0 oy
146 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (564 puan) tarafından
Kızlar ben salaklığıma doymayım biriyle paylaşmazsam delirecem uyuyamıyorum. Bugün eşimle pzara çıktık sağ kasığıma ağrı girdi ama öyle böyle değil 6 dan 8 e kadar dayanabildim eşim seni doktora götüreyim dedi bu arada geçen pazartesi hamile çıktım hcg 157 idi. Tamam dedim neyse gittik. Doktor daha dinlemeden sağ tarafımda ağrı var deyince 4-5 gün yatış yapsın takip edelim dedi ultrason da falan da ne kese ne başka birşey hiçbir şey göremedi. Benim moralim bozuldu neyse o sıra ağrım da geçti. İki yaşındaki çocuğum da evdeydi. Ben yatmak istemiyorum diye imza attım çıktım bir de tek kalacakmışım yasakmış başkasının kalması. eşim tabi başımın etini yedi. Neyse biz eve geldik bir iki saat geçti geçmedi benim idrarımda yanma başladı çok sık tuvaletim varmış gibi oluyor gidiyorum canım yanıyor çok hafif kasık ağrısı da var. Ama inanın akşam bu şikayetlerim yoktu sadece ağrı vardı. Ben salağım o hastanede yatmadım şimdi diyemiyorum da eşime ben ne yapacam ya off

11 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Hay Allah eşiniz en fazla kızar ben demiştim der artarsa birde bence gidin
(564 puan) tarafından
Sabah gidecem yine aynı doktor vardır orada nöbetçi adamla resmen kavga ettim yatmayacam diye
(5,721 puan) tarafından
Başka hastaneye gitme şansınız var mı cnm
-Reklam-
0 oy
(833 puan) tarafından
Üşütmüş olblirmisin cmm
(564 puan) tarafından
Üşüttüm galiba canım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

İdrar yanması üşütmeden ve enfeksiyondan oluyor 

(564 puan) tarafından
Üşüttüm galiba canım ya ama inan dayanılarak gibi değil hep çişim varmış gibi
tarafından
Tmm işte enfeksiyon bu insanı perişan eder ya :(
0 oy
tarafından
İltahpalanma olabilir ihmal etme canım söyle eşine bence çocuğu düşündüm diye çıktım falan dersin
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Enfeksiyon olabilir ama bir ağrıdan 4 5 gün yatılmaz ki hastanede başka birşey vardır belki dinlen usutmemeye çalış geçmezse sen git yine hastaneye
(564 puan) tarafından
Ya açıkçası pandemi den korktum yarın gidecem Bi ilaç verirler herhalde o kadar niye yatayım ki hem adam idrar kan tahliline bile bakmadı
(1,343 puan) tarafından
Evet yat demesi saçma olmuş biraz
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Sana benden tavsiye büyük ihtimalle enfeksiyon kapmışsın günde sabah öğlen akşam bir dış sarımsak yut aşırı faydasını göreceksin antibiyotik birebir bunu yap geçmezse daha da birşey bilmiyorum hatta şimdi de  bı tane yut arkasından da bı bardak su iç azıcık ta ekmek ye boğazında kalıyormuş hissi olmasın
(564 puan) tarafından
Tamam canım deneyecem teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bol su iç enfeksiyondan olabilir meyve ye bir de inşallah enfeksiyondur da kötü bir şey değildir kesinlikle bol su iç öyle böyle değil miden bulansa da iç idrar yolları enfeksiyonu kasıl ağrısı yapar çünkü
0 oy
(195 puan) tarafından
Canim hamilelik mi bilmiyorum ama bol bol su iç ki atsin mikrobu bi agri kesici al ben cok idrar enfeksiyonu geçiriyorum ondan dedim belki ondandir  
0 oy
(281 puan) tarafından
Cnm enfeksiyon bol su ic yarn doktora git idrar tahlili ve kültür yapar enfeksiyon veya mantar için ilaç verir
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Tahlil falan yapmadan yatış vermesi saçma . Büyük ihtimalle enfeksiyon var ya da ihaplanma. Ikj litre suya yarım limon sık,sık sık iç seni rahatlatacaktir. Bunu hamilelikte tekrarlarsa yaparsin ama sabahta başka doktora gitmelisin mutlaka 
0 oy
(426 puan) tarafından
Canım o üşüttüğünden olmuş. Günlük 2 lt su iç. İdrarın açılınca yanmaların azalacaktır. Tuvalette sirkeli suyla temizliğini yap. Uzanırkende ayaklarına sıcak su koy üşütme canım. Çok geçmiş olsun. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 47 göst.
21 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ercey__ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 67 göst.
15 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
22 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mehal (606 puan) tarafından soruldu

379,357 soru

11,355,069 cevap

34,829 kullanıcı

...