0 oy
764 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından

image

Bağıra bağıra ağladm bizim her gün deneme ihtimalimiz yok çünkü asker surıye de ne zaman bir daha gelir bilmem kötüyüm keşke bende annelık duygusunu tatsaydm şu yalnz olan hayatıma bir bebek istedim sadece karsılıksız beni seven bir yavrum olsaydı 

33 Cevaplar

+4 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sakin isyan etme canım 

Postun başlığını okuyunca yüreğim sızladı en derinden 6 sene çabaladık evlat sahibi olabilmek için şimdi Rabbim 'in izniyle sayılı günüm kaldı doğuma 

Rabbim'e inan ,güven,dua et,umudunu asla kaybetme 

Rabbim kucağını boş bırakmasın inşallah ⚘
(389 puan) tarafından
Amin üzülmemek elde değil ömür çok kısa en azından bir yavrum olsun su yalan dünyada anneliği yaşayım
tarafından
Ne çok gözyaşı döktüğümü bir ben bir Allah bilir canım . En derinden hissediyorum duygularını ama lütfen ümidini kaybetme . Rabbim'e sığın elbet mükafatlandıracaktir . Rabbim sanada isteyen herkese de tattirsin yasattirsin inşallah canım ❤
-Reklam-
+2 oy
(12,513 puan) tarafından
Üzülme. İnanç her şey. İnanç varsa her şey var. Ben buna çok inanıyorum ve çevremde çok örneklerini gördüm. Asla isyan etme. Hep hayırlısını dile ve iste Allahtan. Veren de Alan da o. Rabbim sana hayırlı evlatlar nasip etsin. Allah eşinin kutsal görevinden de razı olsun.. 
(389 puan) tarafından
Üzmemeye çalışıyorum kendimi ama ben çok anne olmak istyrm kaldıramıyorum
+1 oy
(351 puan) tarafından
Allahım versin insallah kuzum en beklemedigin anda olucak emin ol strese girme sadece
(389 puan) tarafından
Çok canım sıkılıyor anlatamam ailede ben hariç herkes hamile düşünüyorum Allahım ben kötü kulun muyum neden olmuyor diye toparlanmaya çalışıyorum yalnız yaşıyorum bunun zorluğu da var üstümde
(351 puan) tarafından
Anlıyotım cnm bende öylr oldum benımde olmadı hiç beklemedigim anda oldu simdi 2 kızım var 3 olmasın diye ugrasıyorum
(389 puan) tarafından
Senin adına çok sevindim ilerde umarım bende senin gibi olabilirim
(351 puan) tarafından
Allahım nasıp etsin cnm sanada insallah
0 oy
tarafından
Kısmet degl mis bnde 4senelik evliyiz m yeni hamileyim bnm kocam da hep görevde diye olamadım bnde çok ağlardım bir dusuk oldu bnm 
(389 puan) tarafından
Hayırlısı ile doğur inşallah
tarafından
Üzme kendini  isyan etme bnm bile olduysa senin olur  gecen sene bnm esim de Suriye geldi o ay denedik olmadı temuz da tayin cokti batıya supriz oldu bn de kocama hep dedim çocuğumuz olmuyor miletin nasıl doldu diyordu sabır iste umadigib anda olcak bn de tek başıma bir buçuk sene yaşadım dogudaydim kar kisti üç ayda bir kocam gelirdi en son temmuz tayine gideceğiz adeti beklerdim adet oldum biti gelmedi bir hafta gecti  öle geldi hep aksilik çıkıyordu artık umudum kalmadı bnm bile olduysa senin olur üzülme isyan etme bn çok ağlardım kocamı da uzerdim hep
(389 puan) tarafından
İnşallah çok sağol yazdığın için Allah eşinizin ayağına yaş değdirmesin
tarafından
Amin cümle mizin sen keyfine bak olcak bebgin aklından çıkar olur ins daha yeni evlisin rabbim sana da nasip eder ins
(389 puan) tarafından
İnşallah amin bugün biraz dağınık olurum yarına toparlarm inşallah
0 oy
tarafından
Üzülme cnm demek ki daha zamanı gelmemiş kaç yıllık evlisin 
(389 puan) tarafından
2 yıllık evlym ama eşim yanımda değil işte bir daha kaç ay sonra görürüm bilinmez
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda doldursun kucağını canım üzülüyor insan ya 
(389 puan) tarafından
Aynen ne kdr üzülme deseler  de dayanamıyor insan
0 oy
(248 puan) tarafından

