0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kızlar burnu çok akiyor bide tikali nefes almıyor geceleri aglio sprey aldım ağrı kesici fitil ama yine aynı kesin iyi gelir dediğiniz bişi varmi

7 Cevaplar

0 oy
(450 puan) tarafından
Burnunu burun aspiratörü ile çekiyor musun spray sıktıktan sonra? 
(118 puan) tarafından
Yok onu almadim ama tuzlu su ve sprey temizliyorum
(450 puan) tarafından
Bebekler sümküremedigi için aspiratör kullanmak şart burnundaki bütün pisliği çekiyosun onunla çok pahalı birsey değil canım eczanede 40 50 tl birsey al hep lazım olur ben doğduğu günden beri hep kullanıyorum kiyamam şimdi burnu tikaniktir onun uyuyamas rahat önce spray sık sonra onunla çek hemen açılır burnu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayağının altına soğan mi koyuyolardi limon mu öyle bir şey vardı da unuttum şuan bilen varsa düzeltsin kızlar ♥️
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Burnunu temizle annesi ben oglum hastalaninca ihlamur kaynatip pekmez le tatlandiriyorum cok faydasi oluyo 
(118 puan) tarafından
Temizliyorum burnu pekmez verdim süt istim verdim  fitil verdim hiç bişi kar etmedi
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Coldmix damlatiyodum bn cnm..yakasima 2 veya 3 damla..naneli mentollu bisey o..bide bas ucuna sogani ikiye böl karanfil tak üstüne ole yatsin
(118 puan) tarafından
Otrivine verdi bize soru sogani da bı deneyim teskurler
(3,901 puan) tarafından
Sprey de sık ama bnm dedigim damla gibi bisey..yakasina damlatiyosun gece rahat ettirr onu naneli oldugu icim açıyo burnu..
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Fizyolojik su sıktım, temizledim peceteyle akanlari. Buhar makinasi calistirdim odada ve sicaga yakin suda banyo yapinca cok rahatladi...bikac gun surdu simdi gecti sukur. Gece yatarken sicak giydir. Agri kesiciye neye gerek yok atesi yoksa
0 oy
tarafından
Buhar makinesi varsa ventolun verebilirsin biraz 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Cold mix var burnunu hemen acıyo bende bugün ondan alcam bizimde öle hiç gecmiyo gece hep ağlayarak uyaniyo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Cemo55 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.