0 oy
896 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

image

Artık şu çaresiz duruşları beni öldürüyor kızlar. Bugün 5. günümüz hala burdayız ama çok acı çekiyor kimseye tahammülü kalmadı odanın kapısı çalınca bile ağlamaya başlıyor. normalde eşime çok düşkündür mizgin ama dün onun bile kucağına gitmedi. Evlatlarınızın kıymetini bilin, sağlığınızın en önemlisi. Çünkü dara düşünce çaresizliği anlıyorsun. Canınla imtihan olmak en acısı..  Dualarınızı eksik etmeyin kızlar ❤️

41 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Elini yerim senin nasıl da başına koymuş gözünün yanında kalan yaşına kurban olurum kuzum benim ❤️ senin her postuna gözlerim doluyor ama inanıyorum senin güzel yüreğinin hürmetine rabbim mizgin kuzuma şifa verecek derdi veren rabbim dermanını da verir sen çok iyi bir annesin allahım bunun mükafatını verecek inşallah rabbim tez zamanda şifa versin yavruma ❤️❤️❤️
-Reklam-
+2 oy
(15,592 puan) tarafından

Ya ağladım gerçekten kollarına bak Allah im sen duy dualarımız kızgın kısa yardım et şifa ver Yarabbi ne kadar içim yandı seni düşünemiyorum bile of kiyamma ya kurban olurum mnık bedenine :(

+1 oy
(44,603 puan) tarafından

Off ordaki bı damla gözyaşınaa yaa:'(rabbim şifa versin inşallah 

+1 oy
tarafından

Ah benim yavrum :'(

Rabbim şifa versin tez zamanda inşallah, yar ve yardımcısı / yardimciniz olsun canım ❤

+1 oy
(14,015 puan) tarafından
Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin Mizgin kuşumada Allah sifa versin :(
+1 oy
(4,152 puan) tarafından
Oyyy o yanaginda damlayan gözyasina kurban olurum sen nasil bir meleksin canmm sende çok güçlü  bir annesinn Rabbim yardımcin olsun insaallah tez zamnda feraha kavusun yavrunla beraber. 
+1 oy
(4,854 puan) tarafından
Görür görmez ağladım:((( Rabbim acil şifalar versin canm benim tez zamanda iyileşir inşallah Allah sanada sabır güç kuvvet versin Rabbim kimseyi evladiyla sınamasın çok acı 
+1 oy
(10,426 puan) tarafından
Güzel meleğimmm Rabbim şifa versin en kısa zamanda öyle Bi şifa versin ki bu günlerini umuttursun o kalan gözyaşların Sevinçten aksın hep Güzel anne sabrının sonu güzel olsun inşaAllah
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin bir an evvel damar yolundan alırlar genelde niye öyle yapmıyorlar onu anlamadım 
0 oy
(1,186 puan) tarafından

Allah şifasını versin minnoşun kıyamam yaa:'(

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah çabucak iyileşir
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Oy oy o göz yaşına kurban olurum ya kolunu napmislar rabbim şifa eylesin inşallah bir an önce iyileşir çocuklar hasta olmasin ya 
0 oy
tarafından

Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah :'(

0 oy
(3,215 puan) tarafından
Yavrum benim kuzucuğum kıyamam tek damla gözyaşına. Rabbim şafi ismi hürmetine acil şifalar versin. Acılarını dindirsin size de güç kuvvet versin inşallah canım 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah göz yaşına kurban olurum senin kıyamam sana♥
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Yaa kurban okurum orda duran gozyasina seniiin , Rabbim sifa versin gorddugu gorecegi bu olsun yavrunun , tez zamanda iyilesiversin insallaah 
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Offf kıyamam sana güzel gözlüm ağlama valla dayanwmam :(((. Allah'ım inşallah tez zammada iyilesirsin inşallah tez zamnda şifalar veririm yalvarırım Allah'ım sen büyüksün :(( 
0 oy
tarafından
Ahhh kuzum benim ya Rabbim tez zamanda sifani versin inşallah o gözyaşına hele seni verene kurban 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kıyamam ya hiç düzelme yokmu cnm
0 oy
(1,771 puan) tarafından

Ahh yavrum Kurban olurum sana yaa Rabbim şifa versin kimseyi hastane köşelerinde bırakmasın :(

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
0 oy
6 cevap 192 göst.
18 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Melisa_82 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.
16 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...