taslimi bilmiyorum ama tektaş çok para etmez 
tarafından
Yok taşlı değil kalın yüzük bide tektaş normal şimdilik dursun o zaman
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Zarar edersin yüzükte isim yaziosa zaten aldığının yarisi anca eder 
tarafından
Ya evet yazıyor isim :(
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Yüzüğün pirlantaysa zarar edicen kesin pırlanta yüzüğünü daha yeni bozdurdum  eşim evlenme teklifi ederken takmisti yarı fiyatına gitti ama eğer altında şuan zarar etmezsin altın bir senede çok yükseldi aldığın fiyata gider belki fazlasi
0 oy
tarafından
İsim yaziyorsa düşüyor fiyatı birde orjinal pırlanta tektaş bile çeyreğine gidiyor çok aşırı ucuzlama var 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 110 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
9 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde gulistaN18 (2,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 277 göst.
20 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 236 göst.
26 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu

379,257 soru

11,352,207 cevap

34,823 kullanıcı

...