0 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Hamilelikten veyatta doğumda zor oldumu özelikle sezeryan olanlar nasıl bir süreç oluyor gebelik ilkinden farklı mı doğum vs

6 Cevaplar

0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bn sexeryanla dogum yaptıktan 9 ay sonra hamile kaldım hamilelik fazla zor olmadı ama kansızlıgım çok alırı olmuştu ve dogumda çok kötüydüm resmen amaliyat masasında ölümü gördüm geldim
tarafından
Neden peki cnm kanaman filanmi oldu bende çok kötüydüm narkoz alınca ciğerlerim şişti ciğerlerime su gitti nefessiz kaldım.  Ameliyat masasında balık gibi cırpindigimi hatırlıyorum.
(3,055 puan) tarafından
Neden ki kansızlık vs mi vardi
(1,451 puan) tarafından
Busranın dedigi gibi oldum tamda balık gibi çırpınıyordum nefesim kesildi konuşamıyordum bile uyuşma boynuma kadar oldu igne batırmaktan heryerüm kan olmuş hissediyomusun diye yapıyolardı hiç bişey hissedemiyordum nasılsın diye soruyolardı cevap bile veremiyordum nabız baya düşmüştü kalbim acayip çarpıyordu neden öyle oldugumu anlamadım doktorlarda bişey dwmedi ama çok ilgilendiler yatar pozisyondan oturur pozisyona getirip yaptılar amaliyatımı sonra bebegimi gönderdiler aileme beni bırakmadılar iyi degil diye yarım saat daha amaliyathanede beklettiler
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kızım doğduktan 3.4 ay sonra hamile kaldım.  Sezeryanla doğum yapmıştım. Şuan bir problem yok çok şükür ama daha 17+3 teyim. İlerisi ne olur bilmiyorum

(3,055 puan) tarafından
Çok şükür canım sağlıkla al kucağına
0 oy
(800 puan) tarafından
Oğlum 7 aylık normal doğurdum ve ben e aylık fln gebeyim
(3,055 puan) tarafından
Anladım canım sağlıkla al kucağına
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Bi arkadaşım 9 aylıkken hamile kaldı ikinciyi normal doğurdu

Kendi Dr um da 4 ay sonra hamile kalan sezaryen olan bayana 13 ay sonra normal doğurttu
(319 puan) tarafından
Ilk sezeryan ve sonraki normal öyle mi ve iki doğum arasında 13 ay var . Peki doktoru kimdi nerde oldu
(12,513 puan) tarafından
Dr Aylin totan özel muayenehanesi var Ankara ticaret merkezinde
Evet öyle
(3,055 puan) tarafından
Anladım canım sağlıkla olsun
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Kızım 14 aylıkken hamile kalmıştım bunu da normal dogurdum şimdi biri 2 buçuk yaşında diğeri 8 aylik hiç bir sorun yaşamadım 
(3,055 puan) tarafından
Çok şükür canım teşekkür ederim
0 oy
(319 puan) tarafından
Bende merak ediyorum sezeryan oldum ve 6 ay sonra yine hamile kaldım şuan 18+5 günlüğüm 
(3,055 puan) tarafından
Anladım canım sağlıkla al kucağına

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 111 göst.
19 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde LaYeTeZeLZel (3,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 199 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 230 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde orbanesara (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 386 göst.

380,024 soru

11,375,828 cevap

34,862 kullanıcı

...