0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (2,579 puan) tarafından
Ya ne kadar temizlik yaparsak yapayım oturduğunda surayida yapsaydın iyiydiorayi yapsam başka bı yer gözüme batıyor orayı yapıp oturuyorum isim yok diyorum oturduğum gibi ay surasida vardı hep bı yerler aklıma geliyor yeniden ve ne yaparsam yapayım tam temiz düşünüyorum hep bı yerler eksik diyorum sizede oluyor mu?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç olmuyor canm 
-Reklam-
0 oy
(78 puan) tarafından
Benim temizlik için bi uçtan girip bi uçtan çıktığım günler çok geri de kaldı biri 5 yaşında biri 7 aylık 2 evladım var her güne başka bi yeri temizliyorum o da anca yani bazen evi  bile süpüremiyorum
(2,579 puan) tarafından
Ya benimde bebeğim var uçtan ucada girsem hep bı yerler kaldı diye içim rahat etmiyor bı turlu
(78 puan) tarafından
Kalıyor illaki ben mutfağa giriyorum mesela kaptırıyorum kendimi bi ağlama tüm enerjim bitiyor elbette temizlenir ya (tabi yaşanmayacak kadar olmasın da ) şimdi çocuklarımın tadını çıkarıyorum
0 oy
tarafından

Süpürge yapıp evi vileda ile sildiysem bide toz aldıysam o gün bütün işi yapmışımdır :woot:

0 oy
(231 puan) tarafından

Hiç olmuyor karnım burnumda 7 yaşındaki çocuğun ayrı derdi yemeği osu busu derken bunları düşünemiyorum 3 gündür süpürge açamıyorum düşün yani o kadar kötü durumdayım ama umrumda değil herşeyin başı sağlık ;) 

0 oy
(1,679 puan) tarafından
Vallahi ******** bir kaynanam var kadın temizlik hastası ona rağmen evi temizleyemiyorummm bir yaşında oğlum bir de kuca var gündüzleri ikiside başımda eşimin kahvesi çayı derken çocuğun yemeği temizliği derken gün bitiyor ev aklima gelmiyor tabi temiz tutmaya çalışıyorum ama öyle deli gibi temizlik daha yapamadım evimde :((:

İlgili bir soru bulunamadı

378,206 soru

11,319,682 cevap

34,765 kullanıcı

...