0 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (544 puan) tarafından
Ayy artık deli olucam gece uyumamasını anladım da gündüz de uyumuyo dalmıyo uykuya bi türlü ayağımda sallıyorum sürekli durduğum an uyanıyor uyanık olduğu her an meme istiyo bazen gece 3 4 saat uyuduğu oluyo bazen yarım saatte 1 saatte bir uyanıyo dengem şaştı artık 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uyumayan uyumuyor ya. 1 yaşına girecek hala uykuyu sevmiyor. O aylarda hep omzumda uyurdu. Allah kolaylık versin işin zor :)
(1,169 puan) tarafından
Attım canımda buraya yaptım yanlışlıkla allahım ya :D
(544 puan) tarafından
Hahaha olsun olsun :-D:-D:-D
(544 puan) tarafından
Ay bişey diyim mi bizim kıza böyle dualar falan dinletince uyumuyo ama bi sakinlik geliyo öyle hüzünlü hüzünlü bakıyo ya
(1,169 puan) tarafından
Bu nebe suresi canım benim kızım çok gazlıydı gece gündüz ağlardı 3. Ayından 6.ayına kadar bununla uyudu. Yavaş yavaş bıraktırdım azaltarak uykusu düzene girdi hep aynı saatlerde uykusu gelmeye başladı bi dene inşallah faydası olur
(544 puan) tarafından
Ay inşallah canım teşekkür ederim denicem valla bunu
-Reklam-
0 oy
(508 puan) tarafından
2 aylik olduğu  gün uyumayı bıraktı 8 aylik hala uyumaz maleseff
(544 puan) tarafından
Ayyy demeeeeee :-D:-D 40ı çıksın düzelir 3 aylık olsun düzelir 6 aylık olsun düzelir 1 yaş olsun düzelir diye diye deli olucaz:-*
(508 puan) tarafından
Kız yok yalannnnnn inanma sakın onlara komplo komplo :D
(544 puan) tarafından
Ay yalanki ne yalan valla evlenmeden önce de adet sancısı için evlenince geçer demişlerdi geçmedi ondan sonra güvenmiyorum hiç kimseye:-D:-D
(508 puan) tarafından
Kandırmaca bunların hepsi :D
0 oy
(6,053 puan) tarafından
19 aydir uyju duzenimizin olmayısı
(544 puan) tarafından
Şimdi bayılıcaammmm 19 ay mııııııı
(544 puan) tarafından
Uyku eğitimini denediniz mii
(6,053 puan) tarafından
Neler denedim eger bi cocuk uyumak istemiyorsa istersen kendini yirt
(544 puan) tarafından
Evet oda doğru
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla canım 6 aylık olduk hala aynıyız millet sallamadım kendi uyudu der beşiği sallamasam uyanıyor e dinlenmeyi geçtim evi afedersin... Götürüyor 
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım şimdi uyudu sandım diş fırçasına kalktım ağzımı çalkalarken uyandı
(544 puan) tarafından
Bende uyuyunca kahve yapıyorum daha kahve olmadan kalkıyo :-D:-D:-D
(13,202 puan) tarafından
Aynen canım valla
(1,000 puan) tarafından
Al bendende okadar canım.. gerçekten öyle bazen özel ihtiyaçlarimi bile göremiyorum
(13,202 puan) tarafından
Arkamdan o kadar çok ağlıyor ki tuvalete gitsem seviniyorum bazen
0 oy
(710 puan) tarafından
4 aylık olcak telefona gön makinesi sesi indirdimn  onunla hemen uyuyo bide gazi vardır cnm bizim yeni yeni düzeldi 1 aya kadar biter masaj yap rahatlar biraz cnm
(544 puan) tarafından
Gaz sorunu fazla yok ağlamıyo zaten sadece uyumuyo öylece duruyo sallıyorum sadece bakıyo sonra ağlıyo meme istiyo
(710 puan) tarafından
O sesi dinlet  rahatlatır bi dene canm ben çok faydasını gördüm
0 oy
(164 puan) tarafından
Sadece şunu sormak istiyorum ev işini yemeği çamaşırı nasıl yetostiriyordun cnm.benim bebeğimde seninkiyle ayni
(791 puan) tarafından
Ay benmde ya altını açtığım Da susar
(7,791 puan) tarafından
Altina kocamsn alt acma ortudu sererim isim oldu mu oyke birakiyom onu kemdi kemdine konusir gelirim bi bakarim ortuyu ayagiyla yana toplamis poposunu kaydirmis yatağa isemis :D  guliyim mi agliyom mi o tipine bilemiyom ya tatli cadı tam
(544 puan) tarafından
Onların çişinden nolcak kızzz sütt daha bizim koltuklsr hep kusmuk çiş
(7,791 puan) tarafından
Oyle de ortuye bi damla geliyo kalanını yataga yapiyo bakip kaliyom
(544 puan) tarafından
Eee her rahatlığın bi cezası var :-D:-D
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Benim kızda 2 aylık zor uyuttum, şuan omzumda uyuyo. Bıraksam uyanacak gibi
