0 oy
619 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sinirden kadını parçalamak istedim ama yaşı vardı polisi aradım. Geldi ifade verdim kadın haksız.  Ben aramasaydim kadın arayacak tı. 

Hanımlar burda bayır diye geçiyor. Dik bir rampası var arabayla o ranpadan 1 le çıkmam imkansiz mecbur 2 ile cikıyorum kadının tavukları ne Zaman ordan geçsem yollarda şimdiye kadar ama hiç bir tavugunu ezmedim çok şükür. Ama kadın devletin yolunu kesti ve gecemezsin dedi polis bile kadına kızdı. Sonradan oğlu geldi yenge büyümesin olay dedi ama şikayetimden Vaz gecmedim çünkü bu bir değil 2 değil. Kaç oldu yapıyor. 

Benimde tavuklarım var annemin orda annemin var 90 a yakın lar ama ne şimdiye kadar yola çıkmışlardır nede başkasının bahçesine gitmistirler bende dedim hay.vanı olan bahçesinde baksın yolda değil şimdiye kadar ezmedim dikkat ettim ama bundan sonra önüme çıkanı ezerim dedim poliste abla yolda ezilse bile suç duyurusunda bulunma şansın yok dendi 

9 Cevaplar

0 oy
(5,375 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Ayy haklısın ama niye herşey seni buluyo kız tövbe yarabbim :ermm:

tarafından
Valla cnm ya çok sa.lağim yada başka bir şey var
(5,375 puan) tarafından
Gerçi saf kalpli olunca da herşey seni bulur da kendimden biliyom biz kimseye bulaşmayız iyi niyetli düşünürüz millet hep tepemize çıkar komşu akraba bizim de hep öyle oluyo bi gün saydırcam ne varsa az kaldı :D
tarafından
Allah razı olsun cnm ❤️. Dilimden anladın. Bende patlasam o kadar çok rshatlarimki
(5,375 puan) tarafından
Senden de kuzum ♥️♥️:)
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Film gibi hayatin var her günün olay :))
tarafından
İnan şuan bu sinirle hiç komik değil dalga geçer gibi
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Tavugun sınırı olmaz derler napsin kadin kaciyodur hayvannn sonucta ama kadin haksiz ne hakla yolu kesebilir allattan alip idare edin ****** iste kusura bakmayin dicene 
tarafından
Olur cnm hay.van yapıyorsa tel avlu sarıp bakacak.   Bizimde var ben kendimde ilk Evlendiğim de yaptım hiç bir yere gitmediler çünkü sarmistim etrafını
(7,096 puan) tarafından
Iste kadin haksiz bi caresine bakmali ve bakana kadar da alttan almali insanlari orasi babasinin hani degil sonucta
0 oy
tarafından
Araba carpsa olan tavuklara olacak
tarafından
Ezecem dedim ama rabbim göstermesin. Dilsiz hay.van
tarafından
Agzi yok dili yok kiz kadinin biraz dikkat etmesi lazim
0 oy
(27,564 puan) tarafından

****** bu ezmek göz göre göre doğru olmaz zaten ansızın olsa bile insanın içi gider bunu sende yapacak insan değilsin.

Takılma bu kadar

tarafından
Yapmam cnm ama o sinirle dedim sürekli önümü kesmesi beni sinir etti
(27,564 puan) tarafından
Boş ver polis halleder
tarafından
İnşallah biz hallederiz dediler
0 oy
tarafından
Ay ne kadar saçma sanki yol tapulu malı
tarafından
Aynen polis bile bizim bile yolu kesme hakkımız yok dedi
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Haklısın cnm polis halleder artık sanırım takılma niye yolunu kestiyse bnde ona şaşırdım
tarafından
Tavukları varmış yolda
0 oy
(59 puan) tarafından
Sinirle yazmışsın ve haklısın da kıyamazsın yine hayva na
tarafından
Kadına kızgınlık la öyle söyledim cnm ama hay.vanın suçu yok problem sahibi
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ne cahil seviyesiz insanlar ya allah sabır versin benimde karşıma çıkıyor hep böyle densizler. Yol yordam öğretmesi hep bana kalıyor yaş ileri ama kafa sıfır millette 
tarafından
Benim hep çıkıyor cnm.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 137 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sorunlu bebek (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 796 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Dilaykorkmazoglu (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,425 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu