0 oy
672 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Vay benim başım :D tasindigimdan beri ustumdeki karı beni cildirtiyor kaç kez tartıştık esimde bende bi telefonla konuşması var öbür mahalle duyuyor gecelere kadar biseleri takir tukur çekiyor bi alarmi var sanki evimin icinde çalıyor uyku uyuyamiyoruz ama millet az bişe ses yapınca sessiz olun cildircam ben hastayım ben zaten davamız var ama yetti canıma valla böyle çıkıp boğmak istiyorum yarın öbürgün bebegim olcak nasıl uyuyacak bilmiyorum birdaha asla alt katta oturmam ya nefretlik yemin ederim nefretlik

9 Cevaplar

0 oy
(1,449 puan) tarafından
Çok şiddetli dozda rahatsiz ediyorsa polisi ara yada zabıta cezayı yiince aklı başına gelir 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim alttaki balkonda semaver yakıyor :getlost:

tarafından
Yeminle apartmanda oturulmaz ya
tarafından
Vallahi 2 kat bizim bura apartman diyemem ama kimse kimse ile gecinemiyor 3 blok hepsi 2 katlı toplam 4 aileyiz herkes ayrı manyak ben geldiğimde böyleydi bende kimse ile işim olmadı.
0 oy
(61 puan) tarafından
Bizim komsuda cok horluyo galiba yatak odalarimiz ayni tarafda kaliyo 
tarafından
Çekilecek çile değil
0 oy
(786 puan) tarafından
Gıcık insanlr bnde deli oluyorum
tarafından
İnsan sinir  hastası olup çıkıyor
0 oy
(6,830 puan) tarafından
Aynisi bizdede var saat 9 olmus supurke aciyor bir coxuk sevisi var sanki bizim odada yanimizdaa bas bas bagiriyor insan cok rahatsiz oluyo
tarafından
Gelde katil olma
0 oy
tarafından
bizz kavga bile.ettikk karsi komsumm var kadin manyakk sabahin 6sinda binanin icinde bagrioo manyak.kari camimin onune gelipp evimi izlioo daha neler neler ben.takmiorumm ama benimm koca öldurecekk kariyi :))
tarafından
İnsanlar şaşırmış ya
tarafından
valla eyloss hatta hamileydim o sira ustume dignekle yurudu Allahtan kardesim vardida onume gecti yoksa indirdiydi digneyii
tarafından
Tövbeler olsun ruh hastası
0 oy
(124 puan) tarafından
benimde oyle bi komsum vardi sabaha kadar muzik dinler bagirarak konusur balkonda mangal yapardı en son kavga ettik polis falan ortalik karisti onlarin elinden apartmandan ciktik 
tarafından
Bizim kendi evimiz malesef
0 oy
(797 puan) tarafından
Allah'ım sabır versin ya üstte aynı sabahın köründe kaynna kayınbaba kalkmış bgn nefret ettim inan
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bunun için bi kural çıkmış sanırım gece 11 e kadar gürültü serbestmiş ama sen yine de araştır bir de iyi niyetli yaklaşmayı dene kahveye çağır sende ara da çık belki o zaman daha çok dikkat eder cnm 
tarafından
Mahkemeligiz canım gerek yok hiç

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 997 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 741 göst.
0 oy
22 cevap 911 göst.
13 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy