0 oy
531 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Okadar moralim bozukki okadar sinirliyim.ki bebegimi dusunemez oldum gerçekten okadar kötüyüm ki gecende yazdim tansiyon yüksekliğinden yatiriyorlar beni yatiyorum bisey yok ilgi alaka.sifir anca alttan baktilar diye sonra ciktim.geri yattim sabah riskli gebelikten beni servise indirdiler dogumu konusan yok zaten bende serviste bogazimin ağrıdigini soyledim doktor geldi parol verdi corona testi yapalim mi dedi ses etmedim en dogal.haklari oladabilir surekli hastaneye gidip geliyorum bilmiyorum ki ama hemsireler okadar kötü ki ben gebeyim ya tansiyon hastasiyim birde bogaz ağrımı.duydular bana cikma odadan dedi çıkmadım maskemi hic çıkarmadım. Yarim saat once geldi seni tek odaya alayim dedi ses etmedim sordum dedim ki tansiyonumun sürekli ölçülmesi gerekiyordu bebege zararli deniyordu ondan yattim 7 den beri gelen giden yok dedim bana 3 bucukta butun odalari gezdik dedi beni seçmişler niye corona olabilirmisim insaf ya can taşıyorum gerekirse tak maskeni herseyini giy gel ama ihmal etme benim bebegime bisey olsa siz mi uzuleceksiniz dedim sabah bas hekimlige gideceğim orali.olmadi okadar agladim ki aglamaktan midem bulandi cok kötüyüm ben gercekten kizlar napicam bilmiyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Yaa Allah korusun eşini ara gelsin gerekeni yapsın müdahale etsin sabahta ilk iş şikayet etmek
(3,055 puan) tarafından
Artık ilgilenmiyorlar hele devlet hastaneleri çoğu bitik durumda sabah hemen başka bir hasteneye geçiş yap kendini iyi hissediyomusun tansiyon yönünden
(1,159 puan) tarafından
Artık 39 haftalik oldum bilmiyorum kimse bakarmi olmadi baska şehire gideceğim annemlere diyeceğim maddi durumum olsa zaten özele giderdim ama yok malsf mecbur devlete gidiyorum tansiyonda iste başım agriyor az once ölçtü 15 9 gbi bisey çıktı
(3,055 puan) tarafından
Canım haftan gelmiş Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.anladim canım daha iyi devlet hastaneleri var inşallah temiz insanlarla karşılaşırsın
(1,159 puan) tarafından
Amin insAllah Allah razi olsun umarim bi an once dogum olur da bende bebegimde rahatlariz bunlarin eline düşmek gercekten cok kötüymüş guzel dualarınız icin teşekkür ederim
(3,055 puan) tarafından
Naptın canım şikayet ettinmi çıktınız mı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şikayet edebilirsin bashekimlige sağlık bakanlığına

