0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben 1yili aşkın el bileğinden gelen sesle yasadım hep gecer dedim hamile kalmadan once ev temizliklerine gidiyordum orda başlamıştı bu el bileğinden ses gelmeye cıt cıt ses geliyodu bas parmagmi oynattigmda iş yaprken felan ama dün doktora gittm ve doktor kolun icinde kirişler varmis ve o kirişler üst uste sürtüyormuş tedavi baslandi gecmezse ağrısı igneyle sıvı verilecekmis agriyan yere

image

17 Cevaplar

0 oy
(15,747 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
tarafından
Sagol cnm allh razi olsun böyle oldgunu bilseydim dha once giderdim hastneye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım benimde liflerim kopmuştu hep ağrısı çekiyorum ağır kaldırınca hemen şişiyo
tarafından
Sagol cnm snada geçmiş olsun böyle oldgunu bilseydim dha once giderdim bende hastnye
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm keşke herşeyin zamanında gidilse belki bu kadar kötüye gitmezdi sağlık herşeyden önce gelir
tarafından
Aynen hep gecer dedim bu kolla 7=24 ev temizliklerine gittim snra hamile kaldim pandemi oldu derken 1 yılı geçirdim böyle 5aylik bebeğimi tutamiyorum bile
(1,584 puan) tarafından
Ya aferin sana çok yanlış yapmışsın bak şimdi yavrunu bile alamıyorsun Rabbim daha beterinden saklasın bari şimdi üstünde due daha kötü olmasın
tarafından
Öyle yapacağım canım çünkü 3 tane çocuk 3'ü de benim gözüme bakıyor ev işi var Eşim de sen aynı yani tek kolla çok zor oluyor bu bilekliği çıkartınca da çok fena canım yanıyor Yani 7/24 bu bileklik takmak zorundayım ilacını sürüp tekrardan kapatıyorum kolumu Doktor eğer geçmezse yine yapılacak sıvı verilecek dedi İnşallah gerek kalmadan düzelirim yani böyle olacağını bilmiyordum ben de hani genciz ya bize bir şey olmaz düşüncesiyle çalıştım işte Ama kendime de sakat ettim
0 oy
(358 puan) tarafından
Gecmis olsun cnm
tarafından
Çok sağol cnm benm
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun benim elim de öyle 
tarafından
Sağol cnm benm Aksatma doktora git
tarafından
İnşallah canım
tarafından
Erken erken göster kendini doktora sonra benim gbi pisman olma cnm önce saglik
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Aa benimde dizimden hep ses gelio menisküs derler diye gitmiom çok geçmiş olsun 
tarafından
Cok sağol cnm mutlaka git korkma bedenimize kulak vermemiz gerek bizi uyariyo
(2,393 puan) tarafından
Aynen Bi gidiyim ben de en iyisi
tarafından
Evet canım bir git baktir kendine
0 oy
tarafından
Ayy çok geçmiş olsun ya aynı sorun bendede var . Sol bileğim kırt kirt yapıyordu takılıyordu bide sonra geçti o takılması seste geçti . Ama şuan bileğimi oynattigimda hafif orda bı kemik çıkıntısı gibi oldu görüyorum onu yani .ağrı falan hicbisey yok takılmasıda yok . Doktor voleybolcularda oluyor genelde nodül olmuş sol bileğine çok yuklenmekten olmuş dedi . Kuaförüm ben 4 senedir falan yapmıyorum ama sanırım sol elimde fırçayı falan tutardım hep ondan oldu diye düşünüyorum 
tarafından
Zaten her doktorun kendi dalında meslek sahibi olması bu yüzden çok iyi yani bir başka Doktor sana hayır bir şey olmaz diyor Ama öbür Doktor sana Muhakkak bir şey olduğunu ve olacağını söylüyor Ben bu durumla karşılaştım daha önce o yüzden yani direkt görümcemin söylediği doktora gittim ve sadece bir dokunuşla durumu anlatmam da olayım Bu olduğunu anladım ve bana sen 1 yıldır Neredesin dedi
tarafından
Doğru çok.haklisin bende gidicem mutlaka gitmeliyim
tarafından
Aynen canım belki benim bu paylaşımı mı sayesinde birçok bayanız ve sen de belki de bedenimizin bize ne demek istediğini öğrenmiş olacağız
tarafından
Evet aynen öyle daha yaşım.genc ilerleyen yaşlarda bir sorun yaratirsa o zaman daha kotu simdiden o ön almak lazım
tarafından
Aynen canım aynen
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Çok mu halı siliyodun
tarafından
