0 oy
605 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (14 puan) tarafından

image

işe yarıyor mu? Göğüs pedi süt saklama poşetleri ayrıca chicco göğüs pompası da aldım bu philips avent göğüs kalkanından alıcam şimdi 15 mm ve 21 mm var hangisinden almalıyım? Aranızda kullanan oldu mu? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
55 lirami canimm onun fiyatiii ben aynisini eczaneden aldim 13 liraya 
tarafından
evet canimm wee babynindi ama benimkini aciddi goguslerumm yara die almistimm ise yaramadi
(616 puan) tarafından
Ne yaptiysam care bulamadim bi ara dudaklarimi isira isira emziriyordum kremler filan ise yaramadi. Suan hala yara hala emziriyorum yeterki emsin ben acisina dayanirim diyorum . Hala aciyor anliycagin
tarafından
ben tekini iglestirdimm onu veriorunm tekinide sagiorumm bi taraftan corek otu yagii surupp posetliorumm artikk
(616 puan) tarafından
Corek otu yagi ise yariyormu
tarafından
baya yumusatti canimm benimkini tekini sukur azda olsa acio ama iyilesti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben aldım ama mm hatırlamıyorum işe yaramadı
tarafından
Baktım şimdi  15 mm almışım canım kalındı hemşire bile şaşırdı çok kalın dedi bebeğim emmedi öyle
tarafından
Tabi benim sütüm hiç olmadı  mamayla besleniyo oğlum
0 oy
(104 puan) tarafından
Benim göğüs ucum yok onun için ben kullanmıştım Mamajoo marka kullandım eğer sizinde göğüs ucu uz yoksa kesinlikle kullanın ama emmedi zor oluyor çocuğun tabii çocukla da ilgili benim ki tembel sanırım biraz bir kaç kez çekip ağzına süt gelmiyor diye bırakıyordu normal göğüste ki gibi çeker çekmez ağzına gelmiyor önce silikonla geliyor ondan sonra ağzına geliyor 
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Bende aldım bunlardan eczaneden daha doğuma 2 hafta var nasıl kullanılır işe yarar mı bilmiyorum bende merak ediyorum kuzum 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bende kullanmistim ilk kizimda gogus ucum vardi ama emmeyi bilmedigi icin kizim tahris etmisti aciyordu emerken bende yara olup catlamasin diye lansinoh suruyodum zaten sonra bunla emzirdim bi sure alisana kadar cok iyi geldi koruyodu kizim emmeyi ogrenince zaten bida acimadi kullanmadim sonra.
(1,567 puan) tarafından
Anladim canim benim kizim da 4 bucuk aylik 3 bucuk aylikken denedim biraktirmayi silikonsuz aliyo memeyi ama silikonu da istiyo illa ve yara olmustu tekrar meme ucum. Bnde bi boyle deneyeyim en iyisi sagol canim.
(3,151 puan) tarafından
Rica ederim cokta uzun sure kullanirsan bagimli olur biberon gibi goruyolar bi nevi plastik oldugundan.
(1,567 puan) tarafından
Insallah gec kalmamisimdir. Ara ara denedim biraktirmayi ama silikonu arada bn yara oldum derken geldik bu gunlere.
(3,151 puan) tarafından
Olur yavss yavas alışır bisey olmaz ama daha fazla akli kesmeden bırakmaya bak bence büyüdükçe anlar ve isin zorlaşır:)
(1,567 puan) tarafından
Insallah canim en kisa zamanda baslayayim calismalara tekrardan insallah :)
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Mamajoo nun aldim bn 4 bucuk aydir kullaniyorum :)
0 oy
tarafından
Konu hakkında fikrim yok ama kelebekten başka isim mi bulamamışlar ya :D
0 oy
(786 puan) tarafından
Kullanmadimm canimm ne yalan söyluyum ama kulanipta memnun kalanlar var

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
0 oy
4 cevap 115 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 153 göst.
0 oy
3 cevap 435 göst.
3 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu

377,327 soru

11,291,930 cevap

34,710 kullanıcı

...