Allah korusun daha kötü sonuçlar olabilirdi korona olsan bile o serviste çalışan birisi gelip olcebilirdi tansiyonunu çok saçma ya 
(1,159 puan) tarafından
Edeceğim ki corona olduğum belli bile degil ya havalar soğuk üşütmüş olamazmiyim diyorum bu yaptığınız insanlikmi diyorum ukala.ukala.bilemem diyor bana okadar üzüldüm ki
tarafından
Çok şahit oluyoruz bu durumlara malesef canım şikayet et bebeğin var sonuçta hamilesin
(1,159 puan) tarafından
Edecegim gerçekten insanlık bumu anlamiyorum yazik ya banada bebegimede yazik bu kadarmi insafsiz oldular bu kadar mi.vurdum duymaz oldular anlamiyorum
0 oy
(5,364 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bende orda doğum yaptım ama virüsten önceydi o zaman iyiydi. Saat başı gelip kontrol ediyorlardı. Demek ki şimdi sıkıntılı mümkünse başka hastaneye geçiş yap geçmiş olsun canım
(1,159 puan) tarafından
Hastane temiz ama hastalar hemsirelerle doktorlarin oyuncagi mesela gece yatista birsey olsa doktoru bulana aşk olsun ben önceki yattigimda kanamam var dedim sabaha kadar oldu bir tane doktor gelip de bakmadı inanin vicdanda insanlikta kalmamış bebeği düşünen yokki hiç kendimden gectim doguma alin diyor poliklinik doktorlari yatis verince umursayan yok okadar kötüki
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Hem bashekime hemde saglik bakanliginin nukarasi var sikayet icin orayi arayip sikayet edin
(1,159 puan) tarafından
Oyle yapacağım gerçekten
0 oy
(389 puan) tarafından
Ayy kuzum benim kıyamam sana yaa:(( tansiyonunda iyi çıkmıyor neden artık bebeği almıyorlar ki bir şey başınıza gelse sorumlusu onlar çok dusuncesizler yaa gerekirse senin yerinde olsam şuan kavga kıyamet çıkarırım bak bakalım nasıl ilgilenmiyorlar
(1,159 puan) tarafından
Cikacagim viziti bekliyorum sonrasinda çıkacağım sinir oldum gercekten en azindan evimde dinlenirim uyurum burda uyuyamiyorum rahat degilim bisey de yaptiklari yok zaten
(389 puan) tarafından
Rabbim yardımcin olsun kuzum:))
0 oy
tarafından
Baska bir hastaneye sevk etsinler neden hâla orda duruyosun ki.
(1,159 puan) tarafından
Sevk mi onlara kalsa onlar hakli canim ya hepsi birbirinden tuhaf soru soruyorsun sana cevap veren yok umursayan yok doktor bile ben simdi ne.olcam dogum mu tedavimi ne diyorum. Suratima bakmiyor
tarafından
Cik o zaman canim seni zorla tutmuyolsr oyle degil mi? Cikis istiyorum de sorumluluk bana ait de orda  baska hastaneye gec cekmek zorunda degilsin
0 oy
tarafından
Sami ulusa git canim orada iyi ilgeniyorlar
(1,159 puan) tarafından
Öyle düşünüyorum sabah erken gtsem oraya alirlarmi maglum randevu yok da
tarafından
Ben randevuyla gidiyorum iki uc hafta önceden aliyorum. ama senin  durumun acilse bakarlar
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Aaaa çok şaşırdım gebelgimde kontrollere oraya gittim dogunum orda oldu ve inanılmaz memmun kaldık çokta güzel ilgilendiler ço sasirdim su an
(1,159 puan) tarafından
Bende şaşırdım inanin okadar üzüldüm ki okadar agladim ki Allah'a havale ediyorum onlari
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Başhekimede çık cimerden sağlık bakanlığına da şikayet et

(1,159 puan) tarafından
Edecegim gercekten
0 oy
(351 puan) tarafından
Cnm şikayet et hemen cimerden ve bashekimliğe ben orda dogum yaptım gittim geldım ama gayet ıyılerıne denk geldim cok sukur 
(1,159 puan) tarafından
Mahvoldum inanin hepsi birbirnden betermis poliklinik doktorum necati bey disinda hepsinden nefret ettim
(351 puan) tarafından
Bende ona gittim hep necati bey cok iyi
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Çok üzüldüm rabbim yardımcınız olsun. Sağlıkla kucağına al inşallah dualarım sizinle. Şimdi durumun nasıl bakmaya geldiler mi? 
(1,159 puan) tarafından
Suanda ben dedim yeter artik diye çıkış istedim hayir seni doguma gondercez dedi geldim dogumhaneye ama bisey yapan yok henuz bekliyorum soruyorum dogum diyo baslatan yok
(3,213 puan) tarafından
Ah canım benim dualarım seninle az kaldı yavruna kavuşmana sağlıkla huzurla gelsin.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Rezillik resmen yaa valla özele git imkanın varsa gül gibi bakarlar 
(1,159 puan) tarafından
Keske olsa ama malsf yok canim mecbur devlete gidiyorum
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Nefret ediyorum şu şehir hastanesinden 
(1,159 puan) tarafından
Bende  ettim gerçekten ettim
(1,572 puan) tarafından
Sağlıklı çocuğuma sakat bu aldir dediler:D oyle bi hastalik saydılar ki 1 tane değil 2 tane değil. Onlara kalsa ohhhooooo zehir ettiler bana bi haftami

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 49 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
1 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimdogdu (117 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı

...