Hâli silmiyodum cnm sürekli cam kapı vs yapiyodum hiç durmaksizn çalışıyorum pazar gunleri bile işe gidiyodum surekli sol kolu kullaniyodum
(5,492 puan) tarafından
Annem de çalıştı bi ara, kadın haftada halı sildiriyomuş, baş parmağı aynı dediğin gibi olmuştu
tarafından
Ev temizliği göründüğü gibi kolay değil canım ya ben 11 saat çalışmıştım bir bayanda ve hatta kavga etmiştik Karakolluk olmuştuk paramı vermemişti Ondan sonra zaten bu kolda Benim biraz o şeyden sonra ağrımaya başlamıştı Hakkım helal değil zaten o kadına da Eriş kendine göre zorluğu oluyor
(5,492 puan) tarafından
Yazıklar olsun öyle insanlara, pislikler ya. Sadece kendileri para kazanıyor onlara göre, her şey mübah
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım benim Allah şifa versin 
tarafından
Amin sağol cnm benm
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Gecmis olsun bazen ufak seyleri gormwzden gelioruz cidden
tarafından
Evet ben geçer dedim yani 1 yıldır ma 1 yılın sonunda dayanılmaz bir ağrıya sebep oldu 5 aylık bebeği dahil kucağıma alamayacak kolumun kaldıramayacağı hale getirdim artık bu saatten sonra tedavi böyle devam edecek İnşallah düzelirim Burada da paylaşmak istedim Belki de hastaneye gitmekten korkan bayanlarımız vardır belki de benim gibi ağrısı vardır da önemsemiyor dur diye paylaştım
(1,808 puan) tarafından
Iyi yapmissin canim insallah hemen iyileşir
tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(130 puan) tarafından
Canim ya benim kolumun dirseginden d egeliyo hata krmikler birbirine suruyo gibi oluyo acaba neden ki benkidemi senki gibi yoksa.
tarafından
Bilmiyorumki cnm bi doktora görün
0 oy
tarafından
Kız benimkide öyle oluyor sol bileğim parmağı salladikca kitliyo
tarafından
Doktora git görün cnm ihmal etme ben ihmal ettim sonuç bu
tarafından
Tamam canim giderim.en yakın zamanda
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canim
tarafından
Sağol canım
0 oy
(43 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim ben 10 yildir o durumda devam ediyorum solagim sol elimle yazı yazsam dahi elim sisiyor biraz mola veriyorum 4 defa alciya alındı kemikte kayma var kirilip yapilmasi gerekiyor icindeki sıvının da alinmasi ama 3 aylik alci süreci cok agirima geliyor :(
tarafından
Ay Yapma ya seninki daha kötü ama tedavi olman lazım
(43 puan) tarafından
Olacamda ama ne zmaan bi bakan lazım iste . Ama sende bastayken ihmal etme o sivi verilsn yüzde 70 rahatlatıyor seni hatta
tarafından
Işte bakalım Doktor Bir ay bu kolumdaki şey takılı kalacak Krem verdi Eğer rahatlamaz sosu verecek bir de 3 tane de çocuk var yani üçüncüsü daha 5 aylık prematüre doğdu ve sezeryanlıyım zaten anca bu Vakit bulabildim ve doktora gitme eşim de diyor zaten çok diyor Canın yandı diye gittim zaten Sen zaten diyor 5 yılda Ben Dişimin ağrısını bile gitmediğim için adam bile yani Eşim bile kızdı bana artık canıma tak etti yani o canımın acısı gittim öğrendim şimdi de öyle duruyorum artık
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Geçmiş olsun canım

tarafından
Sağ ol canım
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Ayy canım yaa çok geçmiş olsun 
tarafından
Çok sağol cnm bnm
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Benimde ayak bileğimde geliyor adım attıkça falan 
(3,276 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım hangi bölüme gittin benim 4 5 senedir öyle
tarafından
Ortopedi bölümü
(3,276 puan) tarafından
Yarın kızımı götürcem o zaman bende bir söyleyeyim
tarafından
Aynen canım bir kendini göster aksatma yani
(3,276 puan) tarafından
Kemiklerim hep sıkıntı herhalde benim dksk

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 76 göst.
6 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pasakizz (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 70 göst.
0 oy
3 cevap 104 göst.
0 oy
8 cevap 125 göst.

381,324 soru

11,415,549 cevap

34,966 kullanıcı

...