(544 puan) tarafından
Bende yarım saatir ayağımda sallıyorum durunxa uyanıyo yakında sakat kalıcam
(5,492 puan) tarafından
Dün benimki de öyleydi, 2 gün önce kaynanamla sorun yaşadık eşim bağırdı çocuk uyurken, ben de stres yaptım tabi, sonuç uykusuzluk. Sen sakin ol, stresin de bebişi rahatsız eder uyutmaz. Sakin sakin, ilahi söyle, şarkı söyle o da sakinler inşallah
(544 puan) tarafından
Gerçekten öyle ya bazen çok uykusuz yorgun oluyorum sinirli oluyorum sanki inadına daha çok huysuz oluyo
0 oy
(7,791 puan) tarafından
4 aylik tam da oyke gunduz bi saat uyusa sasiriyom cok nadir gündüz uyuyo ben o gun şok
(544 puan) tarafından
Ay evet bizde öyle aaa inanmıyorum uyuyo falan diyoruz
(7,791 puan) tarafından
Evet ya :D sok geçiriyom resmen bide gor meseka kahve iciyom aha uyandi diye 50 kere odaya giriyom aa uyuyo diyip yine sairiyom zaten en son bi aglama sesi geliyo :D 1 saatte 20 kere kontrol ediyom rahat çünkü sanki covuk agliyo gibi geliyo
(544 puan) tarafından
Ay bende öyleyim hele ki geceleri. Anne yanı yatağımız var onda yatıyo gece rüyamda mı görüyorum artık neyse sanki kusmuşta boğuluyo zannedip çocuğu kucağıma alıyorum bakıyorum çocuk uyuyo :-D:-D
(7,791 puan) tarafından
Ahah aynen bnde oyleyim o yüzden diyom vu çocuk uyusa dert uyumasa dert :D
0 oy
tarafından
6 buçuk hala uyumuyor 
(544 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun ya
tarafından
Amin inşallah canım her çocuk farklı seninki küçük gazı vardır
(544 puan) tarafından
Evet gaz sorunu var ama çok şükür artık çok değil bizimki gazı olmasa da öyle uykuyu sevmiyo heralde
(7,791 puan) tarafından
Bizimde kolikti bitti koligi gazida baya azaldi ama ayni zaten gazdan uyumadi mi anliyorum artik
tarafından
Aynı kızım yeri sessiz olursa uyur ama bırakmıyorlar
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Oğlum altı buçuk aylık halen aynıyım hiç düzelme yok ... Bitik haldeyim.. nasıl duruyor uyumadan hayret ediyorum.. 
(544 puan) tarafından
Bende anlamıyorum küçücük bebeksin uyusana işte ne derdin varrrr
0 oy
tarafından
Benimde oyle ozellikle gündüz kuş gibi uyuyor genelde. Uyuyor koyuyorum uyanıyor yada uyku arasinda surekli mizirdayip gliyo salliyorum uyuyo
(544 puan) tarafından
Evet ya uyuduğunda da öyle uyuyo ama gece zor oluyo işte sürekli uyuyup uyanınca çok yorgun oluyorum
tarafından
Inşallah düzelirler
0 oy
(664 puan) tarafından
Sallamaya alıştırmışsın ondan çekersin birde emzik kurtarıcı oluyor 
(544 puan) tarafından
Uyumayınca mecbur napim sallamak zorunda kalıyorum emzikte almadı bi türlü
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Bennnnn benimki oyle baya baya gündüz uyanık duruyor birde kucagıma almazsam sanarsın ateşe attılar oyle bagırıyor. Gecede aynı. Allahtan alısıgım ben buyugumde cok fenaydı
(544 puan) tarafından
Ay valla aynı yaaa meme istediğinde vermiyim sanarsın kesmişler çocuğu
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Benim iksii de gündüz güzel uyuyordu gece uyumuyolardı o aylarda 3 numara geliyo bu nolcak bakalım
(544 puan) tarafından
İnşallah çok uyuyan bi çocuk olurrr
(12,513 puan) tarafından
Ahhh nerdee ağzın bal yesin :))
(544 puan) tarafından
:-):-):-):-):-):-)
0 oy
(791 puan) tarafından
Bnmde öyle zor uyuyo 20 günlük ayağımda salıyorum 
(544 puan) tarafından
Kundak yapıyomusun
(791 puan) tarafından
Ewd arada bir açık yatryom
(544 puan) tarafından
Bizimki elleri açıkken uyumuyo mesela uyuturken ayakları sıkmadan kollarını kundaklıyarak uyutmayı deneyin bi
0 oy
tarafından
Ay benim kızım da bir aylık aynı durumu yaşıyorum gündüz de uyutmuyor gündüz uyusa bende uyicam ama uymuyor geceleri de uyumuyor ve hep ağlıyor Allah yardımcımız olsun inşallah 
(544 puan) tarafından
8. Aydan bildiriyorum canım hâlâ uyumuyo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 422 göst.
10 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 393 göst.
0 oy