0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hatunlar smdi 6 bucuk aylik oglum var 5-6 kez korunmasiz iliski oldu ve bu ay ise adetim 1 bucuk hafta gecikti. (Dogumdan sonra ilk gecikme) normal test yaptim negatif ti birde ilk kez aldim ismini bilmiyorum uzun ve kapakli %98.9 ihtimalle dogru yaziyo uzerinde oda negatif cikti. Bu teste yanilma yasayan varmi? Cok merak ediyorum. Kan testi vericem ama bekleyemedim. Yanilma payi varmidir? Erken gebelik testinde. 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
En iyisi kan testi cnm
tarafından
Evet randevum cuma gunune ama bekleyemedim e.g.t aldim %98 dogru sonuc diyo ama negatif
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yanılma payı oluyir arkadasta oldu kimyasal gebelik ciktu 
tarafından
Anladim canim kanama yok ama suanlik
tarafından
Sen doktora git en iyi canm
tarafından
Bekleyemedim kiz :D cuma gunu ogrencem ama sabirsizlandim.
tarafından
Hayırlısı olsun artık
tarafından
Saol canim
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kimyasal olabilir ama 6 aylık bebeğin varken iyi cesaret korunmasız ilişki 
tarafından
Istiyoruz cunki :) cok sukur masallah diyelim dogumum da sonrasida cok kolaydi cesaretim burdan  geliyo
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Yanılma payı oluyor ama gecikmesi de normal benim 7 ay günü şaşmadı 4 aydır hep değişiyor korkma bence büyük ihtimalle negatiftir 
tarafından
Yok bebegm korkmuyorum istiyoruz heycanla yaptik negatif cikinca uzuldu esimde bende :/
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim doktorum negatif çıktığı halde pozitif vakalar çok oluyo dediydi o.testlerde sadece pozitif ciktigi halde negatif olma konusunda yanılma olmaz dedi yani sen bir kan testi ver istersen 
tarafından
Cuma randevum var canm o zaman vericem de sabredemedim :D cok merak ediyorum ilk bebegimde de testlerde cikmadi kanda cikti :)
0 oy
(319 puan) tarafından
Korunmasız nasıl hamile kalmıyorsun hayret  :))) benim bi seferde tuttu oda korunuyordu kazayla oldu 
tarafından
Bende sasirdim canim yani aslinda kmkansiz gbi birsey ben iki cizgi beklerken tek gorunce sasirdm uzuldum de. Ama ilk bebegim de evlendigimizden beri korunmasiz iliski oldu hep ona ragmen yine uzun bir sure olmadi 1 bucuk sene sonra oldu. Sebebini bilmiyorum
(319 puan) tarafından
Süt veriyorsan ondan da oluyor
tarafından
Yok kuzum mama ile besleniyo
(319 puan) tarafından
Sknti etme vardır Allahın bir bildiği.  Çoğu insan öyle doğumdan sonra hemen hamile kalmayan insanlar da çok hemen kalanlarda . Mesela bizim akraba bitanesi sürekli her çocukta tedavi görerek hamile kalır sorunu olmadığı halde . Bitanesi de 40 çıkınca hamile kaldi nasip kısmet yani
tarafından
Tabi canim hayirli ise olsun zaten ♡
0 oy
tarafından
Iyi cesaret

Korunmuyosanz elbette hamile olabilirsin benim hem teste hemde kan da negatifti sonuç hamilydm bebeğim suan kucağmda;)
tarafından
Evet kuzum normal
(1,327 puan) tarafından
Ayni durumdayım test yaptım çikmadi adetim 4 gün geçti kanda verdim yine çikmadi 2 günde ara ara çok az pembe kahve rengi akintim var bakalım ne olcak benimde sonum :))
tarafından
Cok heycanliii :D
(1,327 puan) tarafından
Ya sorma büğün tam 9 gün olcak persembe yine kan vercem artık çikmasa mutlaka doktora gidicem randevumuda aldim zaten canım :)) herşey muamma ya bebek yada kıst ikisinden biri ama hangisi :))
tarafından
Hayiri olan olsun insallah :) kiz ogrenince buraya yaz lutfen bende yazicam cok merak ediyorum heyecanliyim
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Belli olmaz kanda belli olur ama.bebeğin çok küçükmüş riske atmayıp keşke korunsaydin
tarafından
Canim yine istiyoruz ama o yuzden korunmak istemedim. Cok sukur bebegim akilli uslu dogumumda kolay ve ben 20 yasimdayim genc anne olmak istiyorum smdi birde Allah nasip eder kizim olursa bidaha dusunmuyorum ikisini birlikte buyutmek istiyorum arada cok yas farki olmadan. Biraz buyuduklerinde ise hayallerimiz var insallah onlari gerceklestrcez :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 208 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Adanalibelammm (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.
25 Şubat 2022 Aile kategorisinde Gamzeli00022 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 290 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 222 göst.