Isyan etme canım her şeyin zamanı var üzüntün çok normal ama kafaya takdıkça olmaz :( yumurtlama günlerini takip et canım Allah en hayırlı zamanda hayırlı evlat versin inşallah <3

(389 puan) tarafından
Yumurtlama günleri takip etsem ne olacak eşin yanında olmadıktan sonra :( isyan etmiyorum ama olsun istyrm
0 oy
tarafından
Üzülme hayırlısını Iste rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur
(389 puan) tarafından
İnşallah bir gün herşey düzelir sağolasın
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Canım sakın isyan etme hayırlı zamanda sağlıkla diye dile vardır rabbimin bir bildiği benim oğlum 7 sene sonra geldi. Bebek için ilişkiye girilince psikolojik olarak tutmayabiliyor. Umarım.tez vakitte eşinle kavuşursun ve evladını kucağına alırsın saģĺikla
0 oy
tarafından
Kaç yıllık evlisin canım ve bide doktor ne diyor yani gebe kalma ihtimalin varsa bazen tıbbi tedavi olursun olmaz  benimde yıllarca olmadı doktor herhangi bi sorun yok  sadece yumurtalıkların zayıf diyordu onca tedavi bı turlu gebe kalmadim en son kadının yanına gittim kadın tedavi etti ilk ay hamile kaldım ve şuan bi kizim var.. 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Canım benim öncelikle rabbine sığın dua et herseyde vardır bir hayır rabbim tez vakitte kucağını doldursun yengem 14 yıl sonra anne oldu çok şükür sabret sabrın sonu selamettir unutma isyan etme sakin
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Rabbim sanada nasip etsin inşallah sakın isyan etme dilinde sürekli dua olsun seninde olur inşallah 
0 oy
tarafından
Bu sözler sana yakışmadı rabbim den iste dua et namaz kıl tevekkül et sabret zamanı vardır eminim en güzel en iyi en olur zamanda rabbim nasip edecektir
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Elbet rabbimin senin için kararladıgı dogru zaman vardır canım. Üzülme diyemeyiz sana tabi ki üzüleceksin ama isyan etme. 
0 oy
tarafından
Böyle düşünme.  Ablam 10 sene anne olamadı. 10 sene sonra bir oğlu oldu. Cok şükür o kadar güzel bir cocuktuki. 6 yaşında kaza yapıp öldü.  Allah kimseye yasatmasin.  Sen hep hayırlısını işte zamanı gelince Rabb im nasip edecek inşallah. Allah kimsenin kucağına boş bırakmasın insallah
0 oy
tarafından
Emin ol.herseyin bir zamani var uzulme 
0 oy
(82 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım.. Bende her testten sonra hüngür hüngür ağlardım.. Daha zamanı var demekki canım sabırla beklemek düşüyor bize.. Dualarım seninle Allahım kucağını boş bırakmasın.. Hayırlısıyla tez zamanda güzel haberi alırsın inşallah
0 oy
tarafından
Zamani gelince olacak nasibinde ne zaman varsa bunu unutma bende yillarca bekledim yemedigim yapmadigim kalmadi tedaviler . Buda bizim imtihanimiz olacak insallah uzulme bende her adet oldugumda aglardim . Galiba asilama catlatmanigmesi yapmissin cunku esi uzakta olanlar bunlari yapiyor 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah zamanı var canm
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Canimen beklemediğin anda çıkar gelir minik mucizen. En içten dualarımda olacaksın Rabbim en kısa zamanda nasıl etsin insallah

İlgili bir soru bulunamadı

380,706 soru

11,398,493 cevap

34,922 kullanıcı

...